انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲

انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲

اگر تمایل دارید مشاوران برند در تهران انتخاب رشته کنکور را برای شما انجام دهند با مرکز مشاوره کارنامه خرد تماس حاصل فرمایید

۰۲۱۲۶۴۰۱۰۶۲

مرکز مشاوره کارنامه خرد به علت به کارگیری مشاوران برند ایران،گرانترین مرکز انتخاب رشته کنکور تهران و ایران میباشد

موسسه کارنامه خرد به عنوان برترین موسسه انتخاب رشته کنکور سراسری منحصرا از مشاوران برتر و برند ایران در انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد استفاده مینماید 

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انتخاب رشته توسط مشاوران برند ایران با شماره زیر تماس حاصل فرمایید: 

   خط ویژه :  02126401062

مراحل انتخاب رشته کنکور سراسری  در کارنامه خرد چگونه است؟

پس از تماس با واحد مشاوره، شماره کارتی جهت واریز هزینه مشاوره به شما داده میشود و پس از ارسال فیش پرداختی، همکاران ما وقت مشاوره و صحبت مستقیم با مشاوران برند را هماهنگ میکنند،و این تایم مشاوره به صورت حضوری یا به صورت آنلاین (به انتخاب شما) خواهد بود.

در چینش، رشته ها هم از نرم افزارهای کامپیوتری هوشمند استفاده میشود و هم چینش نهایی بر اساس نظر مشاور صورت میپدیرد و این کار توسط مشاوران شهیر و ارشد انجام خواهد شد و دستیار یا مشاوران کارآموز در سیستم ما جایگاهی ندارد.

چرا هزینه انتخاب رشته موسسه شما از سایر موسسات بیشتر است؟

در اغلب موسسات کنکوری، یک مشاور اصلی و چندین مشاور تازه کار وجود دارند  که این دستیاران، کار انتخاب رشته را انجام میدهند! و مشاور اصلی به صورت فرمالیته فقط نگاهی به انتخاب ها می اندازد! و در طول یک روز هزاران نفر را پذیرش میکنند! ،اما انتخاب رشته در مجموعه کارنامه خرد فقط منحصرا توسط مشاور اصلی انجام گرفته و ظرفیت پذیرش فقط ۵ در هر روز  برای مشاور مجموعه میباشد، و ما برای بالا بردن کیفیت کار و فله ای نشدن انتخاب رشته ها، مجبور به دریافت هزینه بالاتر اما دقت و کیفیت بالاتر هستیم.

مشاورین انتخاب رشته موسسه شما چه کسانی هستند؟

در کارنامه خرد فقط مشاوران رنکینگ ۱ تا ۱۰ کنکور ایران انتخاب رشته را انجام خواهند داد

(توصیه میکنیم نام این مشاوران سرچ نموده و جایگاه ایشان در نظرسنجی های سنوات اخیر را مشاهده نمایید و در هنگام تماس  برای تعیین وقت مشاوره  ، نام مشاور مورد نظرتان را به همکاران ما اعلام نمایید)

لیست اسامی بهترین مشاوران انتخاب رشته کنکور سراسری در موسسه کارنامه خرد:

۱-مهندس مهدی باباخانی  2-دکتر مهدی برقعی ۳-دکتر آرین احمدی  4- مهندس شروین مسیح ۵- دکتر حسن پلوئی

معرفی بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور تجربی در ایران و تهران

هنگام انتخاب رشته کنکور چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

یکی از مهمترین نقاط عطف قبل از انتخاب شغل در دبیرستان، انتخاب رشته کنکور است. از آنجایی که می توانیم با توجه به رشته ای که در دبیرستان انتخاب می کنیم، حرفه ای را انتخاب کنیم، آیا باید با توجه به انتخاب رشته کنکور خود، رشته ای را انتخاب کنیم یا برای رشته ای که انتخاب کرده ایم، حرفه ای را انتخاب کنیم؟ اگرچه این دو سوال برای همه متفاوت است، اما پاسخ دقیق از فردی به فرد دیگر متفاوت است. در واقع ما در هنگام انتخاب دبیرستان پاسخ این سوال را می دهیم . انتخاب دبیرستان جزئیات کوچکی در مورد رشته ای که انتخاب می کنید به شما می دهد. به عنوان مثال فردی که در دبیرستان علوم تحصیل می کند به هیچ رشته ای غیر از رشته حساب ترجیحی ندارد. جدای از این، اگر با نگاهی به نمودار فارغ التحصیلی دبیرستان و میانگین موفقیت در انتخاب دبیرستان یک ارزیابی انجام دهید، یک ایده متوسط ​​خواهید داشت.

انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲  برای دانشگاه

در دبیرستان، مطالعات راهنمایی زیادی در رابطه با انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲  و حرفه وجود دارد. این مطالعات از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا، اگر بدون اینکه بدانید کدام رشته را می توانید از کدام رشته انتخاب کنید، به انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲  بروید، ممکن است به شدت ناامید شوید. به عنوان مثال، کسی که وزن برابر را انتخاب می کند، شانسی برای دریافت دارو ندارد. به عبارتی با انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲  به روی برخی از حرفه ها بسته می شوید.

موضوع مهم دیگر این است که به سمتی بروید که استعداد شما در آن قرار دارد. بنابراین شما عدد را انتخاب کنید زیرا من پزشکی کسب خواهم کرد. اما اگر در علم موفق نیستید و علاقه ای ندارید به این معنی است که به شغل رویایی خود نخواهید رسید. شما باید همیشه یک برنامه B داشته باشید. به همین دلیل، اگر روی رشته استعداد خود تمرکز کنید، ارزیابی حرفه هایی که می توانید انتخاب کنید ممکن است برای شما سودمندتر باشد. به عنوان مثال، اگر به زبان های خارجی علاقه دارید، اعداد را دوست ندارید. در این صورت می‌توانید از بین یک زبان خارجی، حرفه‌هایی را که می‌توانید انتخاب کنید انتخاب کنید و به سمت آن رشته بروید، یا اگر حرفه‌هایی در زبان خارجی وجود ندارد، می‌توانید به رشته دیگری روی بیاورید. با این حال، زمانی که به سمت منطقه ای می روید که در آن چندان موفق نیستید، باید کمی تلاش کنید.

انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲  در دبیرستان

البته انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲  در دبیرستان پایان کار نیست. برعکس، نقطه شروعی برای انتخاب حرفه است. بنابراین نباید بدبین باشید. به جای بدبین بودن، باید با اقدام آگاهانه، منطقه خود را انتخاب کنید. برای کسانی که به این فکر می کنند که در انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲  به چه نکاتی توجه کنند ، سعی کردیم در این مقاله توضیح دهیم که چه چیزی باید باشد. اما اگر علامت سوالی در ذهنتان وجود دارد، می توانید از طریق تماس با راهنمایی دانشگاه  یا کارشناسان آموزش و پرورش اطلاعات کسب کنید.

برای انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲  مناسب ابتدا خودتان را بشناسید.

مهم ترین نکته در انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ ، خودشناسی دانشجوست. ” چه چیزی را دوست دارم، به چه چیزی اهمیت می دهم؟ “، ” در کدام رشته ها استعداد و موفقیت بیشتری دارم؟ توانایی پاسخگویی به سوالاتی مانند ” ما را از تصمیم گیری اشتباه در انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲  باز می دارد.

بیایید قدم به قدم پیش برویم. یعنی مردم به چیزهایی علاقه دارند که نمی فهمند زمان چگونه می گذرد. اگر از تعمیر یک دستگاه فناورانه خراب یا تماشای برنامه اقتصاد در تلویزیون لذت می برید و نمی دانید زمان چگونه می گذرد، به این فعالیت ها علاقه مند هستید. علایق خود را شناسایی کنید!

مرحله دوم توانایی هاست . شما باید این سوال را از خود بپرسید: “در کدام موضوع موفق تر هستم؟ او می خواهد میدان عددی را انتخاب کند، اما “من نمی خواهم حتی یک فرمول در کلاس شیمی ببینم .” یا « من اصلاً فیزیک را نمی فهمم. اگر بگویید “” ارزیابی مجدد انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲  برای شما مفید خواهد بود. البته برای وزن های مساوی هم همینطور است.

زیرا به این ترتیب در ادامه زندگی تحصیلی خود مسئولیت درس هایی را بر عهده خواهید داشت که از آن ها لذت کافی نمی برید و برای موفقیت باید بسیار بیشتر از سایر دوستان خود تلاش کنید. بنابراین، هنگام انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ ، باید بر روی زمینه ای تمرکز کنید که در آن از کار کردن لذت می برید، جایی که فعال و خلاق هستید، جایی که می توانید به راحتی خود را ابراز کنید و جایی که موفق هستید.

انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲  انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲

برای انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲  درست، ویژگی های شخصیتی خود را به خوبی تجزیه و تحلیل کنید. من فردی اجتماعی هستم و از ارتباط با مردم و برخورد با مشکلات جامعه لذت می برم. اگر بگویید، کار به تنهایی در محیط آزمایشگاهی شما را خیلی خوشحال نمی کند. رفتن به سمت حرفه ای که مناسب ویژگی های شخصیتی شما باشد، در حین انجام حرفه شما را خوشحال می کند. ” من نمی توانم خودم را به اندازه کافی در مورد این موضوع بشناسم، نمی توانم آن را تجزیه و تحلیل کنم .”

اگر چنین است، سیاهه های علاقه، استعداد و شخصیت اعمال شده توسط واحد راهنمایی را از دست ندهید. باز هم، دریافت پشتیبانی مشاوره شغلی تصمیم گیری در این فرآیند را برای شما آسان تر می کند.

دوره تحقیقاتی خوبی داشته باشید

انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲  نقطه عطف مهمی در مسیر شغلی دانشجویان است. در این دوره قبل از انتخاب، لازم است تحقیقات عمیقی انجام شود و اطلاعاتی در مورد رشته و گروه های شغلی مورد علاقه جمع آوری شود. . تحقیقی که در اینجا ذکر شد در مورد نوشتن یک حرفه در اینترنت و خواندن مقالات نیست. 

مثلا؛ اگر می گویید در مورد دپارتمان مهندسی مکانیک متعجب هستید، به دنبال پاسخ به سوالاتی باشید مانند اینکه یک مهندس مکانیک چه کاری انجام می دهد، در کدام بخش ها فرصت کار وجود دارد. یکی از موثرترین راه ها مصاحبه با افرادی است که در این حرفه کار می کنند. گروه مورد علاقه مجدداً، شرکت در سمینارهای حرفه ای در این زمینه یا درخواست مشاوره شغلی از مشاوران روانشناسی دانشگاه  به شما این امکان را می دهد که گروه های شغلی را بهتر تجزیه و تحلیل کنید.

ما باید بتوانیم یکی را انتخاب کنیم که مناسب خودمان باشد، نه محبوب.

رفتن به حرفه های محبوب ممکن است تصمیمی وسوسه انگیز و بدون ریسک به نظر برسد. با این حال، این تصمیم می تواند با توجه به موفقیت دانشگاه  و ویژگی های شخصیتی به یک ناامیدی بزرگ تبدیل شود. مراقب باشید!

رایج ترین انتخاب های شغلی پزشکی، حقوق، روانشناسی یا مهندسی هستند. تصمیم گیری در پرتو موارد قبلی به جای محبوبیت، معیار بهتری برای شادی و موفقیت حرفه ای خواهد بود. پس از یک دوره تحقیقاتی خوب و تجزیه و تحلیل شخصیت، اگر هدف شما همچنان یک حرفه محبوب است، مشکلی وجود ندارد. در اینجا هدف این است که ارزیابی کنیم چه چیزی برای ما مناسب است قبل از آنچه محبوب است.

ما باید با هدف تصمیم بگیریم نه تعصب.

تعصب این است که عسل را فقط به خاطر نیش زدن زنبور عسل نخورید . او گفت. رفتار با تعصبات مانع از آن می شود که در انتخاب یک منطقه به آنچه واقعاً می خواهیم دست پیدا کنیم. مثلا؛ کسی که ممکن است واقعاً یک دانش‌آموز با وزن برابر خوب باشد، می‌گوید: « اگر عددی را انتخاب نکنم، آنها فکر می‌کنند که شکست خورده‌ام. ” یا ” همه در خانواده من دیجیتال خوانده اند و من هم باید دیجیتال بخوانم وگرنه لایق خانواده ام نخواهم بود.آنها ممکن است به دلیل پیش داوری هایی مانند “از اهداف اصلی خود دست بکشند. اگر خواهان موفقیت واقعی هستیم، باید با هدف تصمیم بگیریم، نه با تعصب.

یاد آوردن؛ تصمیم نهایی با شماست! انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲

بسیار طبیعی است که نگران صحت تصمیم خود باشید، در انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲  دچار دوگانگی شوید. برای اینکه این دوران را به بهترین نحو سپری کنید و تصمیمی سالم بگیرید، باید در مورد نگرانی ها و ترس های خود در صورت وجود با خانواده و کارشناسان صحبت کنید. انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲

به خصوص در این دوره، علاقه دانش آموزانی که با فشار خانواده یا همسالان در رشته ای که انتخاب می کنند یا علاقه آنها به گروه های حرفه ای تصمیم می گیرند، در دوره های بعدی کاهش می یابد. نباید فراموش کرد که تغییرات رشته ای که پس از مدت ها انجام می شود خطر بزرگی برای موفقیت تحصیلی دانش آموزان دارد.

فرآیند انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲  دوره ای است که دانشجو نیاز به راهنمایی دارد و دانشجو می خواهد از همه شاخه ها اطلاعات جمع آوری کند. اما به یاد داشته باشید، شما بخش هایی را که تصمیم می گیرید از رشته ای که انتخاب می کنید بخوانید و حرفه ها را در زندگی خود اعمال کنید. پس به یاد داشته باشید؛ تصمیم نهایی با شماست! انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲

منبع: انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ – کارنامه خرد » کارنامه خرد (karnamehkherad.com)

برترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم

برترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم

بهترین برترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم در موسسه کارنامه خرد و با تدریس سامان سلامیان رنکینگ شماره یک دبیران ریاضی ایران برگزار میگردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید.

۰۲۱۲۶۴۰۱۰۶۲

بهترین برترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم در موسسه کارنامه خرد و با تدریس سامان سلامیان رنکینگ شماره یک دبیران ریاضی ایران برگزار میگردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید.

۰۲۱۲۶۴۰۱۰۶۲

برترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم کارنامه خرد

جهت مشاهده رزومه و نمونه تدریس اساتید کارنامه خرد،اینجا کلیک کنید

جهت مشاهده روش ثبت نام کلاسها اینجا کلیک نمایید

کلاس آنلاین ریاضی دهم کارنامه خرد

تدریس کلاس آنلاین ریاضی هنری است که تسلط بر آن دشوار است، به این معنی که بازخورد برای کمک به رشد اساتید ضروری است. ارزیابی عملکرد استاد در برترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم به مدیران موسسات بینش مستقیمی از دانش آموزان می دهد تا توانایی تدریس اساتید شما را بهبود بخشند و به طور مؤثرتری به دانش آموزان دسترسی پیدا کند. علاوه بر بازخورد ارزشمند، ارزیابی‌های استاد دربرترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم به کارکنان مدارس و موسسات شما در سطح بالاتری از مسئولیت‌پذیری کمک می‌کند و کارکنان را متعهد نگه می‌دارد تا مهارت‌های خود را ارتقا دهند.

سیستم ارزشیابی معلم دربرترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم یک چرخه دائمی است که امکان پیشرفت مداوم را فراهم می کند. اثربخشی معلم به توانایی معلم برای بهبود یادگیری دانش‌آموز از طریق آزمایش، درک مطلب و موارد دیگر اشاره دارد. تمام ارزشیابی دوره استاد باید بر اساس پنج نکته اثربخشی معلم هدایت شود . این نشان می دهد که اساتید باید چه کاری انجام دهند تا مدرسان موثری باشند، از جمله موارد زیر:

اساتید باید دربرترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم دانش‌آموزان خود را با انتظارات بالا نگه دارند و به دانش‌آموزان در دستیابی به معیاکرهای رشد مبتنی بر آزمون و جایگزین کمک کنند

اساتید باید دربرترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم کمک به نتایج مثبت تحصیلی و رفتاری برای دانش آموزان، از جمله اما نه محدود به حضور منظم، خودکارآمدی، رفتار مشارکتی، و فارغ التحصیلی به موقع

اساتید باید دربرترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم از منابع متنوعی برای ایجاد درس‌های جذاب و نظارت مؤثر بر پیشرفت دانش‌آموز و تطبیق دستورالعمل‌ها در صورت لزوم برای درگیر کردن نیازهای در حال رشد دانش‌آموز استفاده کنند

اساتید باید دربرترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم با بخش، مدیران و سایر متخصصان آموزشی در زمینه تحصیلی خود همکاری کنند تا موفقیت برای همه دانش آموزان تضمین شود

برای ارزیابی کامل تدریس یک استاد دربرترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم ، باید از زوایای مختلف به کلاس درس او نزدیک شوید. ارزیابی دانشجویان از اساتید یکی از جنبه های فرآیند ارزیابی جامع است و مدیریت شما باید از آنها در ارتباط با مشاهدات، نمرات، موفقیت دانشجویان و موارد دیگر استفاده کند. مهم است که به یاد داشته باشید که همه اساتید فضایی برای پیشرفت دارند و برای بهبود توانایی تدریس بازخورد لازم است.

معیارهای همه کاره ارزیابی استاد دربرترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم برای اساتید در رشته ها، موضوعات و گروه های مختلف ارزشمند است. فرم‌های ارزیابی مربی را نسبتاً کوتاه نگه دارید تا خستگی تصمیم‌گیری را به حداقل برسانید و به دانش‌آموزان فرصت دهید تا افکار خود را بعد از انتخاب چند گزینه‌ای بنویسند. استفاده از مقوله‌ها و معیارهای ارزیابی زیر را به‌عنوان چک‌لیست ارزیابی مدرس دربرترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم برای دیدی جامع از توانایی‌های تدریس استاد خود توصیه می‌کند:

دانش و اشتیاق به موضوع برای معلمان در برترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم ضروری است

مهمترین عنصر موفقیت مربی، پایگاه وسیع دانش و اشتیاق سالم نسبت به موضوعی است که تدریس می کنند. از دانشجویان بخواهید که عبارات زیر را در رابطه با دانش و اشتیاق استادشان نسبت به موضوع موضوع با اذعان به اینکه استاد کارهای زیر را انجام می دهد یا انجام می دهد رتبه بندی کنند:

معلمان در برترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم در مورد مطالب درسی که تدریس می کنند بسیار سرمایه گذاری و مشتاق است و حس هیجان را در کلاس درس منتقل می کند

معلمان در برترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم اصول کلی رشته خود را درک می کند

معلمان در برترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم به دانش آموزان یک دید کلی از رشته ارائه می دهد

معلمان در برترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم می تواند به طور کافی و دقیق به سوالات دانش آموزان در مورد رشته و موضوع تخصصی آنها پاسخ دهد

معلمان در برترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم برنامه درسی و تکالیف را حول جدیدترین تحولات در رشته خود قرار می دهد

معلمان در برترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم در زمینه تحصیلی خود جاری می ماند، فعالانه به دنبال مطالب جدید می گردد و/یا در تحقیقات حرفه ای شرکت می کند

معلمان در برترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم رشد مستمر در رشته تحصیلی خود را نشان می دهد و دانش آموزان را به دنبال کردن مسیرهای مشابه تشویق می کند

معلمان در برترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم تجربه، مهارت و خلاقیت در کلاس درس دارند

معلمان در برترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم توانایی های تدریس و دانش تجربی خود را با مهارت و خلاقیت در کلاس درس ارتقا می دهند. یک استاد خوب باید:

مواد، تکنیک ها و مهارت های مورد نیاز برای موفقیت را ترسیم و به طور موثر ارائه دهید.

معلمان در برترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم مفاهیم و تکنیک های کلیدی دوره را به صورت سازمان یافته به وضوح ترسیم میکنند.

به عنوان معلم در برترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم راهبردهای یادگیری فعال را در کلاس درس تشویق کنید.

به عنوان معلم در برترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم به طور مداوم پیشرفت دانش آموز را به سمت اهداف یادگیری به روش های خلاقانه مختلف زیر نظر بگیرید.

به عنوان معلم در برترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم دانش آموزانی که مشکلات تحصیلی دارند را بشناسید و به آنها کمک کنید.

روشن کردن انتظارات دانش‌آموز و روش‌های آزمون

همانطور که ارزیابی مربیان به عنوان معلم در برترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم برای موفقیت بسیار مهم است، درک نحوه ارزیابی بهترین دانش آموزان نیز ضروری است. توصیه می‌کنیم از معیارهای زیر برای سنجش میزان انتظارات و آزمون‌های دانش‌آموزان توسط استاد استفاده کنید:

به عنوان معلم در برترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم به وضوح با انتظارات کلاس و تکالیف ارتباط برقرار کنید.

انتظارات نوشتاری برای دوره را به وضوح توضیح می دهد. استانداردهای عملکرد واضحی برای انتظارات دوره داشته باشید

به عنوان معلم در برترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم درک کلی دانشجویان از مفاهیم درسی را افزایش دهید

به عنوان معلم در برترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم تکالیف را منصفانه و مطابق با انتظارات آنها ارزیابی می کند

به عنوان معلم در برترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم نمرات تکالیف در یک چارچوب زمانی معقول بدهید

به عنوان معلم در برترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم تکالیفی را مطابق با اهداف آموزشی دوره ایجاد کنید

معلم در برترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم بازخورد واضح و دقیق در مورد عملکرد دانش آموزان در تکالیف ارائه می دهد

معلم در برترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم به دانش آموزان انتقاد سازنده در مورد پروژه ها و تکالیف کتبی ارائه می دهد

معلم در برترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم از طیف وسیعی از ابزارها برای ارزیابی یادگیری دانش آموزان استفاده می کند

منبع: برترین کلاسها ریاضی پایه یازدهم – کارنامه خرد » کارنامه خرد (karnamehkherad.com)

موسسات کنکور ایران

موسسات کنکور ایران

جهت ثبت نام کلاسهای  تقویتی و کنکور در موسسه کارنامه خرد با شماره ۰۲۱۲۶۴۰۱۰۶۲  تماس حاصل فرمایید

کنکور یکی از دغدغه‌های بزرگ اکثر نوجوانان هیجده‌ساله و خانواده‌هایشان می‌باشد درواقع این خانواده‌ها و فرزندانشان آینده خود را تا حد زیادی وابسته به همین کنکور دادن می‌دانند و حتی گاهی تمام فکر و ذکرشان همین کنکور و اکثراً هم معمولاً در این سال تلاطم زیادی را تحمل می‌کنند و استرس‌های زیادی را متحمل می‌شوند هم خانواده‌ها هم فرزندانشان
چرا که برخی فکر می‌کنند کنکور آخر دنیا می‌باشد و اگر کنکور رو خراب بکنه دیگر سقف آرزوهایشان خراب شده‌است و حتی گاهی خانواده‌ها نیز هم‌چین طرز تفکری ممکن است داشته باشند و فکر کنن اگر فرزندشان کنکورش را خوب ندهد و به دانشگاه خوبی نرود خیلی اتفاق عجیب‌وغریبی افتاده است اما اصلاً این‌طور نمی‌باشد کنکور یکی از مرحله‌های زندگی می‌باشد که خیلی از افراد باید از آن عبور کنند و درواقع کنکور به شما فرصتی می‌دهد تا بتوانید آینده‌ای بهتر داشته باشید به واسطه رفتم و یک رشته خوب رشته مورد علاقتون همین‌طور یک دانشگاه خوب اما هر کسی می‌داند که این تمام زندگی نیست و همون‌طور که گفتیم کنکور فقط یک فرصت به شما می‌دهد درصورتی‌که هیچ تضمینی برای خوش‌بختی شما و درخشان بودن آینده شما ندارد و صرفاً هر کسی که به دانشگاه خوب رفت و در رشته مورد علاقه‌اش به سمت خوش‌بختی حرکت کرده‌است و قطعاً در آینده موفق خواهد بود و زندگی خوبی خواهد داشت همین‌طور حتماً به راه سعادت می‌رود این در این‌باره هیچ تضمینی وجود ندارد این‌جا است که متوجه می‌شویم اون‌قدری که ما در سال کنکور استرس متحمل می‌شویم و فکرهای منفی حتی گاهاً داریم واقعاً لازم نمی‌باشد باید به کنکور به چشم یک فرصت نگاه بکنیم و سعی بکنیم و تلاش بکنیم تا بتوانیم رشته مورد علاقه خود را در یک دانشگاه خوب و بنام قبول شوید چون‌که بالاخره رفتن به رشته خوب و مورد علاقه ما همین‌طور یک دانشگاه بنام تا حدی در رسیدن به هدف و موفقیت ما تأثیرگذار است و قطعاً ما نیز باید در این مسیر گام برداریم و حتی در حداکثر و نهایت تلاش خود را بکنیم همون‌طور که همیشه گفته‌ایم در هر کاری باید اعتدال را نگه‌داشت حتی در زمان کنکور نیز باید اعتدال داشت برخی از افراد آن‌قدر استرس می‌گیرند آن‌قدر غرق کنکور می‌شوند که زندگی کردن را یادشان می‌رود و این استرس بدتر کار آن‌ها را خراب می‌کند و منجر به موفقیت آن‌ها نمی‌شود چراکه آن‌ها به هدف خود نمی‌اندیشند در واقع هدف از کنکور دادن رسیدن به خواسته و یک مرحله بهتر و جدیدتر در زندگی می‌باشد اما برخی این هدف را فراموش کرده و درواقع شاید بارها این جمله را شنیده باشید زندگی می‌کنند تا درس بخوانند و کنکور بدهند درصورتی‌که ما درس می‌خوانیم که زندگی بکنیم که زندگی بهتری داشته باشیم و حتی درس خواندن لزوماً منجر به زندگی بهتر نمی‌بود بشود اما کسی که هدفش را گذاشته تا از طریق درس خوندن به زندگی بهتری برسد این‌جا است که باید تمام تلاش خود را بکار بگیرد چراکه درس خواندن می‌باشد همین‌طور کنکور دادن می‌باشد شمایی که این راه‌ را برمی‌گزینیم باید حواست باشد که در این راه از کسانی کمک بگیری که معتمد باشند همین‌طور کاربلد و حرفه‌ای در این راه باید کسانی را بر در این راه برای خود راهنما قرار بدهید که این راه را به‌درستی رفته‌اند و موانع این راه را بلد اند و می‌توانند این موانع را به شما نشان دهند و برای طی کردن این مسیر راحت‌تر و درست‌تر به شما کمک بکنه وگرنه پیمودن این راه برای شما سخت‌تر می‌شود و حتی ممکن است به مقصد نرسید اما کسی که خود این راه را طی کرده موانع راه را می‌شناسد و به مقصد درستی رسیده است قطعاً می‌تواند راهنمایی خوب و درست برای شما باشد و دست شمارا بگیرد کمکتان بکند تا شما نیز بتوانید این مسیر را بهتر طی بکنید و به مقصد خوبی برسید وگرنه ممکن است از مسیر خود پشیمان شوید این مسیری که ما ازش حرف زدیم یعنی مسیر درس خواندن و کنکور همان‌طوری‌که گفتیم نیازمند راهنما باشه این راهنما همان معلمان شما مدرسه شما و یا حتی آموزشگاه کنکوری است که در آن درس می‌خوانید اگر این راهنماها راهنماهای مناسبی نباشند وقت شماره یک‌سال فقط تلف می‌کنند پس در انتخاب آن‌ها کوشا باشید تحقیق کنید پرس‌وجو کنید و چشم‌بسته این راهنماها را انتخاب نکنید درواقع شما باید اگر می‌خواهید در یک مؤسسات کنکور ثبت‌نام کنید در بهترین مؤسسات کنکور ثبت‌نام بکنید و این بهترین مؤسسات کنکور باید یکسری ویژگی‌ها داشته باشد که ما در این مقاله آن‌ها را ذکر می‌کنیم برای مثال بهترین مؤسسات کنکور دارای دبیرانی مجرب و کارکشته می‌باشند بهترین مؤسسات کنکور دارای دبیرانی باتجربه سال‌های طولانی در تدریس و سابقه‌ای بسیار عالی می‌باشند بهترین مؤسسات کنکور از دبیرانی بااخلاق و قابل اطمینان و معتمد استفاده می‌کنند و اینکه این دبیران مسلط بر کتاب درسی همین‌طور تسلط زیادی بر تست های کنکور داشته باشند همچنین این دبیران باید به‌روز و آپدیت باشند و بتوانند از پس حل سوالات هرساله کنکور بربیایند در واقع این دبیران باید هرسال متناسب با کنکور هر سال خود را به‌روز کنند همین‌طور باید تسلط زیادی در تست زدن داشته باشند بهترین مؤسسات کنکور با دبیرانی همکاری می‌کنند که این دبیران امتحان خود را پس داده‌اند بهترین مؤسسات کنکور با دبیرانی همکاری می‌کنند که سابقه تدریس در مؤسسات و مدارس مختلف را داشته باشند بهترین مؤسسات کنکور با دبیرانی همکاری می‌کنند که اغلب مؤلف کتاب و طراح آزمون باشند البته گول تبلیغات خیلی از مؤسسات کنکور را نیز نباید خورد، خیلی از این مؤسسات درواقع با تبلیغات زیاد سعی و سعی در جذب دانش‌آموز می‌کنند اما شما نباید به این تبلیغات توجه کنید بلکه باید تحقیق کنید در رابطه با رزومه همین‌طور نحوه تدریس دبیران آن مؤسسه همین‌طور باید درباره کادر مؤسسه نیز تحقیق کنید چون به‌علاوه دبیران که ویژگی آن‌ها را گفتیم خب بهترین مؤسسات کنکور قطعاً دارای یک کادری می‌باشند که بجز دبیر افراد دیگری نیز درآن در پست‌های مختلف مشغول بکار می‌باشد و برخورد همه این افراد تا حدی اهمیت دارد راهنمای بعدی مشاور می‌باشد که نقش یک مشاور به اندازه یک معلم مهم می‌باشد درواقع مؤسسه‌ای را برای سال کنکور انتخاب کنید که دارای مشاورینی باشد که در کار مشاوره حرف اول را بزند همین‌طور دارای رتبه های برتر باشند مشاورینی که دانش‌آموزان از آن‌ها نتیجه نگرفته‌اند معلوم می‌کند که تا حدی این مشاوران مشاوران خوبی برای کنکور نمی‌باشند درواقع رضایتمندی دانش‌آموزان سال‌های قبل نیز می‌تواند یک ملاک باشد اما یک ملاک کلی نیست چراکه نتیجه گرفتن یک دانش‌آموز فقط وابسته به مشاور و معلم نمی‌باشد و بیشتر به خود دانش‌آموز بستگی دارد و این‌که دانش‌آموز نتیجه نگیرد در کنکور صرفاً مربوط به مشاور و معلم و مؤسسه کنکور نمی‌باشد این‌طور که ما گفتیم می‌تواند یکی از ملاک‌های انتخاب مشاور باشد اما به شرطی که تعداد دانش‌آموزانی که نتیجه نگرفته‌اند خیلی زیاد باشد و درواقع آن مشاور به‌عنوان مشاور خوبی شناخته نشده باشد درصورتی‌که اگر مشاوری واقعاً مشاور خوبی باشد ، بنام و شناخته‌شده می‌باشد مؤسسه کنکوری که انتخاب می‌کنید قاعدتاً باید با مشاوری همکاری بکند که از لحاظ روحی و روانی نیز به بچه‌ها انگیزه بدهد و بتواند این را در دانش‌آموزان مدیریت بکند و حتی بتواند استرس و هیجانات دانش‌آموزان را نیز کنترل کند و بتواند با روش‌های درست مشاوره‌ای و روان‌شناسی بر افکار دانش‌آموزان تأثیر مثبت گذاشته و به آن‌ها کمک بکند همین‌طور یک مؤسسه کنکور که بنام می‌باشد و جزء بهترین مؤسسات کنکور شناخته‌شده است و درواقع جزء موسسات کنکور ایران میباشد قطعاً دارای کادری مجرب می‌باشد و حتی پشتیبان‌های این مؤسسات نیز باید پشتیبان هایی با حوصله همین‌طور دارای سواد علمی و دارای مهارت باشند و بتوانند با دانش‌آموزان ارتباط خوبی برقرار کنند و به سؤالات آن‌ها تا حد ممکن پاسخ‌گو باشند و آن‌ها را به‌درستی راهنمایی کنند و بتوانند یکسان در کنار بچه‌ها باشند همین‌طور موسسات کنکور ایران باید حواسشان را جمع کنند تا در سال کنکور باعث تشویش و استرس بیشتر بچه‌ها نشود در این سال ب اندازه کافی دانش‌آموزان استرس دارند دچار نگرانی هستند پس نباید با سخت‌گیری های بی‌جا و موارد حاشیه‌ای بر این استرس و تشویش ها دامن بزند و آن‌ها را دوبرابر کند بلکه باید به فکر این باشد که این استرس را در دانش‌آموزان کم بکند و با کمک خانواده‌ها بتوانند محیط امنی را برای دانش‌آموزان مهیا کنند و از لحاظ ذهنی به دانش‌آموزان آرامش بدهند همین‌طور داشتن کلاس‌های رفع اشکال و پرسش‌وپاسخ در سال کنکور و یا حتی کلاس‌های پایه از ویژگی‌های مثبت و یک آپشن بسیار خوب در موسسات کنکور ایران می‌باشد جایی‌که چنین مؤسسه‌ای درواقع به دانش‌آموز ذهنش اهمیت می‌دهد و می‌خواهد تا حد امکان بتوانند سوالات خود را مطرح کرده و پرسش‌وپاسخ داشته باشند همین‌طور یک مؤسسه برتر کنکور و در واقع موسسات کنکور ایران که به دانش‌آموزان اش اهمیت می‌دهد به‌علاوه کلاس‌های حضوری کلاس‌های آنلاین نیز برگزار می‌کند تا دانش‌آموزانی که شرایط حضور در کلاس‌های حضوری را ندارند بتوانند از کلاس‌های آنلاین استفاده کنند موسسات کنکور ایران همین‌طور مؤسسات برتر کنکور و مؤسسه‌ای که شناخته‌شده می‌باشد شان دانش‌آموز را حفظ می‌کند درواقع به دانش‌آموز احترام می‌گذارند و هیچ‌گاه ارزش یک دانش‌آموز را وابسته به کنکور و درس نمی‌دانند و بدلیل درس و کنکور هیچ‌گاه شخصیت دانش‌آموز را خرد نمی‌کند یا او را تحقیر نمی‌کنند چرا که هر چه باشد شخصیت و شأن یک دانش‌آموز خیلی بالاتر از کنکور و درس خواندن می‌باشد به هیچ دانش‌آموزی نباید به‌خاطر کنکور شخصیتش خرد شود و تحقیر بشود بهترین مؤسسات کنکور با کادری مجرب به این موضوع اهمیت میدهند وشخصیت دانش آموز برایشان مهم است
همینطور بهترین مؤسسات کنکور امکانات آموزشی در حد لزوم را برای دانش آموزان فراهم میکنند .

منبع: موسسات کنکور ایران – کارنامه خرد » کارنامه خرد (karnamehkherad.com)

کلاس های آنلاین کارنامه خرد

کلاس های آنلاین کارنامه خرد

آغاز ثبت نام کلاس های آنلاین موسسه کارنامه خرد برای سال تحصیلی آینده ۱۴۰۳_۱۴۰۲

ثبت نام کلاسهای آنلاین  با تخفیف ۵۰ درصدی آغاز شد!

ویژگی کلاسها:

برگزاری کلاسها با حضور دبیران برند ایران

آموزش صفر تا صد تمام مطالب

برگزاری کلاسهای جاست تست

گروه های رفع اشکال ۲۴ساعته

کلاسهای مشاوره و برنامه ریزی هفتگی

آزمونهای کلاسی منظم در پایان هرفصل

پخش فیلمها در پنل اختصاصی و سرور شخصی کارنامه خرد

مشاهده فیلمها در ابعاد بزرگ و سینمایی

اختصاص پنل کاربری و امکان مشاهده فیلم ها هم بصورت آنلاین و هم بصورت آفلاین بدون محدودیت

شهریه کلاسهای آنلاین:
شهریه کلاسهای آنلاین به ازا هر درس مبلغ سه میلیون و هشتصد هزار تومان میباشد که مجموع دروس اختصاصی پانزده میلیون و دویست هزار تومان میگردد

(به بخش تخفیفات نگاه کنید)

همچنین علاقه مندان به شرکت در کلاس مشاوره نیز،میتوانند با پرداخت مبلغ پنج میلیون تومان برای یک سال تحصیلی کامل از خدمات مشاوره گروهی بهره مند گردند

(به بخش تخفیفات نگاه کنید)

تخفیفات:
در سال تحصیلی جدید یعنی  1403-1402

در صورتیکه که تمام دروس را در مجموعه کارنامه خرد ثبت نام نمایید به جای  پانزده میلیون و دویست هزار تومان فقط مبلغ ۹میلیون تومان از شما دریافت میگردد و علاوه بر چهار درس اختصاصی،مشاوره گروهی نیز به صورت رایگان روی کلاسهای شما فعال میگردد.این تخفیف فقط تا پایان این ماه اعتبار دارد.

**چهار درس اختصاصی + مشاوره گروهی +آزمونهای کلاسی فقط ۹میلیون تومان تا پایان ماه جاری**

جهت اطلاع از آخرین تخفیفات با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید
۰۲۱-۲۶۴۰۱۰۶۲

انواع کلاسهای آنلاین کارنامه خرد:

الف: کلاسهای کنکور با آموزش کامل و تست زنی (ویژه کنکوری ها)

ب: کلاسهای کنکور فقط تست زنی(جاست تست) (ویژه کنکوری ها)

ج: کلاسهای تقویتی و تست و آموزش کامل به همراه تست زنی ویژه دهمی ها

ذ: کلاسهای تقویتی و تست و آموزش کامل به همراه تست زنی ویژه یازدهمی ها

بهترین کلاس کنکور و تقویتی آنلاین

پاسخ به پرسش های متداول در خصوص کلاس کنکور آنلاین و کلاس تقویتی آنلاین:

چرا شهریه کلاسهای شما نسبت به سایر موسسات بالاتر است؟

به دو دلیل!

اول آنکه در مجموعه کارنامه خرد فقط از دبیران برند ایران استفاده میگردد و حق الزحمه اساتید برتر ایران بالاست

و دلیل دوم آنکه، خدمات کلاسهای کنکور آنلاین و کلاسهای تقویتی آنلاین  ما جامع و کامل است.

اکثر موسسات در ابتدا شهریه کمتری را از شما میگیرند!! اما در طول سال به بهانه های مختلف و با اسامی عجیبی که روی دوره هایشان میگزارند شمارا مجبور به پرداخت شهریه برای نیم سال دوم میکنند،اما ما در کارنامه خرد فقط با دریافت یکبار شهریه در تمام سال تحصیلی در کنار شما میباشیم.در واقع فقط با یکبار پرداخت شهریه پرداختی کلاسهای آموزش و تست و همایش و جمعبندی و مشاوره و… را دریافت مینمایید

آیا امکان پرداخت اقساط وجود دارد؟

بله درصورتیکه که مایل باشید میتوانید شهریه کلاسها را در سه قسط پرداخت نمایید

آیا برای دریافت جزوات کلاس اساتید،باید الزاما مبلغی را بپردازیم؟

خیر! جزوات ما بصورت رایگان در قالب  فایل پی دی اف برای شما عزیزان ارسال میگردد.

(البته اگر تمایل به دریافت نسخه چاپ شده داشته باشید باید یا خودتان پرینت انجام دهید یا از همکاران ما بخواهید ارسال را  با دریافت هزینه چاپ و پست برایتان انجام دهند)

آیا کلاسها پخش زنده است؟ آیا امکان ارتباط با استاد وجود دارد؟

بله   شما کلاسها را به صورت لایو و زنده میتوانید مشاهده کنید و در صورت لزوم حتی میتوانید با استاد کلاس نیز صحبت کنید و مطالبی که متوجه نشدید را از ایشان در کلاس بپرسید.

البته پس از مشاهده آنلاین،به کلاسهای ضبط شده هم دسترسی خواهید یافت.

کلاسها در ادوبی کانتک برگزار میگردند یا اسکای روم ؟

هیچکدام!! 

ما در کارنامه خرد با خریداری سرور شخصی و ایجاد سایت شخصی،کلاسها را در سرور و سایت خود برگزار میکنیم و کلاسها با کیفیت خوب و بدون قطعی برگزار میگردد.

آیا تصاویر کلاسها بزرگ است یا همانند کلاسهای کنکور آنلاین مدارس و برخی موسسات کوچک است؟

ما کلاسها را در استودیوی بزرگ و مجهز برگزار میکنیم و تصاویر فول سایز و بزرگ است

اگر مشکلی پیش بیاید یا اگر نتوانیم کلاس را بصورت آنلاین ببینیم چه اتفاقی می افتد؟

نگران نباشید!!

بلافاصله پس از اتمام کلاسهای آنلاین، همکاران ما فیلم های آفلاین را روی پنل شما بارگذاری میکنند و تاپایان سال تحصیلی میتوانید هر تعداد بار که دوست داشتید،تکرار فبلمها را ببینید.

آیا رفع اشکال هم انجام میشود؟

بله رفع اشکال هم داریم

رفع اشکال به دو صورت انجام میشود،اگر جایی از درس را نفهمیدید میتوانید هنگام پخش زنده از استاد بخواهید تا مجددا برایتان توضیح دهند.اما اگر پس از کلاس در حل سوالات و تستها مشکلی داشتید میتوانید اشکالات خود را در گروه های رفع اشکال مطرح نمایید.اساتید و دستیاران آنها به اشکالات شما همه روزه پاسخگو میباشند.

معرفی بهترین کلاسهای آنلاین کنکور

مزایا و معایب کلاسهای کنکور آنلاین چیست؟

امروزه برگزیدن کلاس کنکور آنلاین برای آموزش و آمادگی کنکور یک گزینه بسیار جدی  است. با این حال، این نوع فراگیری و آموزش، مانند هر نوع آموزشی دیگر، دارای مزایا و معایبی است. برای تصمیم گیری، توصیه می شود که یک تحلیل کلی از آنچه که این گزینه به شما می دهد و آنچه این گزینه از شما می گیرد، انجام دهید.

مزایا و معایب مطالعه توسط کلاس کنکور آنلاین  چیست؟ در شکل‌گیری و مطالعات ما به تحلیل این موضوع از هر دو دیدگاه پرداخته‌ایم یعنی مزیت مطالعه در  کلاس کنکور آنلاین  و مضرات در  مطالعه کلاس کنکور آنلاین را بررسی خواهیم نمود.

مزیت های مطالعه کلاس کنکور آنلاین:

۱٫با شرکت در کلاس کنکور آنلاین صرفه جویی در زمان در حال حرکت ، اما همچنین صرفه جویی در پول. و، شما می توانید بدون هزینه حمل و نقل عمومی یا بنزین وقتی با ماشین شخصی خود رفت و آمد می کنید، این کار را انجام دهید. این همچنین یک مزیت پایدار زیست محیطی ارزشمند برای مراقبت از طبیعت است.

با شرکت در کلاس کنکور آنلاین انعطاف پذیری شرایط شخصی شما نه تنها می تواند پیچیده باشد، بلکه می تواند تغییر کند. شاید چند ماه دیگر برای کار در یک شرکت جدید فراخوانده شوید، ممکن است مجبور شوید برای کاری سفر کنید، یا ممکن است یک برنامه شیفتی داشته باشید که شما را از متعهد شدن به برنامه کلاسی حضوری باز دارد.

در این صورت، ارزش افزوده آموزش کلاس کنکور آنلاین  این است که حتی اگر شرایط شما تغییر کند، برنامه آموزشی ادامه می یابد زیرا می توانید زمان مطالعه خود را به صورت شخصی تنظیم کنید.

با شرکت در کلاس کنکور آنلاین . پیشنهاد آموزشی . از این منظر، زمینه جستجوی مراکز آموزشی را که در محل زندگی و محیط اطراف شما وجود دارد را گسترش دهید، زیرا به لطف پنجره دنیای کلاس کنکور آنلاین ، می توانید از خانه مطالعه کنید.

هم اکنون با ارتقا و تقویت و گسترش کلاس کنکور آنلاین، موسسات آموزشی بیشتر و بیشتری برای آن دسته از دانش آموزانی که نمی توانند به روش سنتی شرکت کنند، خدمات کلاس کنکور آنلاین  ارائه می دهند.

با شرکت در کلاس کنکور آنلاین مهارت های تست زنی خود را تمرین کنید . زمانی که به صورت کلاس کنکور آنلاین مطالعه می کنید، به طور مستقیم در موضوع اصلی این طرح مطالعه آموزش می بینید، اما به طور غیرمستقیم در استفاده از فناوری های جدید نیز مهارت کسب می کنید. مهارت هایی که می تواند آمادگی شما را برای دنیای کار افزایش دهد.

با شرکت در کلاس کنکور آنلاین یادگیری تعاملی را تجربه کنید.از طریق این شکل از آموزش، نقش شما به عنوان یک دانش آموز نقش فعالی را ایفا می کند. و قالب منابع کلاس کنکور آنلاین تعاملی است. چیزی که علاقه به تیادگیری را افزایش می دهد.

معایب مطالعات کلاس کنکور آنلاین و مضرات مطالعه کلاس کنکور آنلاین

انگیزه و تعهد . درست است که مطالعه کلاس کنکور آنلاین انعطاف پذیری را در نحوه سازماندهی برنامه خود تشویق می کند، با این حال، نظم و انضباط لازم برای حفظ اهداف بیشتر از آن است که هر روز در یک زمان خاص به کلاس بروید.

مخصوصاً برای کسانی که احساس می کنند برای سازماندهی به این نظم و انضباط رو در رو نیاز دارند، زیرا در خانه دنیای شدیدی از حواس پرتی را پیدا می کنند: رادیو، تلفن همراه، تلویزیون، اینترنت، بازدیدهای غیرمنتظره…

بهترین انتخاب برای همه زمینه ها نیست. آموزش کلاس کنکور آنلاین نیز محدودیت هایی دارد. موضوعاتی هستند که در آنها یادگیری تجربی و تجربی همراه با کلاس حضوری بهترین گزینه در مقایسه با منابع تکنولوژیکی است که می تواند وسیله ای برای پشتیبانی باشد اما به خودی خود هدف نیست.

استرس تکنولوژیکی . ممکن است ساعت های زیادی را برای اهداف کاری به رایانه متصل کنید. اگر زمان حضور در سکوی تمرینی را به آن اضافه کنید، این واقعیت می تواند آن احساس استرس را ایجاد کند.

تنهایی _ برخی از افراد با روش تدریس کلاس کنکور آنلاین احساس راحتی و خوشحالی می‌کنند، با این حال، برخی دیگر این فرآیند را تجربه‌ای تنها می‌دانند که به وضعیت ذهنی آنها مرتبط نیست.

در واقع، اگر علاوه بر ثبت نام در کلاس، به دنبال انگیزه ای برای ملاقات حضوری با این افراد برای گسترش دایره اجتماعی خود هستید، آموزش کلاس کنکور آنلاین  نمی تواند این انگیزه را فراهم کند.

با این حال، باید به این نکته اشاره کرد که دقیقاً به این دلیل که آموزش کلاس کنکور آنلاین  امکانات و محدودیت هایی نیز دارد. دوره های آموزشی وجود دارد که بهترین آموزش های حضوری را با دوره های کلاس کنکور آنلاین  در قالب ترکیبی ترکیب می کنند

بهترین کلاس کنکور آنلاین ایران

خلاصه مقاله:

بهترین کلاسهای آنلاین کنکورکدامند؟

منبع: کلاس های آنلاین کارنامه خرد – کارنامه خرد » کارنامه خرد (karnamehkherad.com)

کلاس کنکور یا خودآموزی؟

کلاس کنکور یا خودآموزی؟

معمولا برای آموزش یک مطلب جدید،دو روش کلی وجود دارد،یکی آموزش به صورت خودآموز و دیگری استفاده از یک دبیر مجرب و خوب در یک کلاس خصوصی یا کلاس گروهی.

معمولا خودآموزی در افرادی که سنشان بالای ۲۰سال است روشی خوب و منطقی است اما در خصوص سنین پایینتر،خودآموزی کمی دشوار است و استفاده از استاد و کلاس در این رنج سنی پیشنهاد میگردد

اگر به افراد موفق در حوزه های آموزشی همچون زبان خارجی یا کامپیوتر یا…. نگاه دقیقی داشته باشیم، مشاهده میکنیم که تعداد زیادی از این افراد بدون آنکه از کلاس خاصی استفاده کرده باشند به صورت خود آموز این دانش ها را یاد گرفته اند.همه ما در اطراف خود چنین کسانی را که بدون کلاس و معلم خصوصی و هزینه کردن برای تدریس خصوصی فقط و فقط با تکیه بر خودآموزی، دانشی را فراگرفته اند مشاهده میکنیم.حال سوال اینست کدام سبک آموزشی بهتر است؟ برای خود یا فرزندانمان کدام روش را انتخاب کنیم؟ پاسخ ساده نیست زیرا عواملی چون سن و سال و روحیات افراد و میزان سواد علمی آنها در این انتخاب بسیار مهم است، مثلا کودکی ۶ساله که میحواهد زبان خارجی جدیدی یاد بگیرد، نیاز به تدریس خصوصی و کلاس خصوصی دارد و خودآموزی چاره کار نیست، ولی تصور کنید پدر کودک فردی ۳۵ ساله و تحصیلکرده است، در حالت دوم احتما این فرد با خرید چند بسته کمک آموزشی میتوتند بستر خودآموری را فراهم کند، اما موضوع دیگر در انتخاب سبک آموزشی مساله زمان است.حال همان پدر در مثال قبلی را در نظر بگیرید ولی اینبار به علت مهاجرت تنها ۴ ماه وقت دارد که زبانی جدید را یاد بگیرد، در این مثال اگرچه فرد قدرت خودآموزی را دارد ولی از معلم خصوصی و تدریس خصوصی به عنوان کاتالیزر برای سرعت دادن به امر آموزش استفاده میکند. یادر مثالی دیگر، فردی هم زمان کافی دراختیار دارد و هم سواد و سن کافی، ولی انگیزه های لازم برای پیشبرد خودآموزی را ندارد.بنابراین در خصوص این فرد نیز تدریس خصوصی و معلم خصوصی و دبیر خصوصی بر آموزش از طریق خودآموزی ارجحیت دارد.

مزایا و معایت آموزش آنلاین در مقایسه با آموزش حضوری  را از این مقاله بخوانید

خودآموزی در حال تبدیل شدن به یک روش محبوب تر و محبوب تر برای درگیر کردن دانش آموزان با آنچه در کلاس می آموزند. دانش‌آموزان توانایی دسترسی به منابع زیادی را دارند که اکنون، یادگیری می‌تواند در هر مکان و هر زمان اتفاق بیفتد – نه فقط در کلاس درس.

مطالعه خود چیست؟

خودآموزی یک روش یادگیری است که در آن دانش آموزان مطالعه خود را انجام می دهند – خارج از کلاس و بدون نظارت مستقیم. از آنجایی که دانش‌آموزان می‌توانند آنچه (و چگونه) یاد می‌گیرند کنترل کنند، خودآموزی می‌تواند روش بسیار ارزشمندی برای بسیاری از دانش‌آموزان برای یادگیری باشد.

خودآموزی و یادگیری سنتی در کلاس را می توان با هم استفاده کرد تا به کودک شما کمک کند تا از تجربه یادگیری خود بیشترین بهره را ببرد. این روش‌ها با هم به دانش‌آموزان کمک می‌کنند اطلاعات را بهتر یاد بگیرند و حفظ کنند و به تقویت درک، نمرات و انگیزه کمک کنند.

اهمیت خودآموزی

خودآموزی روشی عالی است که دانش‌آموزان می‌توانند از آن برای افزایش تجربه یادگیری خود استفاده کنند، چه در حال مطالعه برای یک دوره باشند و چه در مورد یک موضوع برای سرگرمی یاد بگیرند.

با استفاده از خودآموزی، دانش‌آموزان می‌توانند فراتر از یادگیری آنچه که کتاب‌های درسی و مربیان کلاس به آنها می‌آموزند فراتر بروند. با تمرین خودآموزی، آنها تشویق می شوند تا موضوعات مورد علاقه خود را بیشتر بررسی کنند و در نتیجه مهارت های مطالعه قوی تری را توسعه دهند.

یکی از مزایای اصلی خودآموزی این است که دانش آموزان می توانند بر یادگیری خود کنترل داشته باشند. و هنگامی که دانش آموزان کنترل داشته باشند، حتی بیشتر به یادگیری علاقه مند می شوند.

فواید خودآموزی برای دانش آموزان

دانش آموزان موثرتر یاد می گیرند. بررسی یک موضوع به تنهایی فرزند شما را تشویق می کند تا فعالانه با اطلاعات درگیر شود. خودآموزان قادرند در مورد موضوعات عمیق تر فکر کنند و بین آنچه می آموزند ارتباط برقرار کنند. و وقتی دانش‌آموزان درگیر (و هیجان‌زده) چیزی هستند که می‌آموزند، بهتر می‌توانند آن را به خاطر بسپارند.

خودآموزی همچنین به ایجاد مهارت‌های مطالعه کمک می‌کند که فرزندتان می‌تواند از آن برای کشف موضوعات جدید یا مقابله با تکالیف چالش‌برانگیز مدرسه استفاده کند.

دانش آموزان در مورد موضوعاتی که مطالعه می کنند اطلاعات بیشتری کسب می کنند. خودآموزی همه چیز در مورد جستجوی اطلاعات جدید در مورد موضوعی است که فرزند شما به آن علاقه دارد. جستجوی این اطلاعات به خودی خود به دانش آموزان فرصتی می دهد تا درباره آن موضوع بیشتر بیاموزند (به جای آنچه که در کلاس به آنها آموزش داده می شود).

می تواند عزت نفس دانش آموزان را تقویت کند. همانطور که دانش آموزان بیشتر به مطالعه خود می پردازند، بسیاری یادگیرندگان با اعتماد به نفس بیشتری می شوند. آن‌ها می‌توانند خود را فردی مستقل ببینند که می‌تواند چیزهای جدیدی بیاموزد بدون اینکه کسی به آنها کمک کند. این می تواند انگیزه بزرگی برای دانش آموزان باشد.

دانش آموزان می توانند با سرعت خود یاد بگیرند. خودآموزی به دانش آموزان اجازه می دهد تا یادگیری را با سرعت خودشان پیش ببرند و بر زمینه هایی تمرکز کنند که بیشتر به آنها علاقه دارند (یا می خواهند کمی بهتر بفهمند). این به کاهش احساس سرخوردگی، اضطراب یا کسالتی که دانش آموزان ممکن است در یک محیط کلاس با آن دست و پنجه نرم کنند، کمک می کند.

کنجکاوی را تشویق می کند. کنجکاوی یکی از بزرگترین (و اغلب نادیده گرفته می شود) قطعات انگیزشی دانش آموزان برای یادگیری است. وقتی دانش‌آموزان با چیزی که یاد می‌گیرند درگیر نباشند، اطلاعات کمتری را جذب می‌کنند. آنها به جای اینکه بفهمند برای حفظ کردن مطالعه می کنند. خودآموزی به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد چیزی را انتخاب کنند که به آن علاقه دارند و برای یادگیری آن هیجان‌زده هستند، که منجر به تجربه یادگیری مؤثرتری می‌شود.

به کودک خود کمک کنید تا به یک خودآموز مؤثر تبدیل شود

منابعی را در مورد موضوع پیدا کنید. به فرزندتان کمک کنید تا منابعی را جستجو کند که اطلاعات بیشتری را در مورد موضوعی که در مورد آن می‌آموزد فراهم کند. کتاب‌ها، مقالات و فیلم‌های آموزشی همگی راه‌های بسیار مؤثری برای افزایش درک او از مفاهیم جدید هستند.

در مورد آنچه فرزندتان در حال یادگیری است صحبت کنید. با فرزندتان در مورد چیزهایی که در حال یادگیری است و اینکه کودک شما در مورد کدام موضوعات بیشتر هیجان زده است، گفتگو کنید. صحبت کردن در مورد چیزهایی که او می آموزد، راهی عالی برای کودک شما برای تقویت درک و انگیزه برای یادگیری (و به اشتراک گذاشتن!) بیشتر است.

از روش های مختلف مطالعه استفاده کنید. هر دانش آموزی روش مطالعه ترجیحی خود را دارد و زمانی که خود مطالعه می کند تفاوتی ندارد. نکته مهم در مورد خودآموزی این است که فرزند شما می تواند بهترین را برای او انتخاب کند. فرزندتان را تشویق کنید تا تکنیک‌های مختلف مطالعه را امتحان کند، مانند خواندن کتاب، تماشای فیلم، ایجاد نقشه‌های ذهنی یا فعالیت‌های دیگری که به پردازش اطلاعات کمک می‌کند.

ابزار مورد نیاز را داشته باشید. آماده بودن راز شماره یک تبدیل شدن به یک خودآموز عالی است. اطمینان حاصل کنید که کودک شما تمام ابزارهای مطالعه مورد نیاز برای استفاده حداکثری از هر جلسه خودآموزی را دارد. ابزارهایی که کودک شما برای مؤثرترین جلسه خودآموزی به آن نیاز دارد عبارتند از:

خلاصه کلام آنکه:

برای انتخاب سبک آموزش فرمول خاصی وجود ندارد و باید با توجه به سن و روحیات فرد یادگیرنده و میزان تحصیلات و مقدار زمان در اختیار و نیز با توجه به شدت تخصصی بودن موضوع تصمیم بگیریم که از کلاس های خصوصی و دبیر خصوصی و معلم خصوصی استفاده کنیم یا به سمت خود آموزی برویم.

منبع: خودآموزی یا کلاس و معلم خصوصی کدامیک بهتر است؟ – کارنامه خرد » کارنامه خرد (karnamehkherad.com)

معرفی دبیران برند کنکور

معرفی دبیران برند کنکور

تدریس خصوصی  و گروهی  (به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین)   با  دبیران برند کنکور  هم اکنون در ایران توسط  مجموعه آموزشی کارنامه خرد برگزار می‌شود جهت هماهنگی کلاس با دبیران برند و شهیر ایران

با شماره تلفن های  زیر تماس حاصل فرمایید

 26401062 – ۰۲۱  یا   7680995-0910

تدریس آنلاین این روزها به عنوان آلترناتیو آموزش حصوری مطرح گردیده است و طرفداران و فنهای خاص خود را پیدا نموده است.اکنون به جای کلاسهای پر رفت آمد و گران حضوری،استفاده از کلاسهای آنلاین متقاصیان زیادی برای خود دست و پا کرده است.

ما در این گفتار ضمن بررسی مزایا و معایب کلاسهای آنلاین نسبت به کلاسهای حضوری به معرفی بهترین دبیران زیست و شیمی و ریاضی و فیزک  ایران و برترین اساتید کنکور ایران از زاویه دید مشاوران کارنامه خرد خواهیم پرداخت. ملاک ما ،در انتخاب این افراد صرفا نظر شخصی مشاوران این مجموعه و نظرات دانش آموزان سنوات گذشته میباشد.اگر دبیر خوبی را میشناسید که ،از نظر شما در این لیست مغفول مانده است،در بخش نظرات معرفی و ارسال فرمایید.لیست  متشکل از بهترین معلمان ایران میباشد بهترین اساتید کنکور از نگاه کارنامه خرد:

ویژگی های دبیران برند ایران را از اینجا مطالعه فرمایید

نظرسنجی بهترین اساتید فیزیک ایران :

 استاد مهدی باباخانی (مدرس برنامه  تلویزیونی فرصت برابر  و مدرس دی وی دی های مخ از موسسه گاج و مدرس کلاسهای آنلاین گاجینو)

 استاد فرید شهریاری ( نویسنده کتاب های خیلی سبز و…  برترین مولف فیزیک )

استاد مهدی یحیوی (مدرس دی وی دی های موسسه ونوس و مدرس پروازی به شهر اصفهان)

استاد احمد مصلایی (مدرس کتاب های  خیلی سبز و مدرس دبیرستان ها  و آموزشگاه های برتر ایران)

استاد محمودرضا ذهبی (مدرس کلاسینو)

 استاد پیمان کامیار (مدرس دی وی دی های حرف آخر)

استاد علیرضا عربشاهی ( مدرس برتر در موسسه راه اندیشه)

استاد هومن باستی فیزیک                      

لیست بهترین اساتید زیست ایران از نگاه مجموعه کارنامه خرد:

استاد زهرا همایونی پزشک متخصص و مدرس زیست تیزهوشان و مدرس برنامه های تلویزیونی

استاد اشکان هاشمی زیست نویسنده و مدرس

استاد مهدی آرام فر زیست نویسنده و مدرس برتر

استاد جهانگیری از مدرسین برتر ایران

استاد علی پناهی شایق زیست

استاد محمد رضا عمارلو زیست

 استاد محمد مهدی میوه چی زیست

 استاد علی کرامت زیست

نظرسنجی بهترین اساتید ریاضی ایران :

 استاد سامان سلامیان ریاضی مدرس برتر فیلمهای آموزشی

استاد محمد ارباب بهرامی مدرس دی وی دی های مخ نقره ای گاج

استاد بابک سادات ریاضی

استاد افشین ملاک پور ریاضی

 استاد آریان حیدری ریاضی

 استاد محمد مهربان ریاضی

 استاد مجتبی دادبام ریاضی

 استاد ماشاالله رضوی ریاضی

مزیت های تدریس آنلاین نسبت به تدریس حضوری

همین چند سال پیش بود که کتاب های کمک آموزشی رقابت تنگاتنگی با هم داشتنند، اما پس از زمان کوتاهی فیلمهای آموزشی در قالب دی وی دی ها رقیب جدی برای کتابهای کمک آموزشی شدند، و اکنون با پدیده نوظهوری در آموزش ایران به نام کلاس های آنلاین و مجازی روبرو هستیم. به راستی کدام روش از همه بهتر است؟ در طول سال ها کار آموزشی بار ها و بارها دانش آموزانم در باره بهترین کتاب، بهترین  فیلم آموزشی و بهترین روش آموزش از من سوال نموده اند، اما پاسخ من به تمام آنها کمی عجیب است:

اگر من برای خود یا فرزندانم بخواهم بهترین روش یادگیری را برگزینم قطعا به سراغ تدریس خصوصی خواهم رفت. هم اکنون دنیا به سمت آموزش های فردی پیش می­رود(معلم خصوصی و تدریس خصوصی)، و کلاس های آنلاین و مجازی فقط درصورتی توصیه میشود که شما در شهر و محل سکونت خود به دبیران درجه یک برای داشتن کلاس خصوصی دسترسی نداشته باشید.شما اگر در پایتخت (تهران) و کلان شهر ها زندگی میکنید، بدون شک توصیه من به شما استفاده از دبیران برند و شهیر آن­هم فقط به صورت تدریس خصوصی است(دبیر خصوصی).اما در حالتی که به چنین دبیرانی دسترسی ندارید به شما توصیه میکنم به جای شرکت در کلاس های گروهی (آن هم با دبیران درجه دو سه!!)  از امکانات فضای مجازی بهره مند گردید. به عنوان نمونه دیروز دیدم موسسه گاج اپلیکیشنی به نام گاجینو را ایجاد کرده و در نهایت ناباوری دیدم اساتید بسیار نامی و بزرگی چون سامان سلامیان و مهدی باباخانی و آریان حیدری در آن به تدریس پرداخته اند، اساتیدی که برای هرساعت تدریس آنها باید میلیون ها تومان بابتش پراخت نمایید را با خرید اکانتی جزیی میتوانید در خدمت داشته باشید.

تفاوت دیگری که این دوروش ( یعنی کلاس های خصوصی و مجازی ) را از هم متمایز می­کند، مساله ی دسترسی است. قطعا شما به کلاس­های خصوصی در لحظه و هر مکان دسترسی فوری نخواهید داشت ولی محدودیت های آموزش مجازی در این خصوص کمتر است.

ویژگی های برترین دبیران ایران را از اینجا ببینید

به هر حال به یاد داشته باشید که هریک از این روش ها، مزایا و معایب خاص خود را دارد. اکنون این شما هستید که با توجه به آیتم­هایی همچون محل سکونت و وضعیت مالی ومیزان و زمان دسترسی و… … باید بهترین روش را برای آموزش خود انتخاب نمایید.    دکتر محمدی متخصص آموزش

کلاس مجازی یا آنلاینکلاس خصوصینوع کلاس/ آیتم ها
در حد خوببسیار بالاقیمت
عالیضعیفمیزان دسترسی در لحظه
متوسطفوق العاده بالاقدرت آموزشی
عالیعالیصرفه جویی در زمان

جهت هماهنگی کلاس خصوصی با دبیران برتر ایران با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۲۱-۲۶۴۰۱۰۶۲ ۰۹۱۰-۷۶۸۰۹۹۵

مشاهده صفحه اصلی سایت کارنامه خرد مشاهده سایت خرد

منبع: معرفی دبیران برند کنکور ایران – کارنامه خرد » کارنامه خرد (karnamehkherad.com)

دی وی دی کنکور

دی وی دی کنکور

جهت خرید دی وی دی های آموزشی برترین دبیران کنکور ایران 

  در مجموعه آموزشی کارنامه خرد

با شماره های زیر تماس بگیرید

 26401062 – ۰۲۱  یا   7680995-0910

خرید دی وی دی های مهدی باباخانی بهترین دبیر فیزیک

بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور

هم اکنون در حال حاضر در  مارکت و بازار آموزشی ایران برای دی وی دی ها و فیلم های آموزشی مجموعه پکیج های  موسسه کارنامه خرد و موسسه پرش و دی وی دی های آموزشی کنکور آسان است و مجموعه دی وی دی های حرف آخر  و مجموعه فیلم های آموزشی و دی وی دی های آموزشی موسسه آفبا از مشهور ترین مجموعه ها و دی وی دی های آموزشی در ایران می باشند  که در حال حاضر دی وی دی های موسسه کارنامه خرد در رده بهترین دی وی دی های آموزشی قرار دارد.

اگر به دنبال بهترین دی وی دی فیزیک کنکور و بهترین دی وی دی زیست کنکور یا بهترین دی وی دی فیزیک کنکور یا بهترین دی وی دی شیمی کنکور و یا بهترین دی وی دی ریاضی کنکور هستید بنا داریم تا در این مقاله به بررسی و مقایسه موسساتی که بهترین دی وی دی های آموزشی کنکوری در دروس مختلف را ارائه می کنند بپردازیم.

نخستین مجموعه که به بررسی دی وی دی های آن خواهیم پرداخت مجموعه دی وی دی های مختلف کارنامه خرد میباشد موسسه خرد به مدیریت آقای باباخانی از جمله موسساتی است که در زمینه تولید مولتی مدیای آموزشی و ارائه کلاسهای برخط و تولید دی وی دی های آموزشی پیشرو و سرآمد و پر مخاطب میباشد. مجموعه آموزشی کارنامه خرد پس از موفقیت هایش در ارائه کلاسهای آنلاین در تمام مقاطع  و سایر محصولات وابسته به آن با انتشار و تولید دی وی دی های جدید، سهم عمده‌ای از این بازار را از آن خود نمود

از ویژگی های دی وی دی های مختلف نقره ای گاج می توان به استفاده از دبیران برند ایران همچون سامان سلامیان و مهدی باباخانی  اشاره نمود.

این دی وی دی ها با کیفیت خوب و قیمت مناسب هم اکنون در فروشگاه ها و سایت کارنامه خرد  موجود است

اما موسسه دیگر و مجموعه بعدی که نسبت به تهیه و توزیع دی وی دی های آموزشی فعال می باشد مجموعه پرش است که با نام تجاری بسته معلم خصوصی پرش به تبلیغ می‌پردازد اصلی ترین ویژگی بسته های معلم خصوصی پرش تبلیغات بسیار شدید تلویزیونی می باشد.

مجموعه معلم خصوصی پرش با تبلیغات تلویزیونی در تایم های طلایی و همچنین با توجه به جامع و کامل بودن سبد محصولات در سال‌های اخیر مورد مورد توجه خانواده ها قرار گرفته است محصولات تولید شده توسط بسته معلم خصوصی پرش از سال اول تا سال دوازدهم و در تمام دروس می باشد البته نقطه ضعفی که برخی از رقبا به مجموعه بسته معلم خصوصی پرش می گیرند عدم استفاده از دبیران شهیر و معروف می باشد

بهترین دی وی دی فیزیک کنکور  بهترین دی وی دی دین و زندگی کنکور بهترین دی وی دی شیمی کنکور بهترین دی وی دی شیمی کنکور بهترین دی وی دی ادبیات کنکور بهترین دی وی دی زیست کنکور بهترین دی وی دی زیست شناسی کنکور

اما مجموعه دیگری که در مارکت آموزشی ایران به تهیه و تولید و توزیع دی وی دی های آموزشی کنکور و دی وی دی های آموزشی در سایر مقاطع می پردازد مجموعه کنکور آسان است می باشد مجموعه و موسسه کنکور آسان است نیز با تبلیغات شدید تلویزیونی و با حضور دبیران این مجموعه در برنامه های تلویزیونی جایگاه ویژه ای را در بازار آموزشی ایران برای خود باز نموده است در این مجموعه  امیر مسعودی به عنوان مدرس ریاضیات و همچنین به عنوان مدرس فیزیک مطرح گردیده و نحوه تدریس ایشان در تیزرهای تبلیغاتی این مجموعه در تلویزیون باعث گردیده تا صدهاها نسخه از فیلم‌های آموزشی این مجموعه توسط دانش‌آموزان خریداری گردد. مجموعه دی وی دی ها و فیلم های آموزشی موسسه کنکور آسان است توسط انتشارات گیلنا تهیه و توزیع می گردد و شامل دی وی دی های آموزشی برای سال های دهم یازدهم و دوازدهم و کنکور میباشد

اما مجموعه دیگری که در سنوات اخیر به تهیه و توزیع دی وی دی های آموزشی کنکور پرداخته موسسه آفبا میباشد موسسه آفبا با تولید محصولات کنکوری و با استفاده از دبیران معروف ابتدا جایگاه ویژه ای در بازار آموزشی ایران پیدا نمود اساتیدی همچون استاد ایاد فیلی استاد بابایی استاد سادات استاد عمارلو و استاد مصلایی در پروژه‌های این مجموعه شرکت داشته و باعث گردیدند در یک بازه زمانی این مجموعه فروش بسیار بالایی را داشته باشد

کدام مجموعه بهتر است؟

امان نکته بسیار مهم در انتخاب فیلم های آموزشی و دی وی دی های آموزشی آنست که دانش‌آموزان نباید صرفاً به تبلیغات تلویزیونی و تبلیغات رسانه‌ای توجه کنند. زیرا بسیاری از تولید کنندگان فیلم های آموزشی در موسسات مختلف، صرفاً گزیده و بخش‌هایی از تدریس خود را در تبلیغات قرار می دهند تا اینگونه القا کنند روش های تستی و عجیب و غریبی وجود دارد که بدون معلومات علمی و در کسری از ثانیه می تواند دانش آموزان را به پاسخ صحیح سوالات برساندیک دانش آموز باهوش به خوبی می‌دانند که تمام این ها تبلیغات رسانه‌ای و تبلیغات تجاری اگر می خواهید برای آموزش و فهم دروس از یک منبع کمک بگیرید اولین توصیه ما استفاده از معلم خصوصی در دروس مختلف است، قطعاً هیچگاه دی وی دی های آموزشی نمی توانند جایگزین یک دبیر خصوصی حرفه ای شوند. هم اکنون با توسعه آموزش آنلاین حتی دانش آموزان در دور افتاده ترین نقاط ایران نیز می‌توانند به بهترین دبیران کنکوری از طریق اینترنت و از طریق آموزش مجازی دسترسی داشته باشند بنابراین اولین توصیه ما استفاده از دبیران برند در کلاس های حضوری و یا در کلاس های آنلاین است، اما اگر به هر دلیلی استفاده از کلاسهای حضوری و آنلاین اساتید برند و خوب میسر نگردید ناچاراً باید به سراغ پکیج ها و فیلم های آموزشی بروید برای انتخاب فیلم های آموزشی که توسط موسسات مختلف تولید می شوند و ما برخی از آنها را نام برده ایم و بررسی نمودیم حتماً قبل از آن که پول زیادی برای خرید تمام آن بسته و آن پکیج آموزشی بدهید، با سرچ و جستجو در اینترنت بخش‌هایی از تدریس هر یک از اساتید را ببینید، سپس بهترین گزینه را برای آموزش انتخاب کنیدهمچنین بدیهی است که ممکن است شما هنگام آموزش فیلم های مختلفی را از موسسات مختلف تهیه کنید. مثلاً ممکن است فیزیک را از یک موسسه تهیه کنید اما برای شیمی موسسه دیگر و دبیر دیگری را ترجیح دهید بنابراین از خرید پکیج ها به صورت یک جا و فله ای خودداری کنید و با تحقیق از دانش آموزان سال های قبل و با دیدن و جستجو کردن فیلم های آموزشی اساتید سعی کنید بهترین استاد را در هر درس برای آموزش خودتان انتخاب نمایید

دی وی دی کنکور تجربی و دی وی دی کنکور ریاضی

منبع:

دی وی دی کنکور – کارنامه خرد » کارنامه خرد (karnamehkherad.com)

مشاور کنکور در تهران

مشاور کنکور در تهران

مرکز مشاوره تحصیلی و آموزشی کارنامه خرد به عنوان بهترین موسسه مشاوره کنکور تنها موسسه آموزشی کنکور در ایران است که برای مشاوره و برای تدریس گروهی و خصوصی منحصرا از مشاوران و دبیران برند ایران استفاده مینماید و مشاوران معروف ایران خودشان شخصا،برنامه ریزی آموزشی را برای شما انجام میدهند.

کارنامه خرد با مدیریت اساتید  برند ایران (استاد مهدی باباخانی و استاد سامان سلامیان) اداره می­گردد.

اگر تمایل دارید با مشاوران مشهور و یا با دبیران رنکینگ ۱ تا ۳ ایران، کلاس های گروهی یا خصوصی داشته باشید با کالسنتر خرد حاصل فرمایید

دفتر مرکزی تهران:  26401062    (021)

مجموعه آموزشی کارنامه خرد

چرا هزینه مشاوره کارنامه خرد،  گرانتر از سایر موسسات مشاوره کنکور است؟

در سایر موسسات معمولا یک مشاور معروف با انبوهی از مشاوران تازه کار حضور دارند و مشاور معروف، فقط سایه ای روی مجموعه شان است، و کار مشاوره را پشتیبانان و مشاوران تازه کار انجام میدهند، اما در کارنامه خرد،خود مشاوران برند و شهیر ایران شخصا برنامه ریزی و مشاوره را برای شما انجام میدهند.

مشاهده رزومه بهترین مشاوران کنکور ایران

معرفی بهترین اساتید و مشاوران ایران

اسامی  مشاوران برتر کنکور ایران به انتخاب کارنامه خرد :

  1- استاد مهدی باباخانی  2-  استاد ایمان سرورپور   3-استاد مهدی برقعی  4- استاد ندا برهانی نسب ۵- استاد مهدی نکوئی ۶-استاد امیر دیبازر ۷-استاد شروین مسیح ۸- استاد محمدرضا پوردستمالچی ۹- استاد جعفر قلی  10- استاد آرین احمدی

ویژگی های شخصیتی بهترین مشاوران کنکور در مشاور کنکور در تهران:  

امروزه تحولات و تحقیقات در زمینه علم مشاوره تحصیلی  اهمیت پیدا کرده است. به برکت این تحقیقات و تحولات، ما نسبت به سال های گذشته بیشتر از علم علم مشاوره تحصیلی  مطلع هستیم. امروزه به لطف فناوری در حال توسعه هر روز، آگاهی از اهمیت مشاور تحصیلی  و علم مشاوره تحصیلی  از طریق رسانه های سنتی و اجتماعی و اعتماد و علاقه به این حوزه بیشتر می شود.در نتیجه این تحولات، مطالعات و تحقیقاتی در مورد ویژگی های شخصیتی بهترین مشاوران کنکور در مشاور کنکور در تهران   انجام می شود و ویژگی های شخصیتی بهترین مشاوران کنکور در مشاور کنکور در تهران   مورد علاقه و کنجکاوی است.

علم مشاوره تحصیلی  و بهترین مشاوران کنکور در مشاور کنکور در تهران : 

علم مشاوره تحصیلی  مطالعه علمی رفتار انسان و فرآیندهای شناختی است. بهترین مشاوران کنکور در مشاور کنکور در تهران   کسانی هستند که از برنامه های کارشناسی علم مشاوره تحصیلی  فارغ التحصیل می شوند و نگرش ها، رفتارها، فرآیندهای شناختی، عاطفی و معنوی افراد را با روش های علمی بررسی می کنند.

هدف بهترین مشاوران کنکور در مشاور کنکور در تهران   حل مشکلات شناختی، رفتاری یا عاطفی افراد با روش های روان درمانی یا مشاوره ای است که با توجه به زمینه های تخصصی خود اعمال می کنند. از آنجایی که فرآیند حل مشکلاتی که افراد تجربه می کنند فرآیندی مبتنی بر ایجاد رابطه متقابل است، بهترین مشاوران کنکور در مشاور کنکور در تهران   باید دارای ویژگی هایی باشند. علاوه بر مهارت بهترین مشاوران کنکور در مشاور کنکور در تهران   در دانش حرفه ای و زمینه های تخصصی، ویژگی های شخصیتی آنها در تحقق موفقیت آمیز حرفه آنها مؤثر است.

بهترین مشاوران کنکور در مشاور کنکور در تهران   و ویژگی های شخصیتی

بهترین مشاوران کنکور در مشاور کنکور در تهران   در طول زندگی حرفه ای خود با افراد زیادی کار می کنند، با افرادی از هر فرهنگ، هر موقعیت اجتماعی-اقتصادی، با مشکلات مختلف و شخصیت های متفاوت مواجه می شوند. بهترین مشاوران کنکور در مشاور کنکور در تهران   برای اینکه بتوانند در بررسی رفتارها، عواطف و حالات شناختی این افراد موفق باشند، باید ویژگی های شخصیتی خاصی داشته باشند. این ویژگی های شخصیتی به شرح زیر است:

برون گرا بودن، داشتن مهارت های ارتباطی خوب، شنونده خوب بودن و همدلی.

از بهترین مشاوران کنکور در مشاور کنکور در تهران   انتظار می رود که به دلیل طبیعت برون گرا خود مهارت های ارتباطی خوبی با ویژگی های گرم و اجتماعی خود داشته باشند. بهترین مشاوران کنکور در مشاور کنکور در تهران   به دلیل داشتن مهارت های ارتباطی خوب، مشکلاتی را که افراد تجربه می کنند در جایگاه شنوندگان خوب تجزیه و تحلیل می کنند. علاوه بر شنونده خوب بودن، توانایی همدلی یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که بهترین مشاوران کنکور در مشاور کنکور در تهران   باید داشته باشند. توانایی بهترین مشاوران کنکور در مشاور کنکور در تهران   در همدلی، درک احساسات و طرز تفکر دیگران را برای آنها ممکن می سازد.

داشتن ثبات عاطفی، باز بودن برای تجربه و تغییر، ذهن باز.

توانایی بهترین مشاوران کنکور در مشاور کنکور در تهران   برای حفظ تعادل عاطفی خود در محیط های استرس زا به دیگران در روند حل مشکلاتشان اعتماد به نفس می دهد. ویژگی های شخصیتی بهترین مشاوران کنکور در مشاور کنکور در تهران   که در معرض تجربه و تغییر هستند به آنها کمک می کند تا انعطاف پذیر باشند و در برابر نوآوری ها باز باشند. از بهترین مشاوران کنکور در مشاور کنکور در تهران   انتظار می رود که ذهنی باز، عاری از تعصب و احترام به تفاوت ها داشته باشند.

داشتن خویشتن داری و اعتماد به نفس، ایجاد درون نگری.

ضرورت تلاش بهترین مشاوران کنکور در مشاور کنکور در تهران   و موفقیت مدار بودن نشان می دهد که بهترین مشاوران کنکور در مشاور کنکور در تهران   دارای ویژگی های شخصیتی با خودکنترلی بالا هستند. بهترین مشاوران کنکور در مشاور کنکور در تهران   به لطف خودکنترلی، مهارت‌های حرفه‌ای و ویژگی‌های شخصیتی خود، موضعی با اعتماد به نفس دارند. از بهترین مشاوران کنکور در مشاور کنکور در تهران   انتظار می رود که با اعتماد به نفس خود اعتماد به نفس را در دیگران ایجاد کنند و در روند حل مشکلات شفاف باشند. یکی از ویژگی هایی که به بهترین مشاوران کنکور در مشاور کنکور در تهران   کمک می کند تا اعتماد به نفس داشته باشند، توانایی درون نگری آنها است. با این توانایی ها، بهترین مشاوران کنکور در مشاور کنکور در تهران   خود را تجزیه و تحلیل می کنند، سعی می کنند افکار و احساسات خود را درک کنند، بنابراین درک افراد اطراف برای بهترین مشاوران کنکور در مشاور کنکور در تهران   آسان تر می شود.

بهترین مشاوران کنکور تهران بهترین مشاوران کنکور اهواز بهترین مشاوران کنکور کرمان بهترین مشاوران کنکور شیراز بهترین مشاوران کنکور اصفهان بهترین مشاوران کنکور مشهد بهترین مشاوران کنکور تبریز بهترین مشاوران کنکور ایران بهترین مشاوران کنکور قم بهترین مشاوران کنکور اراک مشاور کنکور در تهران بهترین موسسه مشاوره کنکور شیراز بهترین موسسه مشاوره کنکور اصفهان بهترین موسسه مشاوره کنکور مشهد بهترین موسسه مشاوره کنکور تبریز بهترین موسسه مشاوره کنکور اراک بهترین موسسه مشاوره کنکور قم بهترین موسسه مشاوره کنکور کرمان بهترین موسسه مشاوره کنکور اهواز بهترین موسسه مشاوره کنکور کیش بهترین موسسه مشاوره کنکور قشم بهترین موسسه مشاوره کنکور بوشهر

موافق، فهمیده، قابل اعتماد و صادق بودن.

از بهترین مشاوران کنکور در مشاور کنکور در تهران   انتظار می رود که با دیگران مدارا کنند و افراد را بر اساس افکار یا احساساتشان قضاوت نکنند. این به لطف ماهیت آسان و درک بهترین مشاوران کنکور در مشاور کنکور در تهران   امکان پذیر است. این واقعیت که افراد می توانند در فرآیند تجزیه و تحلیل مشکلات خود صادق باشند، با پایایی مورد انتظار از بهترین مشاوران کنکور در مشاور کنکور در تهران   محقق می شود. با این ویژگی ها، بهترین مشاوران کنکور در مشاور کنکور در تهران  ی که از آنها انتظار می رود قابل اعتماد و صادق باشند، دیگران را در بیان صمیمانه مشکلاتشان حمایت می کنند.

منبع: مشاور کنکور در تهران – کارنامه خرد » کارنامه خرد (karnamehkherad.com)

دبیران برتر ۱۴۰۱ شیمی کنکور

دبیران برتر ۱۴۰۱ شیمی کنکور

برترین  اساتید شیمی ایران در کارنامه خرد حضور دارند.جهت هماهنگی کلاس با دبیران برتر شیمی کنکور ایران با ما تماس بگیرید ۰۲۱۲۶۴۰۱۰۶۲

ویژگی بهترین اساتید شیمی کنکور ایران  چیست؟

شیمی از پیچیده‌ترین و در عین حال شیرین‌ترین دروس دوران دبیرستان محسوب می‌شود. بهترین اساتید شیمی کنکور ایران‌ تاثیر بسزایی در افزایش علاقه افراد به این درس دارند. بهترین معلمان این رشته دارای ترکیبی قوی از اشتیاق، مهارت‌ها، دانش و تجربه هستند. این درس در دبیرستان‌های سراسر کشور تدریس می‌شود، که می‌تواند یک موضوع چالش برانگیز برای یادگیری و تدریس باشد. اگر رشته مزبور یکی از موضوعات مورد علاقه شماست، این مقاله را بخوانید تا بدانید معلم خوب این مبحث چه خصوصیاتی باید داشته باشد.

اولین ویژگی مهم بهترین دبیران برتر ۱۴۰۱ شیمی کنکور کنکور ایران، این است که دست‌کم مدرک لیسانس این رشته را داشته باشند. این مدرس باید بتواند به دانش‌آموزان احساس اطمینان نسبت به دانش و تسلط خود بر درس شیمی را بدهد. وی موظف است برنامه‌هایی را هدف قرار دهد که تعادلی برابر بین علم و هنر تدریس فراهم می‌کنند. مطمئن شوید استاد شما به سبکی تدریس می‌کند که به موفقیت شما منجر شود.

برای مثال، اگر در کلاس‌های کوچک توجه فردی بهتری دارید، مدرسه و استادی را انتخاب کنید که آن شرایط را برآورده کند. بهتر است معلم شما به دانش آموز خود احترام بگذارد و روش تدریس مطلوبی را به کار ‌گیرد. در ادامه مهم‌ترین خصوصیات یک استاد برجسته در این رشته را بیان می‌کنیم.

اشتیاق بالا در تدریس و آموزش

بهترین اساتید شیمی کنکور ایران باید عاشق این درس باشند و آن را با ذوق زایدالوصفی تدریس کنند. آنها باید در شاگردان خود انگیزه زیادی در این باره ایجاد و تلاش کنند که بر اساس سطح علاقه افراد درس بدهند تا انگیزه آنان از بین نرود. مهم‌تر از آن اینکه یک استاد برجسته باید بتواند هیجان این مبحث را به دانشجویان خود منتقل نماید.

شناسایی دقیق دانش آموزان و نیازهای آنها

دانش‌آموزان می‌دانند یک معلم خوب چه شناختی از آنها پیدا کرده است. وقتی یک استاد خوب بتواند با افراد حاضر در کلاس رابطه خوبی برقرار کند، آنها به احتمال زیاد کاری را انجام می‌دهند که به موفقیتشان در کلاس و فراتر از آن کمک می‌کند. یک آموزگار باتجربه به نحوه تعامل افراد در کلاس توجه می‌کند و می‌داند چه مسائلی اهمیت دارد. وی به هر شاگردی بر اساس خصوصیات آن فرد آموزش می‌دهد و تلاش می‌کند با افراد برونگرا و درونگرا به شیوه‌های متفاوت رفتار کند.

ایجاد ارتباط بین درس و زندگی روزمره افراد

بهترین اساتید شیمی کنکور ایران باید به این امر واقف باشند که این درس می‌تواند برای حاضران در کلاس احساس انتزاعی ایجاد کند، زیرا آنها اغلب اهمیت و ارزش این مبحث را در زندگی روزمره خود نمی‌شناسند. یک استاد برجسته به جای تدریس مستقیم از کتاب، یا تکیه بر سخنرانی‌های یک طرفه، این مورد را در کلاس بر اساس وقایع روزمره زندگی آموزش می‌دهد تا دانش‌آموزان به این بحث علاقه بیشتری پیدا کنند. برای مثال وی می‌تواند موارد مربوط به اتم‌ها را به صورت عملی به شاگردان خود نشان دهد و درس‌های کلاس را به زندگی واقعی آنها متصل کند.

استفاده از آزمایش‌ها و نمونه‌های عملی

بهترین دبیران برتر ۱۴۰۱ شیمی کنکور کنکور ایران فقط در موارد درسی متوقف نمی‌شوند، بلکه به کلاس خود این فرصت را می‌دهند که آزمایش‌ها را خودشان انجام دهند. این درس می‌تواند سرگرم کننده و کاربردی باشد. بنابراین یک آموزگار کارکشته باید به شاگردان خود اجازه تجربه کردن موارد مختلف را بدهد و آنها را درگیر کند.

در نظر گرفتن ایمنی به عنوان مهم‌ترین اولویت

نکته‌ای که در مورد انجام هر یک از آزمایش‌های هیجان انگیز وجود دارد این است که آنها باید با خیال راحت در و در محیطی ایمن انجام شوند. این کارها می‌تواند سرگرم کننده باشد، اما اگر به درستی آموزش داده نشود، خطرناک خواهد بود. بهترین اساتید شیمی کنکور ایران باید نسبت به امن بودن و رعایت قوانین مربوطه از سوی حاضران در کلاس اطمینان کامل داشته باشند.

ساده کردن موضوعات پیچیده برای درک بهتر شاگردان

این درس مبحثی پیچیده محسوب می‌شود، یک استاد موفق راهی برای ساده‌تر کردن آن ایجاد می‌کند. وی باید این توانایی را داشته باشد که سخت‌ترین موضوعات را به مباحث آسان‌تر و قابل درک‌تر تبدیل کند. برای مثال نباید انتظار داشته باشد شاگردان کل جدول تناوبی عناصر را در یک جلسه به خاطر بسپارند. یک معلم کارکشته هنگامی که نوبت به تکالیف می‌رسد، باید توانایی درک این را داشته باشد که چه چیزی دانش‌آموزان را نگران می‌کند و به آنها کمک کند.

دقت به همه جزئیات و مسائل مهم

مهم نیست که چقدر شاگردان سرگرم می‌شوند، بهترین اساتید شیمی کنکور ایران باید بتوانند زمان خود را تنظیم کنند، به موقع به مدرسه یا آموزشگاه بیایند و دیرتر از همه خارج شوند. بر همه فعالیت‌ها و آزمایشگاه‌ها نظارت دقیق و کامل داشته باشند و همه موارد را قبل از کلاس آماده کنند. در صورت نیاز به سفارش و خرید مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی، این موارد را به شیوه مطلوبی انجام دهند و همواره مطالعه مجلات علمی و مقالات خبری مرتبط با دنیای این مبحث را در دستور کار خود داشته باشند. همچنین باید برای نمره دادن به آزمون‌ها، ملاقات با والدین و همکاری با مدیریت وقت بگذارند تا از دانش‌آموزان و رشته خود حمایت کنند.

صبوری و احترام به شخصیت شاگردان

هر فردی به طور همزمان مفهومی را دریافت نمی‌کند و افراد متفاوت، مسائل را به شیوه‌های متنوع یاد می‌گیرند. روشی که برای یک دانش آموز جواب می‌دهد، ممکن است برای دانش آموز دیگر مفید نباشد. بهترین اساتید شیمی کنکور ایران برای استحکام بخشیدن به آنچه آموزش می‌‌دهند، چندین بار تلاش می‌کنند. اگر دانش آموزان بار اول چیزی را متوجه نشوند، روش دیگری را امتحان می‌کنند. اگر مفید واقع نشد، باز هم شیوه‌های دیگر را به کار می‌گیرند.

مدارک تحصیلی معتبر و مناسب

بهترین اساتید شیمی کنکور ایران پس از تکمیل مدرک لیسانس و الزامات آموزشی خود، باید برای تدریس در مدارس معتبر و آموزشگاه‌های برجسته گواهینامه دریافت کنند. الزامات صدور گواهینامه نیاز به بررسی و فرآیند درخواست دارند. اساتید باتجربه باید همه این الزامات را در نظر بگیرند و این را بدانند که داشتن مدرک تحصیلات تکمیلی می‌تواند گام دیگری باشد که بر دانش و تجربه آنها بیافزاید و به آنها در پیشرفت شغلی کمک کند. کشور به معلمان خوب نیاز دارد. افرادی که دارای مدارج تحصیلی و علمی بالا باشند و توانایی این کار را در خود ایجاد کنند که از طریق اشتیاق و مهارت‌های آموزشی شاگردان را به مراحل عالی در این مبحث رهنمون شوند.

ارائه به روزترین و برترین شیوه‌های آموزشی در کلاس

وقتی صحبت از یادگیری مؤثر می‌شود، نحوه تدریس معلم بسیار حیاتی است. بنابراین اهمیت دارد که بهترین اساتید شیمی کنکور ایران برترین روش‌ها و موارد را در تدریس خود به کار گیرند و رضایت صد درصدی را در شاگرد خود ایجاد کنند. گاهی اوقات اکثر افراد به دلیل اینکه سوال نمی‌پرسند و توضیح نمی‌خواهند، معلم بی‌تجربه یا فاقد مهارت اینگونه تصور می‌کند که آنها مباحث را به خوبی یاد گرفته‌اند. اما یک استاد برجسته و موفق اینگونه در نظر می‌گیرد که شاید روش وی مناسب نبوده و ضرورت دارد از روش بهتری بهره بگیرد.

دارا بودن سوابق حرفه‌ای عالی و موفقیت‌آمیز

بهترین اساتید شیمی کنکور ایران باید سابقه‌ای فوق‌العاده داشته باشند، زیرا این سابقه به عنوان یک برگ برنده برای آنان و برای آموزشگاه‌های مربوط به آمادگی کنکور در نظر گرفته می‌شود. وقتی شاگرد به یک موسسه مراجعه می‌کند تا در آنجا ثبت‌نام کند، بدون شک به سوابق اساتید آن موسسه اهمیت می‌دهد. در صورتی که معلمان آن مرکز از گذشته درخشانی برخوردار باشند، افراد به هزینه کردن برای حضور در این مراکز رغبت بیشتری نشان می‌دهند و حاضرند هزینه مورد نیاز برای این منظور را به طور کامل بپردازند. زیرا آنها به تجربه اساتید موفق اعتماد می‌کنند و اطمینان می‌یابند که می‌توانند در این کلاس‌ها موفق باشند.

اما در صورتی که آموزگار مربوطه تجربه و سابقه مهمی نداشته باشد، بدون شک اعتماد خود را از دست خواهند داد. زیرا فرد زمانی در یک موسسه کنکور ثبت‌نام می‌کند که در درس مزبور دچار ضعف باشد و بخواهد خود را تقویت کند. در صورتی که بداند استادان یک موسسه نمی‌توانند مشکل وی را حل کنند یا از رفتار و سوابق مناسبی برخوردار نیستند، به آن معلمان اعتماد نخواهد کرد. بنابراین داشتن یک سابقه تدریس برجسته یکی از ویژگی‌های مهم آموزگاران این درس به حساب می‌آید.

منبع: دبیران برتر ۱۴۰۱ شیمی کنکور – کارنامه خرد » کارنامه خرد (karnamehkherad.com)

محل برگزاری کلاس های فیزیک کنکور

محل برگزاری کلاس های فیزیک کنکور

در سال جاری محل برگزاری کلاس های فیزیک کنکور در موسسه کارنامه خرد و با اجرای مهدی باباخانی برگزار میگردد

جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید    02126401062

محل برگزاری کلاس های فیزیک کنکور کجاست؟

فیزیک از مهم‌ترین درس‌ها در دو رشته ریاضی و تجربی در کنکور است. بنابراین یافتن محل برگزاری کلاس های فیزیک کنکور یکی از دغدغه‌های مهم داوطلبین این دو رشته محسوب می‌شود. این مسئله برای افراد اهمیت زیادی دارد که کلاس مختص این درس را با بهترین اساتید و امکانات پشت سر بگذارند تا بتوانند در آزمون سراسری موفق عمل کنند. در این مقاله قصد داریم مهم‌ترین نکات و ویژگی¬های محل برگزاری کلاس های فیزیک کنکور فیزیک را با شما در میان بگذاریم تا بهتر بتوانید در این خصوص تصمیم بگیرید.

کلاس کنکور آنلاین چه مزایایی دارد؟

محل برگزاری کلاس های فیزیک کنکور شما را از رفت و آمد در شرایط آب و هوایی مختلف و آلودگی هوا بی‌نیاز می‌کند. از سوی دیگر شما محدود به اساتیدی که در کلاس¬های حضوری درس می¬دهند، نخواهید بود و می‌توانید از توانایی برترین دبیران این درس و دروس دیگر برای آموزش بهره بگیرید.

رزومه استاد مهدی باباخانی را از اینجا ببینید

در عین حال برگزاری دوره¬های آمادگی کنکور به صورت آنلاین در سال‌های اخیر به دلیل کیفیت بالا و اشتیاقی که در بین دانش¬آموزان ایجاد کرده، به میزان قابل توجهی رونق گرفته و هر سال افراد بیشتری نسبت به شرکت در این دوره¬ها علاقه و تمایل نشان می¬دهند. البته این مسئله را هم مدنظر داشته باشید که کلاس کنکور آنلاین با در نظر گرفتن امکانات مطلوبی که در اختیار داوطلب قرار می¬دهد، هزینه مناسب¬تر و به صرفه¬تری نسبت به کلاس حضوری خواهد داشت. یکی از گزینه¬های مطلوب و جذاب در این نوع کلاس¬ها، هزینه مناسب آن‌ها است. قیمت برگزاری دوره به صورت آنلاین به دلیل نیاز نداشتن به فضای کلاس و امکانات موجود در آن، پایین¬تر از نوع حضوری خواهد بود.

برخی از ویژگی¬های مهم محل برگزاری کلاس های فیزیک کنکور فیزیک

قضاوت در این خصوص که محل برگزاری کلاس های فیزیک کنکور را در کجا می¬توان یافت، به راحتی امکان ندارد. اما توجه به برخی ویژگی¬ها و مسائل مهم در این خصوص می¬تواند به شما کمک کند تا کلاسی را پیدا کنید که مطلوب شماست و نتیجه دلخواهتان را در بر خواهد داشت. مهمترین ویژگی‌های محل برگزاری کلاس های فیزیک کنکور فیزیک عبارت‌اند از:

–        وجود دبیرها و اساتید برجسته

یک دوره آموزشی مناسب برای این درس به منظور آمادگی در آزمون سراسری، باید از استادان برجسته و متبحر برای آموزش بهره گیرد. دبیری که در چنین مجموعه¬ای مشغول به کار است، باید دارای سواد و آگاهی کامل نسبت به مبحث مورد نظر باشد و مطالعه عمیقی نیز در خصوص بخش¬های مختلف درس مزبور انجام دهد تا بتواند به همه سوالات و ابهامات دانش¬آموزان به صورت جامع و کامل پاسخ بگوید.

–        داشتن رفتار دلگرم کننده

به عنوان مسئله مهم دیگر در این زمینه میتوان به نوع رفتار دبیر با داوطلبین اشاره کرد. استاد باید رفتار مناسب و توام با احترامی با فرد داشته باشد و وی را به دلیل عدم توانایی در پاسخ به سوالات و یا درک مطالب تدریس شده، مورد سرزنش قرار ندهد. دبیر باید بداند که هر دانش¬آموزی توانایی و استعداد خاص خود را دارد و همه افراد با هم برابر نیستند.

والدین دانش¬آموزان به دلیل اینکه برای موفقیت و تضمین آینده فرزند خود هزینه کرده¬اند، انتظار دارند رفتار با فرزندانشان مطلوب و مناسب باشد و باعث دلزده شدن داوطلب از شرکت در چنین کلاسی نشود. این مسئله بیشتر از این جهت اهمیت دارد که رفتار نامناسب، باعث ایجاد استرس و نگرانی در دانش¬آموز می¬شود و به همین دلیل احتمال موفقیت وی را تا حد زیادی کاهش خواهد داد.

در سال جاری محل برگزاری کلاس های فیزیک کنکور آنلاین ریاضی در موسسه کارنامه خرد و با اجرای سامان سلامیان برگزار میگردد جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

امکانات محل برگزاری کلاس های فیزیک کنکور

پیشرفت فناوری باعث شده شما با داشتن یک سیستم معمولی مانند لپ¬تاپ یا کامپیوتر و دسترسی به اینترنت پرسرعت، به راحتی در دوره مزبور شرکت کنید و همه مطالب مهم درس را از همین طریق و با کمک استاد فرا بگیرید. ضمن اینکه شما از پرداخت هزینه¬های گزاف مربوط به رفت و آمد به کلاس و منزل راحت خواهید شد که همین مسئله می¬تواند باعث شود بتوانید برای برخی درس¬های مهم دیگر نیز در کلاس ثبت¬نام کنید.

اما مسئله جذاب¬تر در این میان، بهره‌گیری از روش¬های روز دنیا در دوره¬های آموزشی است که شاید در کلاس حضوری، کمتر امکان استفاده از آن¬ها برای داوطلب فراهم شود. شما در دوره حضوری به دلیل ازدحام جمعیت و کمبود وقت نخواهید توانست همه ابزارهای ضروری و مهم موجود در کلاس را مورد استفاده قرار دهید. اما در صورت استفاده از محل برگزاری کلاس های فیزیک کنکور، همه امکانات به صورت یکسان و برابر در اختیار داوطلبین قرار می¬گیرند.

حذف محدودیت زمانی و مکانی در محل برگزاری کلاس های فیزیک کنکور

از مهم¬ترین ایرادات دوره¬های محل برگزاری کلاس های فیزیک کنکور فیزیک به شیوه حضوری، می¬توان به کمبود زمان برای همه داوطلبان اشاره کرد. در محل برگزاری دوره به صورت حضوری، دبیر شاید نتواند برای همه افراد به صورت یکسان وقت بگذارد. به همین دلیل احتمالا تعدادی از دانش¬آموزان از یادگیری تمامی مباحث مطرح شده باز خواهند ماند و نتیجه مناسب را از کلاس خود نخواهند گرفت. اما در کلاس آنلاین این معضل دیگر وجود ندارد و استاد شرایط و امکان وقت گذاشتن به میزان کافی و برابر برای همه افراد را دارد.

علاوه بر این اگر شما در شهر یاسوج باشید و یک کلاس فیزیک مطلوب با شرایط عالی و با استفاده از یک دبیر بسیار توانا در شیراز برگزار شود، به راحتی می¬توانید به صورت آنلاین در این کلاس شرکت کنید و دیگر نیازی به طی مسافت طولانی برای کلاس حضوری وجود نخواهد داشت. ضمن اینکه کیفیت آن نسبت به حضور در کلاس، هرگز کمتر نخواهد شد.

انواع کلاس کنکور آنلاین

محل برگزاری کلاس های فیزیک کنکور می¬تواند به دو صورت لایو و ضبط شده برگزار شود. به این معنا که شما می¬توانید بر اساس زمان¬بندی تعیین شده توسط موسسه و استاد، در دوره شرکت کنید و از مزایای آن بهره کافی را ببرید. از سوی دیگر این امکان برای شما فراهم شده که از استاد درخواست کنید موارد مطرح شده در کلاس را که به طور قطع توسط موسسه ضبط می¬شوند، در اختیار شما قرار دهد. در نتیجه به راحتی و در هر ساعت از شبانه¬روز که فرصت دارید، می‌توانید فیلم را مشاهده و اشکالات خود را برطرف کنید. در صورت داشتن هر نوع سوال و ابهامی، می¬توانید در تمام ساعات روز آن را با دبیر در میان بگذارید و وی موظف خواهد بود در سریع¬ترین زمان ممکن پاسخ شما را آماده و ارائه کند.

از طرف دیگر نحوه تدریس اساتید این موسسات به گونه¬ای در نظر گرفته شده که از برترین و به روزترین شیوه¬های موجود در این عرصه در سطح بین¬الملل استفاده می¬شود. دبیران مربوطه به طور کامل بر این شیوه-ها احاطه دارند و برای ارائه آن به داوطلب به بهترین شکل آماده شده¬اند. اما بهترین مزیت این دوره¬ها این است که شما دیگر برای همیشه به محتوای کلاس دسترسی دارید و هر وقت که نیاز داشتید یا مطلبی را فراموش کرده بودید، می¬توانید به فیلم مورد نظر مراجعه و مطلب را پیدا کنید.

در دسترس بودن سایت موسسه در تمام ساعات شبانه¬روز

مسئله دیگر که باعث جذابیت و محبوب شدن این نوع کلاس¬ها شده، انعطاف¬پذیری آن نسبت به دوره حضوری است. به این معنا که شما در هر زمان می¬توانید مسائل و مشکلات خود را با مسئولین موسسات برگزاری محل برگزاری کلاس های فیزیک کنکور فیزیک در میان بگذارید تا در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی شود. در حالی که این رویه درباره کلاس¬های حضوری میسر نیست و فقط در ساعات اداری و یا ساعات کاری این موسسات می¬توانید این مسائل را با اعضای مرکز در میان بگذارید. 

امکانات چند رسانه¬¬ای کلاس¬های آنلاین

این نوع کلاس¬ها به دلیل قابلیت استفاده از فضای مجازی و برنامه¬های مختص آن، این امکان را برای داوطلب فراهم می¬سازند که از برنامه¬ها و آموزش¬های چند رسانه¬ای به راحتی استفاده کند؛ به خصوص در زمان¬هایی که به هر دلیلی به استاد دسترسی ندارد. این رویه باعث می¬شود شما ابزار و امکانات مطلوب¬تری را در اختیار داشته باشید و بتوانید مباحث را بیشتر مطالعه کنید تا بهتر در ذهن باقی بمانند و آمادگی بیشتری در زمان پاسخ به سوالات در آزمون سراسری به شما بدهند.

برگزاری آزمون¬های مختلف نیز از دیگر مزایای محل برگزاری کلاس های فیزیک کنکور محسوب ¬می¬شود. به دلیل وجود زمان بیشتر، دبیر می¬تواند آزمون¬های متعددی از داوطلبان بگیرد و میزان آمادگی آن¬ها را به میزان قابل توجهی بالا ببرد. ضمن اینکه زمان کمتری برای طراحی سوالات آزمون و تصحیح آن‌ها صرف می¬شود. از آن مهم¬تر اینکه در مصرف کاغذ به بهترین شکل ممکن صرفه¬جویی خواهد شد.

کلام آخر

مرکز آموزشی کارنامه خرد یکی از برترین موسسات برگزاری محل برگزاری کلاس های فیزیک کنکور در کشور است که در طول فعالیت خود همواره از برترین و مجرب¬ترین اساتید ایران استفاده کرده و با برگزاری دوره¬های آنلاین برای دروس مختلف، باعث شده افراد زیادی در آزمون سراسری به موفقیت دست پیدا کنند. شما نیز در صورت تمایل به شرکت در دوره آنلاین، می¬توانید با کارشناسان ما از طریق لینک زیر تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص کسب کنید و با آگاهی بهتری درباره شرکت در این دوره¬ها تصمیم بگیرید.

منبع: محل برگزاری کلاس های فیزیک کنکور ؟ – کارنامه خرد » کارنامه خرد (karnamehkherad.com)