معرفی بهترین اساتید کنکور ایران

بهترین اساتید کنکور ایران معرفی شدند

با تغییرات جدید در برگزاری کنکور های سراسری، و سخت و مفهومی شدن سوالات در سنوات اخیر، و با توجه به دسترسی تمام دانش آموزان به اساتید برند از طریق کلاس های برگزار شده در استدیوهای مجهز آنلاین، هم اکنون اکثر دانش آموزان ترجیح میدهند تا به جای برگزاری کلاس با اساتید درجه معمولی در شهر خود، کلاس با اساتید برتر و شهیر را تجربه کنند.در این گزارش به نقل از سایت تحلیل اساتید ایران برترین های تدریس و مشاوره در حوزه آموزش ایران را  حضورتان معرفی خواهیم نمود. شما نیز با سرچ و مشاهده نمونه تدریس اساتید برتر کنکور، سعی نمایید بهترین افراد را برای آموزشتان انتخاب نمایید.

برای مشاهده آخرین ورژن این رنکینگ و رتبه بندی میتوانید روی لینک زیر کلیک نمایید

مشاهده سایت تحلیل اساتید ایران (کلیک نمایید)

این لیست که منتخب اساتید و مشاوران برجسته کنکور ایران در وبسایت تحلیل اساتید است در بازه های زمانی شش ماهه به روزرسانی میگردد

رنکینگ و رتبه بندی برترین اساتید کنکور ایران در دروس مختلف به شرح ذیل است:

بهترین اساتید فیزیک کنکور ایران:

 1. مهدی باباخانی  2- رضا خالو ۳- احمد مصلایی ۴-علیرضا عربشاهی ۵- فرید شهریاری

بهترین اساتید ریاضی کنکور ایران:

 1. سامان سلامیان ۲-کاظم اجلالی ۳-سروش مویینی ۴-بابک سادات ۵-محمد ارباب بهرامی

بهترین اساتید شیمی کنکور ایران:

 1. پیمان خواجوی  2-بهمن بازرگانی ۳- حسن پلویی ۴- رضا بابایی  5-حسن انوشه

بهترین اساتید زیست کنکور ایران:

۱-دکتر زهرا همایونی  2- دکتر آرامفر    3- علی کرامت ۴- دکتر رضا اربابیان ۵- ماجد موید

بهترین دبیران شیمی ایران
بهترین اساتید کنکور

فرهنگ حرفه ای یک بهترین اساتید کنکور مدرن. فرهنگ تربیتی بهترین اساتید کنکور فرهنگ تربیتی حرفه ای بهترین اساتید کنکور

بهترین دبیران و موسسات چگونه کار میکنند؟

هر مؤسسه آموزشی، اول از همه در کادر علمی – آموزشی خود، قوی است. آنها زمینه ساز موفقیت فعالیت، اعتبار و سربلندی او هستند. تا زمانی که خودشان بهتر نشوند، هیچ چیز در روند آموزشی به طور قابل توجهی بهبود نمی یابد. بنابراین، بهبود مستمر کیفیت کارکنان علمی-آموزشی در مؤسسه آموزشی، دانشکده، بخش، چرخه، حرفه ای بودن هر بهترین اساتید کنکور جهت اصلی اطمینان از کارایی فرآیند آموزشی، بهبود آن و آموزش اجباری متخصصان جوان است. .

به این ترتیب با درک ابتدایی پیچیدگی های یادگیری مواجه می شود. کسانی که سطحی به آن برخورد می کنند فکر می کنند که کافی است یک تمرین کننده با تجربه باشید. اما حرفه ای بودن یک کارمند سیستم آموزشی است، اول از همه یک بهترین اساتید کنکور، یک بهترین اساتید کنکور خاص. ویژگی های هر حرفه، ویژگی های موضوع، موضوع، اهداف، مقاصد، شرایط، وسایل، روش ها، سازمان، نتایج آن است. مثلاً یک شیمیدان یک ماده خام شیمیایی دارد، یک بهترین اساتید کنکور شیمی یک انسان دارد. هدف برای یک شیمیدان تولید یک محصول شیمیایی، برای یک بهترین اساتید کنکور شیمی، تربیت یک متخصص است. مشکل شیمیدان کیفیت شیمیایی محصول است، مشکل بهترین اساتید کنکور کیفیت شخصیت فارغ التحصیل حرفه ای و حرفه ای بودن است. شرایط کار یک شیمیدان – شرایط یک کارخانه، یک کارخانه، یک بهترین اساتید کنکور – یک موسسه آموزشی. وسایل مورد استفاده توسط شیمیدان: معرفها، دماها، تقطیر مواد و غیره با بهترین اساتید کنکور: کلمه، مثال، ابزارهای آموزشی فنی و غیره. روش ها برای شیمیدان صنعتی- فنی، برای بهترین اساتید کنکور شیمی روانشناسی-آموزشی و … می باشد. البتهیک چیز مشترک وجود دارد، اما عمدتاً فعالیت بهترین اساتید کنکور با کارآموز تفاوت اساسی دارد، همانطور که حرفه ای بودن او نیز متفاوت است.

داده های علمی و تجربه نشان می دهد که بالاترین بیان پیچیده حرفه ای بودن بهترین اساتید کنکور، کارکنان مؤسسات آموزشی، فرهنگ آموزشی آنها است – سطح بالایی از توسعه کیفیت های فردی از آموزش که مطابق با ویژگی های تدریس است، ماهیت آموزشی و پرورشی که حداکثر امکان را تضمین می کند. اثربخشی . چهار سطح از رشد فرهنگ آموزشی وجود دارد: ۱) حرفه ای اولیه، ۲) حرفه ای اولیه، ۳) حرفه ای ثانویه، ۴) حرفه ای بالاتر. فقط بالاترین سطح اثربخشی کامل مشارکت بهترین اساتید کنکور را در آموزش با کیفیت بالا متخصصان تضمین می کند.

ایجاد موقعیت های موفقیت منجر به همکاری بهترین اساتید کنکور و دانش آموز می شود. – عدم تقارن تعامل، یعنی کودک به دنبال دانشی است که فاقد آن است. – ابتکار شناختی کودک، دانش آموز فعال است، آنچه را که هنوز باید یاد بگیرد را می فهمد. روی آوردن به یک درخواست خاص برای دانش جدید، یعنی مراجعه به بهترین اساتید کنکور در صورت ناآگاهی، بدون شکایت از مشکلات آنها. ۱۹:

بهترین اساتید کنکور باید منبعی از قدرت درونی برای کودک ایجاد کند که برای غلبه بر مشکلات، میل به یادگیری انرژی می دهد. شرایطی که در آن کودک احساس اعتماد به نفس و رضایت درونی می کند. به یاد داشته باشید که برای موفقیت در فعالیت های آموزشی باید به کودک کمک کرد. و برای آن باید موقعیت های موفقیت ایجاد کنید. بیست

از دیدگاه آموزشی، موقعیت موفقیت ترکیبی هدفمند و سازمان یافته از شرایط است که در این صورت فرصتی برای دستیابی به نتایج بالا هم در فعالیت فرد و هم در کل تیم وجود دارد. این نتیجه یک چاه است. استراتژی و تاکتیک های آماده شده بهترین اساتید کنکور. موفقیت از دیدگاه روان‌شناسی تجربه‌ای از شادی، رضایت است، زیرا نتیجه‌ای است که فرد در فعالیت‌های خود برای آن تلاش می‌کند یا با امیدها، انتظارات او منطبق است یا از آنها فراتر می‌رود. بر اساس این شرایط، احساس رضایت پایدار، انگیزه های جدید و قوی تر برای فعالیت می تواند شکل بگیرد، سطح عزت نفس و عزت نفس می تواند تغییر کند. مانند. بلکین ۲۲

موقعیت موفق ترکیبی از شرایطی است که موفقیت را تضمین می کند و خود موفقیت نیز نتیجه چنین موقعیتی است. موقعیت چیزی است که بهترین اساتید کنکور قادر به سازماندهی آن است. یک موقعیت موفق می تواند محرکی برای حرکت فرد باشد. ASBelkin. 23:

۱٫ از بین بردن ترس کمک به غلبه بر اعتماد به نفس، کمرویی، ترس از کار – ارزیابی دیگران. ما سعی می کنیم همه چیز را پیدا کنیم، فقط اینگونه می توان به چیزی دست یافت.» مردم از اشتباهات خود درس می گیرند و راه حل های دیگری پیدا می کنند. “آزمون بسیار آسان است، ما از طریق این مطالب رفتیم.” ۲۷:

۲٫ ترویج یک نتیجه موفقیت آمیز به بهترین اساتید کنکور کمک می کند تا اعتقاد قوی خود را بیان کند که دانش آموز او مطمئن است که او وظیفه ای را که در دست دارد انجام می دهد. این به نوبه خود اعتماد کودک را نسبت به نقاط قوت و توانایی هایش القا می کند. “شما قطعا موفق خواهید شد…” “من حتی در نتیجه موفقیت آمیز شک ندارم.” ۲۸:

۷٫ درک بالا از جزئیات. این کمک می کند تا از نظر احساسی موفقیت جزئیات فردی را احساس کنیم، نه نتیجه را در کل. “شما در این توضیح به ویژه موفق بودید.” “چیزی که در کار شما بیشتر دوست داشتم…” “این بخش از کار شما سزاوار بالاترین ستایش است.” ۳۳:

طرح تطبیق پاسخ ها به شکست (توصیه های NL Belopolskaya به عنوان پایه در نظر گرفته شده است) ممکن است شامل مراحل زیر باشد: کاستی ها نادیده گرفته می شود. اشتباه)، – بهترین اساتید کنکور و کودک با هم به دنبال ایجاد موقعیت موفقیت، تصحیح اشتباهات طبق یک الگوریتم آشنا، – تصحیح خود اشتباهات کودک به عنوان وسیله ای برای موفقیت ۳۴

مثبت “من یک مفهوم هستم. فرصت‌هایی را فراهم کنید و به کودکان کمک کنید تا خود را در فعالیت‌های مثبت بشناسند (“در هر کودک معجزه‌ای وجود دارد، منتظرش باشید”). ۳۵:

دیدن یک شخصیت منحصر به فرد در هر دانش آموز، احترام گذاشتن، درک، پذیرش، باور او (“همه بچه ها با استعداد هستند.” این اعتقاد بهترین اساتید کنکور است). ۳۶:

برای ایجاد شخصیت موفقیت، تایید، حمایت، خیریه، به طوری که زندگی مدرسه و تحصیل باعث شادی کودک شود. “یادگیری پیروز است.” ۳۷:

اجبار فوری مانند ماندن در کنار کودک و تاکید بر سایر کاستی ها را از بین ببرید. دلایل نادانی و بدرفتاری کودکان را درک کنید، آنها را بدون آسیب رساندن به حیثیت، “خودپنداره” کودک از بین ببرید (“کودک خوب است، عمل او بد است”). ۳۸:

از بین بردن ترس و تنش (نترس حمایت (“او خوب کار کرد”، “شگفت انگیز”) ۳۹

۴۳:

“ما فقط زمانی در این دنیا زندگی می کنیم که دوستش داشته باشیم.” رابیندرانات تاگور “اگر کاری را که دوست دارید انجام دهید هیچ مشکلی دشوار نیست.” – وادیم کوتلنیکوف ۴۵

آینورا آکماتووا

بهترین اساتید کنکور مهدکودکی باشید که همه کاره و مانند هر هنری است. بسته به شرایط، ما باید با بازیگران متفاوت صحبت کنیم ، بهترین اساتید کنکوری که همه چیز را آموزش می دهد و هم تیمی و دوست صمیمی که همه چیز را می فهمد و در مواقع سخت کمک می کند. زندگی کودکان ما را ملزم می کند که نیازهای آنها را درک کنیم، با والدین ارتباط برقرار کنیم، در مورد همه چیز با دقت فکر کنیم، مشکلات یک زندگی پر دردسر آموزشی را تحمل کنیم.

برای اولین بار در تمرین من یکی از مشکلات رد شدن تک تک بچه ها در تیم بود. اجازه دهید شرح دهم نام نام مادری شرایط را از ابتدا توصیف کنم… پس از شروع کار در اکتبر ۲۰۱۴، پس از تعطیلات دیگر، بلافاصله دختر جدیدی را دیدم، غیرممکن بود که متوجه او نباشم. روی لبه ایستاده بود و به بچه هایی که بازی می کردند نگاه می کرد، در حالی که هنوز گریه می کرد. ارتباط با کودک بسیار دشوار بود – یک مانع زبانی وم رد هنجارها و قوانین روابط با بزرگسالان همسالان، که قبلاً در بین کودکان این گروه وجود داشت و. بچه‌هایی که بازی می‌کردند اصلاً به گریه‌اش جواب نمی‌دادند، وقتی شروع کردم به اصرار بچه‌ها که مرا به بازی ببرند، جواب یکی بود: ما را نمی‌فهمد، روسی صحبت نمی‌کند. بله، انتظار چنین چرخشی را نداشتم، اما عصر همان روز با آمدن مادرم که اصلاً روسی صحبت نمی کرد، حتی در سطح زبان گفتاری، تعجبم بیشتر شد. باید منتظر می ماند تا پدرش را ببیند. جلسه فراتر از همه انتظارات من بود. اکنون همه چیز در دستان من است،البته نه بدون کمک پدرم. اولین کاری که باید انجام می دادم این بود که صبح پدر و مادرم را آزار ندهم،ایجاد تمام شرایط لازم را برای کودک به خوشحال در مهد کودک است. روز به روز نینا (با اجازه او v با اجازه پدر و مادرش ما او را اینگونه صدا می کنیم -نیلوفر، شروع کرد به عادت کردن به بچه ها، مربیان ما. البته سختی هایی هم وجود داشت، یک چیز سازگاری با کودک سه ساله است، یک چیز دیگر این است که یک پیش دبستانی بزرگتر باشی که تا به حال به مهدکودک نرفته است، با همه پایه ها و سنت های موجود در خانواده. حالا بعد از یک سال برگشت به یاد دارم: از خوردن غذا امتناع می‌کردم، نمی‌خواستم بخوابم (در خواب بازی می‌کردند، با او صحبت می‌کردند، همانطور که معلوم بود لباس‌ها را در استخر عوض می‌کردند، و غیره) به دلیل ارتباط با او، کم کم شروع به شرکت در همه فعالیت‌ها کردم. کودکان، با: خلاصه سعی کردم همان کاری را که بچه های دیگر انجام می دهند انجام دهم.

از همین حالا در شب سال نو، نینا کم و بیش با محیط همسالانش سازگار شده بود، اما در «ماهی در اقیانوس» به طور کلی آنطور که بچه های دیگر باید رفتار کنند، او را ندیده بودم. در این روند، او سعی کرد بیشتر به طور مشترک بازنشسته شود، من در رتبه دوم قرار گرفتم، اگرچه می خواهم به توانایی سرگرم کردن خودم اشاره کنم. به عنوان مثال . کتابی برمی دارد. او می‌خواند، زیاد نقاشی می‌کشد، نمایشگاه‌هایی برای عروسک‌های نقاشی‌هایش ترتیب می‌دهد و در گروه، نینا استاد کار خود است تا به کمک و نظم بخشیدن به گیاهان کمک کند.

وظیفه من در تربیت فرزندان تنها ارائه دانش نیست، بلکه اول از همه ایجاد موفقیت برای هر کودک است … هر کودک ذاتا فردی است و به عنوان عضوی از جامعه در آینده به حمایت و موفقیت نیاز دارد.آگاهی از توانایی ها و توانایی های خود. تلاش برای یافتن پاسخ به سؤالات در مورد چگونگی کمک به کودک که در تیم احساس غرق شدن نکند، آیا می توان به او آموزش داد که با همسالان خود ارتباط کامل برقرار کند؟ در حین کار با نینا، بلافاصله احساسات خودم را در مورد حضور در مهدکودک به یاد آوردم. من مانع زبانی نداشتم، اما از آنجایی که کودکی بسیار متواضع و خجالتی بودم، در سایه ماندم. خیلی دلم می خواست شعر بخوانم، آنها را به من دادند و وقتی آنها را خواندم، به دلایلی مطمئن بودم که دارم گریه می کنم، نمی توانم بر احساساتم غلبه کنم. در برخی از بازی‌ها از ترس اینکه مبادا شکست بخورم، سعی کردم خودم را به بازیکن قوی‌تر و شجاع‌تری بسپارم. چنین وضعیتی نمی توانست، بهترین اساتید کنکور مورد علاقه من لیوبوف ایوانونا نه دیده می شود و نه قابل توجه است. زمانی که مادرم این پیش دبستانی را اداره می کرد، او تمام تلاش خود را کرد تا به من کمک کند تا بر کمرویی و گفتگوهای بی پایان با والدینم غلبه کنم. به لطف تلاش آنها، من به فردی بسیار با اعتماد به نفس تبدیل شده ام. یادم می آید که بهترین اساتید کنکورم به طور سیستماتیک با ما مسابقات فضای باز بازی می کرد. حالا که خودم یک مربی هستم، ارزش این بازی ها را به وضوح درک می کنم. سازماندهی بازی های خارج از منزل آسان است، همیشه برای کودکان جالب است، نه تنها برای رشد فیزیکی، بلکه برای رشد اجتماعی و ذهنی نیز موثر است. با اراده قوی کیفیت بااستقامت، شجاعت، توانایی غلبه بر مشکلات، شکست و پیروزی. همه اینها به کودک این فرصت را می دهد که اعمال خود را با اعمال همسالان خود مقایسه کند که در نتیجه با ارتقای عزت نفس کودک، تخم های اولیه خودکنترلی که از اهمیت بالایی برای فعالیت های آموزشی برخوردار است، شرایطی ایجاد می شود. (آینده، حال، زندگی کامل تیمی).

در بازی های خارج از منزل، همسالان وارد روابط پیچیده ای می شوند که در آن لحظات حمایت متقابل و رقابت با یکدیگر مرتبط هستند. بازی از یک سو، کودک می خواهد “مثل دیگران باشد” ، از سوی دیگر، “همه چیز خوب است” … تعقیب “مثل همه باش” تا حدی باعث رشد کودک و مدیریت سطح متوسط ​​کلی می شود. نیاز به نادان بودن “بهترین بودن” در تمایل کودک برای برنده شدن بیان می شود. اگر دانش‌آموزان بازی موفقیت بیشتر از شکست‌ها ملاقات کنند، رضایت شخصی از خود وجود دارد، غرور به خودی خود و نیاز به موفقیت در موقعیت وجود دارد.در بازی های پیچیده تر و به طور کلی سایر فعالیت ها با کودکان دیگر رقابت کنید. با پایبندی به گفته های بسیاری از مربیان – ” موفقیت به کودک الهام می بخشد به ابتکار او کمک می کند، خودسازی را بیشتر می کند، شکل گیری خودباوری از یک مبارز را فراهم می کند” و مصمم به درخواست برای ایجاد موفقیت در این شغل، با این بازی های ساده شروع می کنم. جایی که هر کودک می تواند برنده شود، و سپس من از میل به بهترین بودن حمایت می کنم ، زیرا به کودک اجازه می دهد اعتماد به نفس به دست آورد، در فعالیت ها فعال باشد، ارتباط برقرار کند.

مثال : “بازی با صندلی ” (به عنوان یکی از گزینه ها) این یک بازی معمولی کودکان است که در آن صندلی ها در یک دایره قرار می گیرند و تعداد بازیکنان بیشتر از صندلی است. نوازندگان در یک جهت در اطراف صندلی ها به سمت موسیقی حرکت می کنند و وقتی موسیقی متوقف می شود، روی نزدیک ترین صندلی می نشینند. کسانی که فاقد صندلی بودند با گرفتن یک صندلی از بازی کنار گذاشته می شوند. بازی تا زمانی ادامه می یابد که سریعترین بازیکن از بین دو بازیکن دیگر آخرین صندلی را بگیرد.

این بازی را می توان هم به صورت گروهی و هم به صورت پیاده روی انجام داد. آب و هوای سیبری ما را خیلی با گرما دوست ندارد، اما بچه ها همیشه می خواهند مورد تمسخر قرار بگیرند، سپس چنین بازی هایی به کمک می آیند (من واقعا دوست داشتم این بازی را در مهد کودک بازی کنم) … بچه ها سعی می کنند برنده شوند، برنده باشید، در مواجهه با مشکلات و شکست‌ها ک احساسات منفی ترس را احساس می‌کنم ، موقعیت‌هایی که با آنها چند گفتگو با موضوع “امروز یک بازنده است، فردا یک برنده است” دارم … در طول مکالمه گفتگو را می‌آورم. بچه ها به جمع بندی “برنده شدن بدون خطر باخت غیرممکن است”…. من به بچه ها در مورد چند ورزشکار معروف می گویم آنها بلافاصله مشهور نشدند، اما قبل از هر چیز تلخی ناامیدی را احساس کردند.

در چنین بازی هایی بود که نینا اعتماد به نفس پیدا کرد ، خود را در چشمان خود و همسالانش تثبیت کرد ، بر کمرویی و شرم غلبه کرد. همه چیز طوری پیش رفت که انگار “کره” مورد علاقه کودکان بود، یک شریک رقص خوب، یک فعال تعطیلات، معلوم شد که پایدارترین و بهترین در بین پسران و دختران با استانداردهای فرهنگ بدنی مطابقت دارد.

هر یک از ما، اگر راه مربی پیش دبستانی را انتخاب کرده است، باید منبع نیروی درونی هر کودکی، برای غلبه بر مشکلات انرژی، میل به آشنایی با دنیای اطرافش، از او حمایت کند. ما باید این کار را انجام دهیم و هیچ کس برای ایجاد چنین شرایطی که در آن کودک احساس اعتماد به نفس کند و احساس رضایت درونی کند و این چیزی نیست جز ایجاد موقعیت موفقیت .

همیشه باید به یاد داشته باشیم که اولین پیروزی کودک، دومین پیروزی را به دنیا می آورد. “بالهای پیروزی” این را به عهده گرفت تا اهمیت دستاورد آنها را درک کند.

ایجاد موقعیت موفقیت در فعالیت های آموزشی

نه تنها معاصران ما، بلکه بهترین اساتید کنکور سال های گذشته نیز به دنبال پاسخ برای این سؤالات و بسیاری سؤالات دیگر بودند. Q.D. اوشینسکی. در مقاله آموزشی خود “کار به معنای فکری – آموزشی” K.D. اوشینسکی به این نتیجه رسید که فقط موفقیت باعث حفظ علاقه دانش آموز به یادگیری می شود. کودکی که هرگز لذت کار در آموزش را نشناخته است و به غلبه بر مشکلات افتخار نکرده است، اشتیاق علاقه به یادگیری را از دست می دهد. (۴,۱۴۲)بهترین اساتید کنکور ۱۴۰۲

V.A. سوخوملینسکی استدلال می کرد که روش های مورد استفاده در فعالیت های آموزشی باید علاقه کودک را به شناخت دنیای اطراف خود برانگیزد، موسسه آموزشی باید به مدرسه شادی تبدیل شود. لذت دانستن، ایجاد، برقراری ارتباط. این هدف اصلی فعالیت بهترین اساتید کنکور را تعیین می کند – ایجاد موقعیت موفقیت برای هر دانش آموز. (۳، ۲۳)

AS توجه زیادی به ایجاد موقعیت های موفقیت دارد. بلکین، دکترای علوم تربیتی. او متقاعد شده است که اگر کودکی ایمان خود را از دست بدهد، امید به “آینده روشن” دشوار است. یک کلمه بی دقت از بهترین اساتید کنکور، یک قدم بی فکر می تواند کودک را بشکند، به طوری که هیچ ترفند آموزشی دیگری کمکی نمی کند. (۲٫۸۳)

بنابراین، دانش‌آموز زمانی که نیاز به یادگیری را احساس می‌کند، زمانی که با انگیزه‌های صحیح و با علاقه‌ای که موفقیت از آن حمایت می‌کند هدایت می‌شود، به سوی دانش کشیده می‌شود.

موفقیت در یادگیری تنها منبع قدرت درونی کودک است که برای غلبه بر مشکلات، میل به یادگیری انرژی می دهد.

موفقیت مفهومی مبهم و پیچیده با تعبیری متفاوت است. از دیدگاه روانشناسی، موفقیت، به گفته A. بلکین تجربه ای از شادی، رضایت است، زیرا نتیجه ای که فرد در فعالیت خود برای آن تلاش می کند یا با انتظارات او مطابقت دارد، امیدوار است یا از آنها فراتر می رود. بر اساس این وضعیت، انگیزه های جدید و قوی تری برای فعالیت شکل می گیرد، سطوح عزت نفس و عزت نفس تغییر می کند. (۲٫۲۸)

از دیدگاه آموزشی، موقعیت موفقیت یک ترکیب هدفمند و سازمان یافته است که فرصت دستیابی به نتایج قابل توجهی را در فعالیت های فرد و کل تیم ایجاد می کند. (۱٫۳۰)

هدف اصلی از فعالیت بهترین اساتید کنکور ایجاد موقعیت موفقیت برای هر دانش آموز است. مفاهیم “موفقیت” و “وضعیت موفقیت” را می توان در اینجا تشخیص داد. موقعیت ترکیبی از شرایطی است که موفقیت را تضمین می کند و خود موفقیت نیز نتیجه چنین موقعیتی است. موقعیت چیزی است که بهترین اساتید کنکور قادر به سازماندهی آن است. تجربه شادی و موفقیت امری ذهنی تر است که تا حد زیادی از ظاهر پنهان است. وظیفه بهترین اساتید کنکور این است که به هر یک از دانش آموزان خود این فرصت را بدهد که لذت موفقیت را احساس کنند، توانایی های خود را درک کنند و خود را باور کنند. (۲٫۳۰)

موقعیت موفقیت تجربه دانشجو.

انگیزه یادگیری را افزایش می دهد و علایق شناختی را توسعه می دهد، به دانش آموز اجازه می دهد تا از فعالیت یادگیری احساس رضایت کند.

افزایش بهره وری نیروی کار

ویژگی های شخصیتی مانند اضطراب، ناامنی، عزت نفس را اصلاح می کند.

ابتکار، خلاقیت، فعالیت را توسعه می دهد.

جو روانی مطلوبی را در کلاس حفظ می کند

اقدامات فناورانه برای ایجاد موقعیت موفقیت

بدون احساس موفقیت، کودک علاقه خود را به مدرسه و فعالیت‌های آموزشی از دست می‌دهد، اما موفقیت در فعالیت‌های آموزشی او توسط عوامل متعددی از جمله کمبود دانش و مهارت‌ها، ویژگی‌های روانی-فیزیولوژیکی رشد، ضعف عزت نفس مانع می‌شود. مقررات و غیره بنابراین، ایجاد موقعیت موفقیت برای دانش آموز از نظر آموزشی قابل توجیه است – یک تجربه ذهنی از رضایت از فرآیند و نتیجه فعالیت های خود انجام شده. از نظر فن آوری، این کمک از طریق مجموعه ای از فعالیت ها ارائه می شود که در فضای روانشناختی شادی- تایید، ایجاد شده به وسیله کلامی (کلامی) یا غیرکلامی (تقلیدی- پلاستیکی) انجام می شود. کلمات تشویقی و لحن ملایم، کلمات آهنگین و دقت آدرس ها،به عنوان یک حالت باز، حالات چهره مهربان با هم ترکیب می شوند تا زمینه روانشناختی مطلوبی را ایجاد کنند که به کودک کمک می کند تا بر وظیفه خود غلبه کند.

اقدامات فناورانه برای ایجاد موقعیت های موفقیت.

از بین بردن ترس – به غلبه بر اعتماد به نفس، کمرویی، ترس از کار – ارزیابی دیگران کمک می کند. ما همه تلاش می کنیم، این تنها راهی است که می توان به چیزی دست یافت.» مردم از اشتباهات خود درس می گیرند و راه حل های دیگری پیدا می کنند. “آزمون بسیار آسان است، ما از طریق این مطالب رفتیم.”

ترویج یک نتیجه موفقیت آمیز – به بهترین اساتید کنکور کمک می کند تا اعتقاد راسخ خود را بیان کند که دانش آموز او قطعاً بر وظیفه تعیین شده غلبه خواهد کرد. این به نوبه خود اعتماد کودک را نسبت به نقاط قوت و توانایی هایش القا می کند. “شما قطعا موفق خواهید شد.” من حتی در نتیجه موفقیت آمیز شک ندارم.»

آموزش مخفیانه به کودک در مورد روش های انجام کارها – به کودک کمک می کند تا از شکست اجتناب کند، با اشاره، با میل به موفقیت می رسد. “بهترین مکان برای شروع این نیست…” “ج.. را در حین انجام کار خود فراموش نکنید.”

انگیزه – به کودک نشان می دهد که چرا، این فعالیت برای چه کسی انجام می شود، پس از فارغ التحصیلی برای چه کسی خوب است. “بدون کمک شما، دوستان شما نمی توانند با …”

انحصار شخصی – به معنای توانایی تلاش های کودک در فعالیت های آینده یا فعلی است. “فقط تو می توانستی…” “من فقط میتونم بهت اعتماد کنم…” “من نمی توانم این درخواست را از کسی جز تو بکنم…”

بسیج فعالیت یا توصیه آموزشی – اجرای اقدامات خاص را تشویق می کند. “ما مشتاقانه منتظر شروع …” “من واقعاً می خواهم هر چه زودتر آن را ببینم …”

ارزیابی جزئیات – کمک می کند تا از نظر احساسی موفقیت بخش های فردی را احساس کنیم، نه نتیجه را به عنوان یک کل. “شما در این توضیح به ویژه موفق بودید.” “من کار شما را بیشتر از همه دوست داشتم …” ” این بخش از کار شما سزاوار بالاترین ستایش است.”

سیستم روش های ایجاد موفقیت در کلاس درس (از تجربه کاری)

فعالیت بهترین اساتید کنکور، تدریس، بر اساس سیستمی از روش ها ساخته شده است.

اجازه دهید روش هایی را شرح دهیم که به وسیله آنها بهترین اساتید کنکور می تواند شرایطی را برای دانش آموزان ایجاد کند تا موقعیت موفقیت را احساس کنند.

روش های آموزشی متمایز

نیاز به رویکرد متمایز به دانش آموزان از این واقعیت ناشی می شود که دانش آموزان در تمایلات، سطح آمادگی، درک محیط و ویژگی های شخصیتی متفاوت هستند. وظیفه بهترین اساتید کنکور این است که به دانش آموزان این فرصت را بدهد که شخصیت، خلاقیت خود را نشان دهند، ترس را رها کنند، به توانایی های خود اعتماد کنند. یادگیری متمایز به هر دانش آموز این امکان را می دهد که با سرعت خاص خود کار کند، آنها را قادر می سازد تا با تکلیف کنار بیایند، به افزایش علاقه به فعالیت های آموزشی کمک می کند و انگیزه های یادگیری مثبت را ایجاد می کند.

Differentia (لاتین differentia – تفاوت) به معنای تقسیم کل، تقسیم، طبقه بندی به قطعات، اسب ها، پله ها است. آموزش افتراقی مبتنی بر ایجاد گروه های چند سطحی از دانش آموزان برای اهداف خاص است. برای هر گروه، بهترین اساتید کنکور محتوای آموزشی را انتخاب می کند که با سطح آموزش و نیازهای کودکان مطابقت دارد. ایجاد چنین گروه هایی می تواند در مرحله مطالعه مطالب جدید، تثبیت و به کارگیری دانش کسب شده، کنترل دانش و آزمون در سطوح مختلف باشد.

همانطور که مطالب جدید را یاد می گیرید، می توانید گروه هایی را در کلاس تشکیل دهید و آنها را به طور مشروط به دانش آموزان “قوی”، “متوسط” و “ضعیف” تقسیم کنید. بهترین اساتید کنکور مطالب جدید را برای کل کلاس توضیح می دهد و سپس به یک گروه قوی از دانش آموزان این فرصت را می دهد تا با استفاده از مطالب آموخته شده توانایی خلاقیت خود را در یک کار مستقل نشان دهند. ماهیت وظایف خلاق می تواند متفاوت باشد.

برقراری روابط بین رشته ای

دانش آموزان را به دنبال راه حل های مختلف هدایت کنید.

مقایسه و مقایسه;

ماهیت تحقیق؛

افق ها را گسترش دهید

گروه دوم یا سوم با راهنمایی بهترین اساتید کنکور به کار خود ادامه می دهند و پس از آن دانش آموزان میانی نیز وظیفه ای با عناصر خلاق دریافت می کنند. بهترین اساتید کنکور این فرصت را دارد که با گروهی از دانش آموزان ضعیف کار کند و مطالب را بر اساس بازگشت به زبان آموز با استفاده از تعداد زیادی مثال و تمرین تقویت می کند. علاوه بر این، به کودکان نمونه هایی از وظایف، طرح های پشتیبانی و الگوریتم های عمل ارائه می شود. در چنین شرایطی، هر دانش آموز در حد توان خود کار خواهد کرد، علاقه خود را به موضوع از دست نمی دهد، از کار انجام شده احساس موفقیت می کند.

کنترل چند سطحی: تشکیل گروه‌هایی از دانش‌آموزان که هر کدام از آنها کار آزمایشی را مطابق با سطح آمادگی اعضای خود انجام می‌دهند. تکمیل بخشی از تکالیف بر اساس الزامات برنامه سطح ZUN دانش آموز برای تکمیل الزامی است. بهترین اساتید کنکور وظایفی را که بیش از حداقل مورد نیاز است به طور جداگانه ارزیابی می کند.

یکی دیگر از انواع تمایز آموزش، دادن حق انتخاب محتوا، روش ها و شکل های آموزشی به دانش آموزان است . برای انتخاب می توانید تمرین هایی با محتوای یکسان، اسب های مختلف، حجم های مختلف، پیچیدگی های مختلف، به عنوان مثال کارهایی که به انواع مختلف فعالیت ذهنی نیاز دارند، ارائه دهید. بهترین اساتید کنکور درجات مختلف دشواری تمرینات را به همه بچه ها اطلاع می دهد و از هر دانش آموز دعوت می کند تا تمرینی را که دوست دارد انتخاب کند، تمرینی که با آن روبرو می شود بهترین روش را انتخاب کند…. البته دانش آموز باید آمادگی خاصی برای چنین انتخابی داشته باشد. اول، او باید قبلاً مهارت هایی برای کار مستقل داشته باشد، در حالی که نگرش بهترین اساتید کنکور داده شده است. اول، ما با هم کار می کنیم تا در آینده بتوانید خودتان کار کنید (شما فقط می توانید کاری را که خودتان انجام می دهید انجام دهید). ثانیاً، نیاز به کار آموزشی مستمر است که در نتیجه دانش آموز در این فکر که فقط او می تواند در یادگیری موفق باشد، در زندگی شخصی که با پشتکار، فعال و در حد توانش کار می کند، تأیید می شود.

اگر وظایف گزینش به صورت سیستماتیک ارائه شود، آنگاه کودکان این توانایی را ایجاد می کنند که در موقعیت انتخاب گم نشوند، آگاهانه کار را با توجه به نقاط قوت خود انتخاب کنند، تا توانایی های خود را به طور عینی ارزیابی کنند. در عین حال، کلاس فضای دوستانه ای را با عناصر رقابت و کمک متقابل حفظ می کند. تقسیم کلاس به گروه ها به سازماندهی بررسی متقابل وظایف تکمیل شده کمک می کند.

به نظر ما، دادن حق انتخاب به دانش‌آموزان برای به اشتراک گذاشتن دانش خود با ارزشیابی بهترین اساتید کنکور به اندازه کافی ارزشمند است تا دانش‌آموزان عزت نفس کافی ایجاد کنند و موقعیت موفقیت را ایجاد کنند. برای تصحیح حالات عاطفی دانش آموزان مانند اضطراب از نشانه، از تکنیک تقسیم تخته سیاه به ۲ قسمت استفاده می کنیم. محل شک محل ارزیابی.دانش آموز زمانی که برای پاسخگویی به تخته سیاه می رود، رشته را به تنهایی انتخاب می کند، بنابراین این حق را برای خود محفوظ می دارد که فقط مطالبی را که به نظر خود تسلط کامل دارد، برای ارزیابی ارائه دهد. دانش آموز با انتخاب رشته «محل شبهه» حق دارد مطالب آموزشی را به بهترین اساتید کنکور آرام ارائه دهد، در حالی که بهترین اساتید کنکور پاسخ را بر اساس نمره ارزیابی نمی کند. بسیاری از شکاکان ممکن است کفایت این روش را زیر سوال ببرند، با این تصمیم که یادگیرندگان همیشه تصمیم می گیرند که توسط بهترین اساتید کنکور مورد قضاوت قرار نگیرند و از نمرات نامطلوب اجتناب کنند. هیچ عملی نشان نمی دهد که دانش آموزان دبیرستانی اغلب رشته “محل ارزیابی” را برای پاسخ خود انتخاب می کنند. حمایت مثبت بهترین اساتید کنکور و تشویق دانش آموزان برای کمک به کودکان برای رشد اعتماد به نفس و افزایش عزت نفس.

به نظر ما، استفاده از روش های تدریس جمعی توسط بهترین اساتید کنکور در فرآیند آموزشی به ایجاد موقعیت موفقیت کمک می کند . … در این صورت اصل «یک سر خوب است، اما دو سر بهتر است» یا «آنچه نمی توان انجام داد برای تیم آسان است». متأسفانه برخی از دانش آموزان اغلب با کار مستقل نسبت به توانایی های خود احساس ناامنی می کنند. کار را با یک جفت پرسنل دائمی یا جایگزین انجام دهید، در یک گروه، کودکان فرصتی پیدا می کنند تا کار را با موفقیت انجام دهند. علاوه بر این، معرفی اشکال جمعی تدریس در کلاس به بهترین اساتید کنکور اجازه می دهد تا کلاس درس را احیا کند و بهترین اساتید کنکور را قادر می سازد تا نیازهای ارتباطی دانش آموزان را درک کند.

بهترین اساتید زیست شناسی کنکور معرفی و لیست

بهترین اساتید زیست شناسی کنکور معرفی و لیست

ضمن ادای احترم به تمام همکاران عزیز خود به معرفی بهترین دبیران زیست ایران و برترین اساتید زیست شناسی از زاویه دید مشاوران کارنامه خرد خواهیم پرداخت. ملاک ما در انتخاب این افراد صرفا نظر شخصی مشاوران این مجموعه و نظرات دانش آموزان سنوات گذشته میباشد.اگر دبیر خوبی را میشناسید که از نظر شما در این لیست مغفول مانده است،لطفا رزومه و مشخصات ایشان را در بخش نظرات درج نمایید


ویژگی اصلی بهترین دبیران کنکور ایران چیست؟

حالا که شما لیست بهترین دبیران کنکور ایران در درس های ریاضی فیزیک شیمی زیست و ادبیات معارف زبان و عربی را مشاهده کردید خوب است با ویژگی های بهترین دبیران کنکور ایران نیز آشنا شوید بهترین دبیران کنکور ایران نیازهای رشد و نیازهای دانش‌آموزان خود را در هر کدام از بازه های سال تحصیلی می‌شناسند برترین معلم های کنکور ایران بر تمامی محتوای کتاب آموزشی و مطالب درسی که می‌خواهند درس بدهند کاملاً اشراف و تسلط کافی دارند بهترین و برترین اساتید کنکور ایران هنگام تدریس از روش هایی استفاده می کنند که بر اساس نیازها و ویژگی های فردی دانش آموزان آن کلاس باشد و یک نسخه واحد را برای رای تمامی کلاس ها اجرا نمی‌کنند برترین استاد فیزیک کنکور و بهترین معلم شیمی کنکور و برترین دبیر ریاضی کنکور کسانی هستند که پروسه پیشروی آموزشی و پیشرفت یا پسرفت تحصیلی دانش آموزان خود را به صورت مرتب و مستمر زیر نظر دارند و به تغییرات مثبت یا منفی آنها بسیار حساس هستند و برترین اساتید کنکور ایران حین تدریس از روش‌های مختلفی استفاده می‌کنند و سعی می‌کنند موثرترین روش و بهترین روش و روش‌های نوین را هم خود بیاموزند و هم به دانش آموزان خود آموزش دهند و برترین دبیران ریاضی ایران و برترین دبیران فیزیک ایران و بهترین اساتید شیمی کنکور ایران و بهترین دبیران عربی کنکور ایران کسانی هستند که قدرت یادگیری های جدید و استفاده از مهارت های نوین و استفاده از مهارت های روانشناسی را در تدریس پویایی خود را دارا می باشند این دسته از دبیران قبل از آغاز کلاس تمام ویژگی های فردی جسمی روانی روحی و خانوادگی دانش‌آموزان را مطلع می شوند و بر اساس آن برنامه‌ریزی انجام می دهند بهترین دبیران کنکور کسانی هستند که آلام و رنج ها و مشکلات دانش آموزان خود را شناسایی کرده و ضمن آنکه محرم اسرار آنها هستند سعی می‌کنند به آنها کمک کنند برترین اساتید کنکور کسانی هستند که بسیار رقابتی مناسبی را در کلاس‌های درسی خود برقرار  می‌کنند آنها دانش آموزان را به رقابت های مخرب نمی کشند بلکه بهترین دبیران کنکور ایران سعی می کنند با دادن اعتماد به نفس به دانش آموزان و ایجاد روحیه رقابت مثبت وضعیت کلاس خود را ارتقا بخشند بهترین و برترین استاد های کنکور ایران برای اکتیو نگه داشتن دانش آموزان به کار می‌برند برترین اساتید کنکور ایران کلاس های شان یکنواخت و یکطرفه نیست و در کلاس ها از روش پینگ پنگی و از روش سوال و پاسخ برای بالا نگه داشتن سطح هوشیاری دانش آموزانشان در کلاس درسی استفاده می کنند در کلاس درسی این دسته از دبیران و دانش آموزان همواره حق انتخاب دارند و می توانند آزادانه نظرات خود را بیان کنند و از دیکتاتوری خبری نیست برترین و بهترین معلم های کنکور ایران در صورت امکان سعی می کنند ئل را بدون پیچیدگی و به ساده ترین روش های ممکن بر اساس توانایی های دانش آموزانشان حل کنند بهترین دبیران معمولاً به سرعت با دانش آموزان ارتباط برقرار کرده نام دانش آموزان را به سرعت یاد می گیرند و با برقراری رابطه ای دوستانه کلاس را در اختیار خود می گیرند بهترین دبیران کنکور ایران در کلاس‌های درس شان سیستم پاداش و تنبیه را به صورت هنرمندانه اجرا می‌کنند بدون آنکه دانش آموزانشان آزرده خاطر شوند بهترین دبیران ایران کسانی هستند که فقط برای پول و شهرت کار نمی‌کند آنها عاشقانه تدریس و کار خویش را دوست داشته و به دانش‌آموزان خود محبت و عشق می ورزند بهترین دبیران کنکور ایران هیچگاه دانش‌آموزان را با هم مقایسه نمی کنند و آنها را در رقابتی ناسالم قرار نمی‌دهند بهترین دبیران کنکور ایران همواره از تجارب و دانسته های همکاران خود و رقبای خود استفاده می کنند تا روز به روز دانش خود را ارتقا داده و با وضعیت بهتری در کلاس‌ها حاضر شوند بهترین دبیران کنکور ایران دارای ماجراجویی و پرسشگری و تلاطم هستند بهترین دبیران کنکور ایران همواره کلاسهای شان شاد بوده و سعی می‌کنند خندان و متوسط و با روحیه ای عالی وارد کلاس شوند و از بداخلاقی‌های دبیران دهه‌های گذشته دوری می‌کنند امیدواریم شما دبیران و همکاران تازه کار ضمن الگو قرار دادن برترین دبیران کنکور ای ایران و دیدن نمونه فیلم و نمونه تدریس آنها در اینترنت روزی شما نیز در فهرست برترین دبیران ایران قرار بگیرید با آرزوی موفقیت برای همه شما

لیست بهترین اساتید زیست ایران :

استاد همایونی نویسنده کتاب های گاج و قلمچی

استاد رضا اربابیان مولف کتب خانه زیست شناسی ایران و طراح تست کنکور های آزمایشی و مدرس برنامه های تلویزیونی

استاد زارعی زیست نویسنده و مدرس گاج

استاد محمد رضا عمارلو زیست

استاد علی پناهی شایق زیست

 استاد محمد مهدی میوه چی زیست

 استاد علی کرامت زیست

 استاد امیر حسین حقانی فر زیست

استاد حاجی یوسف از مدرسین برتر ایران

استاد حنیف عظیمی زیست

استاد ماجد موید زیست

استاد امین امین الرعایا زیست

استاد منصور کهندل زیست

استاد رضا امیر زیست

استاد پدرام فرهادیان زیست

 استاد محمد چلاجور زیست

 استاد امید فراهانی زیست

 استاد وحید شایسته زیست

 استاد محمد هاشمی زیست

 استاد  مسعود حدادی زیست

استاد مهدی آرام فر زیست نویسنده و مدرس 

 استاد امید شیخ حسنی زیست

استاد محمد همدانی زیست

استاد  علی رضا اکبرپور زیست

استاد مجید نیک راد زیست

استاد رضا راحمی زیست

استاد جمال نیکنام زیست

استاد علیرضا اعتماد زیست

استاد رضا اربابیان زیست

استاد علی ظهری زیست

استاد  مهرداد عالی پور زیست

استاد حمید راهواره زیست

استاد هادی کمشی زیست

در مسائل آموزشی، در واقع، روند غالب از ابتدای قرن بیست و یکم، سنجش اثربخشی تدریس با توجه به نتایج آزمون‌های ارزیابی مختلف (در صورت امکان استاندارد شده) بوده است، ظاهراً چه چیزی می‌تواند منطقی‌تر باشد؟ در یک رویکرد عمل‌گرایانه، آیا بهتر نیست روش‌های آموزشی را بر اساس آنچه تولید می‌کنند، به جای شروع از بحث‌های اصلی ایدئولوژیک که به دلیل نداشتن معیارهای عینی داوری می‌کنند، تجزیه و تحلیل کنیم؟

این، در طرح کلی، استدلالی است که بر محبوبیت نظرسنجی های بزرگ بین المللی از نوع PISA نیز حاکم است. اینها با ارائه معیاری در تئوری مستقل از فرهنگ‌ها و علایق ملی، شایستگی بی‌متن‌زدایی از بحث را دارند.

همچنین این رویکردی است که زیربنای چندین مطالعه در مورد «موثرترین» شیوه‌های آموزشی است، رویکردی که می‌توان آن را تحت عنوان «فرآیند-محصولات» خلاصه کرد (که در آن کیفیت فرآیند بر اساس محصولات ارزیابی می‌شود.) . با این حال، چه فرانسوی‌زبان باشند و چه آنگلوساکسون، نتیجه‌گیری‌های همگرای این مطالعات تصویری معمولی از تدریس مؤثر را ترسیم کرده‌اند که به‌طور متناقض، بر خلاف پیشنهادهای آموزشی معاصر ناشی از تحقیق در آموزش (به طور خلاصه از نوع اجتماعی-ساخت‌گرایانه) است.مؤثرترین روش‌ها در واقع با آموزش «صریح» ( «آموزش مستقیم» در انگلیسی )، بسیار ساختار یافته گام به گام، حتی دستورالعمل، که شباهت زیادی به آموزش سنتی سنتی، متمرکز بر یادگیری بنیادی، کم کردن فضای کمی دارد، مشخص می‌شود. به عنوان مثال، برای تمایز آموزشی یا رویکرد بر حسب «موقعیت‌های مشکل»، این مشاهده که بلافاصله توسط جریان‌های مخالف آموزش‌های «مدرن» مطرح و مورد استفاده قرار گرفت، بازگشت معینی به «روش‌های خوب قدیمی» را مشروعیت می‌بخشد. ( که همیشه با مدل صریح ارتباط ندارند )، همچنین برعکس رویکرد مبتنی بر شایستگیتوسط سازمان های بین المللی منتشر شده است. در بلژیک، جایی که یک رویکرد مبتنی بر مهارت در ده سال گذشته معرفی شد (فرمان ماموریت ۱۹۹۷)، وینسنت کارت این تحریف را زیر سوال برد و فرض کرد که اینها اشکال ارزیابی ها (به ویژه آزمون های استاندارد شده) هستند که عمدتاً قضاوت را بر اساس آن متمرکز می کنند. شیوه های موثر به عبارت دیگر، به این دلیل است که ارزشیابی‌ها فقط برخی از یادگیری‌های مرتبط با دستوری‌ترین شیوه‌های آموزشی را تأیید می‌کنند که این همبستگی کلی‌تر بین «نتایج خوب» و این «روش‌های آموزشی خوب» برقرار می‌شود.

برای آزمایش این فرضیه، وینسنت کارت یک نظرسنجی دقیق در کلاس های درس شانزده مدرسه ابتدایی در جامعه فرانسوی انجام داد و مهارت های دانش آموزان را به روش های مختلف ارزیابی کرد. اصالت این سیستم عبارت بود از عدم رضایت از آزمون های استاندارد (به طور کلی بر اساس سؤالات بسته یا نیمه باز) بلکه در ساختن یک ارزیابی بلندپروازانه از توانایی دانش آموزان برای تسلط، انتخاب و بسیج رویه ها برای حل یک موقعیت بی سابقه. بدون پرداختن به جزئیات و مثال‌های موجود در مقاله RFP، باید به خاطر داشت که فرضیه اولیه تأیید شده است. اولا،سلسله مراتب بین دانش‌آموزانی که به بهترین وجه بر «رویه‌های» اساسی تسلط دارند (که عمدتاً توسط آزمون‌های سنتی ارزیابی می‌شوند) با دانش‌آموزانی که در کارهای پیچیده موفق‌ترین هستند یکسان نیست (حتی اگر نیاز به تسلط بر حداقل رویه‌های اولیه باشد. از سوی دیگر، و این مهم‌تر از همه، مؤثرترین بهترین اساتید زیست شناسی کنکوران در گذراندن رویه‌های اساسی نیستند که در پیچیده‌کردن وظایف مؤثرتر هستند.

بنابراین، ویژگی‌های بهترین اساتید زیست شناسی کنکور  مؤثر که بر اساس آزمون‌های ارزشیابی شایستگی قضاوت می‌شوند، با ویژگی‌های بهترین اساتید زیست شناسی کنکوران مؤثر که بر اساس آزمون‌های ارزشیابی سنتی الهام‌گرفته از اصول تعلیم و تربیت بر اساس اهداف قضاوت می‌شوند، یکسان نیست. نتیجه‌گیری‌های اولیه که در هر صورت، ما را تشویق می‌کنند که نسبت به نتیجه‌گیری‌های ناگهانی و صریح در مورد فضیلت‌های آموزش «صریح» محتاط باشیم…

شدن به معنای انجام یک حرفه هیجان انگیز و سخت است. مشارکت در سازندگی جامعه از طریق انتقال دانش و ارتقای مهارت های دانش آموزان. بهترین اساتید زیست شناسی کنکور بودن امکان تجدید هر روز و بازیگری در یک سیستم آموزشی در حال تحول را فراهم می کند.

انطباق با مشخصات هر دانش آموز، تا آنها را قادر سازد پتانسیل خود را توسعه دهند و ارزش های شهروندی را به آنها منتقل کنند. دوره های خود را با استفاده از فناوری دیجیتال و به روز رسانی دانش خود توسعه دهند. برای رویارویی با این چالش ها، بهترین اساتید زیست شناسی کنکور تنها نیست. بهترین اساتید زیست شناسی کنکور با هدایت جاه طلبی برای ارتقای موفقیت تحصیلی دانش آموزانی که مسئولیت آنها را بر عهده دارد، باید مهارت های آموزشی و تربیتی را در تدریس یک یا چند رشته و همچنین ارتباطی بسیج کند. همچنین شغلی است که به شما امکان می دهد زندگی حرفه ای و شخصی را با هم تطبیق دهید.

 رقابت بازرسی شد MEEF بهترین اساتید زیست شناسی کنکور  و برترین اساتید زیست شناسی کنکور دبیرستان بهترین اساتید زیست شناسی کنکور حرفه ای دبیرستان بهترین اساتید زیست شناسی کنکوران مدرسه

از دانش آموزان خود حمایت کنید تا آنها را شهروندانی فرهیخته و روشن بین بسازند

کار گروهی

از دانش آموزان خود حمایت کنید تا آنها را شهروندانی فرهیخته و روشن بین بسازند

اگر نه برای اینکه احساس کنید در جامعه و آینده آن بازیگر هستید، چرا بهترین اساتید زیست شناسی کنکور می شوید؟ این بیش از هر چیز یک حرفه پر ارزش است که ماموریت اصلی آن توسعه توانایی های بالقوه هر دانش آموز است تا کلیدهای لازم برای موفقیت در حرفه مدرسه را در اختیار آنها قرار دهد، به آنها میل به یادگیری در طول زندگی و فکر کردن برای آنها بدهد. خودش

بهترین اساتید زیست شناسی کنکور با تجسم ارزش های مکتب معلمی خود، مسئولیت دیگری را بر عهده می گیرد: انتقال اصول بنیادین آن، به ویژه از طریق تدریس خود، به دانش آموزان اجازه می دهد تا زندگی مشترک را بیاموزند تا شهروندانی شوند که قادر به ادغام در یک جامعه دموکراتیک و احترام به ارزش های جمهوری باشند.

… با گوش دادن به آنها

بهترین اساتید زیست شناسی کنکور باید خود را با زمینه تدریس خود منطبق کند، هر مؤسسه با توجه به عموم مدرسه ای که از آن استقبال می کند، هویتی دارد: یک مدرسه کوچک روستایی مانند یک کالج در یک شبکه آموزشی اولویت دار یا یک دبیرستان شهری عمل نمی کند.

قلب حرفه بهترین اساتید زیست شناسی کنکوری توجه به کار شاگردانش، نیازهایشان، کمبودها، پیشرفتشان است. همانطور که بهترین اساتید زیست شناسی کنکور معمولی وجود ندارد، چیزی به نام دانش آموز معمولی وجود ندارد. آموزش مستلزم آگاهی خوب از مشخصات دانش آموزان است که برای ایجاد فضای مثبت و محترمانه و فراهم کردن وسایل پیشرفت برای هر یک ضروری است.

… با توسعه دانش و مهارت های خود

دانش آموزان باید احساس حمایت کنند – در حالی که فعال هستند. در این زمینه، مدرسه بسیار تکامل یافته است: امروزه نه تنها بر تسلط بر دانش تأکید می‌کند، بلکه مهارت‌ها، یعنی به‌کارگیری دانش اکتسابی را نیز ارتقا می‌دهد. این شامل تسلط بر پایه مشترک دانش، مهارت ها و فرهنگ است که بهترین اساتید زیست شناسی کنکور مسئول ارزیابی آن خواهد بود.

کار گروهی

تصویر بهترین اساتید زیست شناسی کنکور  که تنها استاد کلاس خود است، که می تواند یک حرفه انفرادی را پیشنهاد کند، بسیار تکامل یافته است: بهترین اساتید زیست شناسی کنکور حرفه خود را در یک گروه کاری، به عنوان یک تیم با همکاران خود و همچنین با کل آموزش انجام می دهد. و تیم اداری تاسیس آنها، در ارتباط با شرکای مدرسه و در تماس با اولیای دانش آموزان. در قلب جامعه آموزشی قرار دارد.

… با کل تیم آموزشی

مدرسه یک اکوسیستم واقعی است که در آن بهترین اساتید زیست شناسی کنکور به عنوان یک تیم کار می کند.

مدیران مدارس یا روسای مؤسسات، همکاران، مشاوران آموزشی اصلی، مشاوران راهنمایی روانشناس، پرستاران مدرسه، بازرسان و غیره. : بهترین اساتید زیست شناسی کنکور بخشی از یک جمع حرفه ای است و کار او بر اساس اشتراک گذاری و بحث است.

یک قدم به عقب برداشتن از شیوه های خود یکی از ویژگی های لازم برای یک همکاری مفید با تیم آموزشی است. حرفه بهترین اساتید زیست شناسی کنکوری تنها در صورتی کار می کند که شما به اندازه کافی تصور درستی از کاری که دیگران انجام می دهند داشته باشید تا در موقعیت یابی خود موفق شوید.

آموزش مشارکت در پروژه آموزش، توسعه، رهایی دانش آموز است. اساتید با تصور و اجرای پروژه های رشته ای، عرضی یا بین رشته ای، یک پیشنهاد غنی از دیدگاه ها، رویکردها و روش ها از چندین رشته ایجاد می کنند.

… با تمامی بازیکنانی که در موفقیت دانش آموزی نقش دارند

کار مشترک خارج از دیوارها، با مدارس دیگر در شهرداری، شبکه مؤسسات آکادمی، بلکه مؤسسات و بافت فرهنگی، انجمنی یا کارآفرینی محلی ادامه دارد. بازیگران زیادی که می توانند در سطوح مختلف در اجرای مسیر دانش آموز مشارکت داشته باشند.

… با خانواده

بهترین اساتید زیست شناسی کنکور در گفتگو با خانواده است که بدون آنها هیچ کاری ماندگار نمی توان انجام داد زیرا کودک فقط در مدرسه ساخته نمی شود. بنابراین، لازم است بین مدارس و والدین، تبادلات منظم در مورد کارهای انجام شده در کلاس، دستاوردهای دانش آموز، شغل مدرسه، پروژه تحصیلی او یا توضیح یک پیشرفت، برجسته کردن پیشرفت دانش آموز، به اشتراک گذاشتن راه حل های پشتیبانی آموزشی، پرورش داده شود.

بازیگران مدرسه، کالج و دبیرستان

چندین حرفه در مدرسه، کالج و دبیرستان کار می کنند که هر کدام دارای نقش های تعریف شده و مکمل هستند.

درباره بازیگران مدرسه، کالج و دبیرستان بیشتر بدانید

در طول زندگی خود یاد بگیرید

مانند تمام حرفه های دیگر، تدریس یک فرآیند یادگیری مادام العمر است، به منظور تعمیق دانش، توسعه روش ها، نوآوری های مناسب یا کسب مهارت های جدید.

… با یکپارچه سازی دیجیتال

ابزار دیجیتال اکنون ضروری است. تسلط در استفاده از آن با ایجاد امکان کار بر روی مهارت ها و دانش به روشی متفاوت – و توسعه مهارت های جدید – و همچنین اتخاذ یک آموزش متمایز تا حد امکان نزدیک به نیازهای دانش آموزان، روش تدریس را تغییر می دهد. چگونه دیجیتال را در کلاس درس ادغام کنیم؟ تاثیر آن در یادگیری چیست؟ سوالات و چالش‌های هیجان‌انگیزی که روزانه باید برای کشف روش‌های جدید کار و ساختن یک پروژه آموزشی مدرن، همیشه هماهنگ‌تر با دانش‌آموزان خود، انجام دهید.

… با آموزش

بهترین اساتید زیست شناسی کنکوری حرفه ای است که می توان آن را در Inspés و همچنین در طول زندگی آموخت. تمرینات حرفه ای باید در پیوند با چارچوب مهارت های بهترین اساتید زیست شناسی کنکوران ، با استفاده از دانش یا شیوه های جدید، از طریق به روز رسانی مهارت ها، با تبادل منظم با همکاران و ذینفعان در جامعه آموزشی پرورش یابد.

برای این کار بهترین اساتید زیست شناسی کنکور می تواند از آموزش های مستمر که توسط آموزش و پرورش ملی ارائه می شود بهره مند شود. سمینارها و جلسات آموزشی نیز در طول سال برگزار می شود. بهترین اساتید زیست شناسی کنکور منابع آموزشی زیادی نیز دارد که برای اجرای دروس مفید است.

… با توسعه حرفه خود

تحرک حرفه ای، آموزش، تکامل ماموریت ها و غیره : چه نگاهی تازه به تمرین خود داشته باشید، چه آن را با دیگران به اشتراک بگذارید یا مسئولیت های جدیدی را بر عهده بگیرید، وقتی بهترین اساتید زیست شناسی کنکور هستید، می توانید با انجام مأموریت های اضافی به حرفه خود معنای دیگری بدهید (استاد اصلی “یک کلاس” ، عضو شورای آموزشی مؤسسه، مسئول یک سیستم آموزشی، مرجع برای یک حوزه کاری خاص – به عنوان مثال فناوری دیجیتال یا ترک تحصیل و غیره) یا به عملکردهای جدید.

فرصت‌های توسعه شغلی زیادی وجود دارد : تغییر سطح یا نوع تأسیس، حمایت از بهترین اساتید زیست شناسی کنکوران جوان از طریق تدریس خصوصی، ارائه آموزش بهترین اساتید زیست شناسی کنکورا، تبدیل شدن به یک بازرس یا رئیس مؤسسه

بهترین معلمان شیمی کنکور چه کسانی هستند

بهترین معلمان شیمی کنکور چه کسانی هستند

ضمن ادای احترم به تمام همکاران عزیز خود به معرفی بهترین دبیران زیست ایران و برترین اساتید زیست شناسی از زاویه دید مشاوران کارنامه خرد خواهیم پرداخت. ملاک ما در انتخاب این افراد صرفا نظر شخصی مشاوران این مجموعه و نظرات دانش آموزان سنوات گذشته میباشد.

بهترین دبیران شیمی کنکور ایران:

رتبه ۱: استاد پیمان خواجوی نویسنده کتابهای شیمی گاج و قلمچی

رتبه ۲: استاد بهمن بازرگانی نویسنده کتاب مبتکران

رتبه ۳: استاد  محمد رضا مصلایی

رتبه۴: استاد حسن پلویی

رتبه ۵: استاد رضا بابایی

رتبه ۶: استاد امیرحسین کوچیان فرد

رتبه ۷: استاد محمد حسین انوشه

رتبه ۸ : استاد بابک محب

رتبه ۹ : استاد کامبیز  فرزانه

رتبه ۱۰ : استاد محمد رضا محبت

رتبه ۱۱ :استاد مهدی صالحی راد

کیفیت آموزش و یادگیری به طور ذاتی با هم مرتبط هستند

بهترین معلمان شیمی یک عنصر کلیدی در کیفیت آموزش درس شیمی هستند، زیرا آنها هدایت کننده تعاملات آموزشی با و بین دانش آموزان پیرامون محتوای آموزش هستند. در حالت ایده آل، این تعاملات در کلاس درس بر یادگیری دانش آموزان تأثیر می گذارد.

بنابراین فرض ما این است که بهترین اساتید شیمی و اقداماتی که در کلاس انجام می دهند تأثیر اساسی بر دانش آموزان و آنچه که آنها می آموزند دارد. اغلب، به عنوان جامعه ای از ذینفعان در بخش آموزش، این رابطه علت و معلولی فرضی را تا حدی پیش می بریم که ادعا می کنیم کیفیت یک سیستم آموزشی صرفاً به کیفیت معلمان آن بستگی دارد.

با این حال، این ارزش‌گذاری جهانی هم برای تدریس و هم معلمان، این واقعیت را نادیده می‌گیرد که هر معلم تأثیرات متفاوتی بر یادگیری دانش‌آموز دارد. به این معنا که معلمان کم و بیش در تسهیل پیشرفت دانش‌آموزان خود به سوی اهداف یادگیری مورد توافق موفق هستند و بنابراین در یک خط ایده‌آل «اثربخشی» یادگیری قرار می‌گیرند.

بنابراین توجه سیاست گذاران در بخش آموزش معطوف به شناسایی و مشخص کردن جنبه های تدریس و معلمانی است که احتمال بیشتری برای تسهیل یادگیری دانش آموزان دارند و این یعنی همان بهترین معلمان شیمی. تا به امروز، چهار حوزه گسترده آموزش و فرآیند یادگیری به عنوان شاخص های اثربخشی آموزشی مورد بررسی قرار گرفته است. این حوزه‌ها عبارتند از ویژگی‌ها و ورودی‌های سطح کلاس، حرفه‌ای بودن و اخلاق معلمان، نتایج یادگیری دانش‌آموز و عملکرد تدریس.

در حال حاضر، دو حوزه اصلی از نظر تحقیق و خط‌مشی، ویژگی‌های بهترین دبیران شیمی کنکور و نتایج یادگیری دانش‌آموز است، زیرا اینها تقریباً در همه جا در تعریف اثربخشی تدریس وجود دارند. حوزه یادگیری دانش‌آموزی به‌ویژه در کشورهای با درآمد بالا و متوسط، به‌ویژه پس از معرفی ارزیابی‌های منطقه‌ای و بین‌المللی از یادگیری دانش‌آموزان، مورد تأکید قرار گرفته است. با این حال، در کشورهای کم درآمد نیز به طور فزاینده ای رایج می شود.

با این وجود، حوزه‌های ویژگی‌های بهترین معلمان شیمی کنکور و پیشرفت دانش‌آموز، اثربخشی تدریس را نه بر اساس شرایط خاص خود، بلکه به عنوان معلمانی با ویژگی‌های خاص که برای تدریس یا یادگیری مفید در نظر گرفته می‌شوند، به‌عنوان معلمانی که دانش‌آموزانشان در مقایسه با معیار نتایج یادگیری پیشرفت می‌کنند، تعریف می‌کنند. به عبارت دیگر، تدریس مؤثر با اثربخشی بهترین دبیران شیمی کنکور(یعنی ویژگی‌های شخصی و ویژگی‌های حرفه‌ای) یا موفقیت در تدریس (مثلاً تدریس که باعث موفقیت دانش‌آموز مطابق با اشکال توافق شده ارزیابی می‌شود) اشتباه گرفته شود.

این معادله دو طرفه تدریس خوب با اثربخشی معلم و موفقیت در تدریس ، البته ظریف، اما مهم است، زیرا پیامدهای فاجعه‌باری برای تحقیقات و سیاست‌های مربوط به بخش آموزش داشته است. اشتباه گرفتن تدریس خوب با  بهترین معلمان شیمی ، تلاش ها را بر شیوه جذب، آموزش و حمایت از معلمان با کیفیت های مورد نیاز (تقریبا) پیشینی برای تسهیل یادگیری دانش آموزان متمرکز کرده است.

به عبارت دیگر، تأکید بر تجهیز نیروی کار معلم به ویژگی هایی بوده است که واجد شرایط «معلم خوب» هستند و به طور کلی معلمان را به عنوان اجزای مهم اما کاملاً قابل تعویض یک سیستم آموزشی در نظر گرفته است.

با این حال، اشتباه گرفتن تدریس خوب با تدریس موفق، در بین بهترین معلمان شیمی کنکور سیاستگذاران را بر آن داشته است تا بر اطلاعاتی که دانش‌آموز به خاطر می‌آورد و در ارزیابی‌های رسمی به آن عمل می‌کند، تأکید کنند و اولویت‌بندی کنند.

تحلیل اثربخشی تدریس – گزارشی جدید

این سردرگمی در جمع آوری و گزارش آمار آموزش و پرورش نیز تأثیرات چشمگیری داشته است. یک گزارش جدید از ابتکار داده‌ها برای آموزش و پژوهش آژانس توسعه بین‌المللی ایالات متحده، که شامل بررسی مجموعه داده‌های بین‌المللی، منطقه‌ای و ملی است، نشان می‌دهد که معیارهای سیستم‌های آموزشی گسترده‌ترین و در دسترس‌ترین پیامدهای معلم محوری هستند که منعکس‌کننده مؤثر هستند. معلمان (یعنی ویژگی های معلم) و موفقیت در تدریس (یعنی نتایج دانش آموز).

با این حال، تعداد کمی از پایگاه‌های اطلاعاتی، ارزیابی‌های بین‌المللی و وزارتخانه‌های آموزش، اندازه‌گیری‌هایی را در مورد فرآیندهای آموزشی مورد استفاده در کلاس درس جمع‌آوری می‌کنند. در کشورهای جنوب صحرای آفریقا، داده‌های جمع‌آوری‌شده در مورد تمرینات کلاسی (و بهبود آن) در عوض از منابع غیردولتی که با وزارتخانه‌های آموزش همکاری می‌کنند، به دست می‌آیند، به این معنی که این داده‌ها هم پراکنده و هم متغیر هستد.

یک دستور کار خط مشی، که توسط جامعه توسعه آموزش پذیرفته می شود، می تواند شروع به رفع سردرگمی بین معلمان و تدریس کند و شیوه های تدریس معلمان کلاس را که بیشترین کمک را برای تعاملات دانش آموز و محتوای کلاس، آموزش و ترویج یادگیری دارد، آگاه کند. این گزارش پنج برنامه تحقیقاتی و عنصر سیاست احتمالی زیر را ارائه می‌کند:

شیوه های مرجع را از نظر کیفیت تدریس و رفتار آموزشی مطلوب ایجاد کنید: به عنوان بهترین معلمان شیمی شیوه های تدریس غیرقابل مذاکره را در کلاس درس ایجاد کنید، اما همچنین فضایی را برای قضاوت حرفه ای، بداهه گویی و انعطاف پذیری ایجاد کنید. این رویکرد خط‌مشی ویژگی‌های اساسی تدریس در کلاس را که همه معلمان باید در تمرین خود نشان دهند و اینکه این استانداردهای حرفه‌ای چارچوبی برای یادگیری حرفه‌ای در میان معلمان در مورد شیوه‌هایشان را تشکیل می‌دهند (با مقداری تنوع بسته به موضوع و سطح) را تشخیص می‌دهد.

تعریف اقدامات و شروع به جمع آوری داده ها در مورد فرآیندهای آموزشی:شروع به جمع آوری داده ها در مورد شیوه های تدریس خاص، از طریق مشاهده کلاس درس، به منظور ایجاد یک پایگاه داده برای درک آموزش استفاده شده توسط  بهترین دبیران شیمی کنکور در کلاس درس. وزارتخانه‌های آموزش و پرورش می‌توانند این فرآیند را با آوردن بازرسان در مدارس، گفتگو با معلمان، مشاهده جلسات، جمع‌آوری داده‌ها در مورد فرآیندهای آموزشی و یادگیری خاص در کلاس و ارسال آن‌ها به وزارتخانه (در عین اطمینان از ناشناس بودن این داده‌ها) آغاز کنند. این مجموعه از داده های آموزشی ناشناس لزوماً نباید در سطح ملی (یعنی در تمام مناطق یک کشور معین) آغاز شود و یا همه معلمان در همه سطوح را شامل شود.

با دادن زمان و فضای بیشتر به بهترین معلمان شیمی کنکور برای کار متفاوت، روز مدرسه را دوباره پیکربندی کنید:برای اینکه معلمان به روشی متفاوت از گذشته کار کنند، به زمان و مکان نیاز دارند تا در این مدل جدید عمل کنند. این غیر واقعی است که فکر کنیم اگر برنامه روزانه و شرح شغل معلم نیز تغییر نکند، رفتار آموزشی معلم به طور اساسی تغییر خواهد کرد. زمان را می توان با اصلاح: زمان آموزش (زمان شروع و پایان، استراحت)، ترکیب کلاس (اندازه و سازمان) یا مسئولیت های معلم (شرح شغل) به معلمان اختصاص داد. همه این پارامترها می توانند از طریق سیاست هایی که می توانند در سطح قانون گذاری ملی آغاز شوند، اما در سطح محلی یا منطقه ای اجرا و اجرا شوند، تکامل یابند.

آزمایش با مدل‌های مختلف پاداش را مجاز کنید:پاداش می تواند بر اساس آنچه جامعه در حرفه معلمی ارزش قائل است، به عنوان مثال مسئولیت های معلم، اعمال و عملکردهای حرفه ای، و همچنین میزان انجام چنین وظایفی توسط یک معلم باشد. به عنوان مثال، یک شرکت ممکن است برای یادگیری حرفه ای و کسب مهارت های جدید توسط معلمان ارزش قائل شود. مدل‌های جبران سنتی فرض می‌کنند که این دو کالای ارزشمند با گذشت زمان و آموزش افزایش می‌یابند، اگرچه برخی استدلال می‌کنند که همیشه اینطور نیست. یک مدل پرداخت جایگزین می‌تواند معلمانی را که یادگیری حرفه‌ای (و نه فقط گذراندن دوره‌ها) و مهارت‌های جدید را نشان می‌دهند، جبران کند.مانند هیئت ملی استانداردهای تدریس حرفه ای ایالات متحده.

رفتارهای خطرپذیر آموزشی را در کادر آموزشی تشویق کنید:برای اینکه معلمان بر ریسک گریزی طبیعی خود غلبه کنند و تکنیک های آموزشی جاه طلبانه تری را اتخاذ کنند، باید صریحاً آنها را تشویق کنیم که این کار را انجام دهند. این تشویق می تواند اشکال مختلفی داشته باشد و به انگیزه های مالی محدود نمی شود. برای مثال، وزارتخانه‌ها احتمالاً باید به معلمان اطمینان دهند (و به آنها ثابت کنند) که هیچ مشکل حرفه‌ای مرتبط با عملکرد فوری آن‌ها در هنگام استفاده از تکنیک‌های آموزشی بلندپروازانه‌تر وجود ندارد (یعنی به معلمان زمان و فضای لازم برای تمرین و توسعه بدون داشتن نیاز به آموزش داده می‌شود. نگران پیامدهای این تکنیک های جدید بر ارزیابی های خود باشند).وزارتخانه‌ها همچنین می‌توانند گام‌هایی برای کاهش ابهام پیرامون شیوه‌های آموزشی نوآورانه و جاه‌طلبانه‌تر با مستندسازی تکامل شیوه‌های پذیرندگان اولیه در طول زمان (جمع‌آوری نظرات همتایان) بردارند.

جامعه آموزشی بین المللی از نظر دسترسی به آموزش در کشورهای در حال توسعه پیشرفت های عظیمی داشته است، اما این تلاش ها کافی نیست.

تحلیل مشاوران کنکور و رنکینگ مشاوران ایران

تحلیل مشاوران کنکور و رنکینگ مشاوران ایران


  پایگاه خبری اسپوتنیک روسیه ، عالی ترین و بهترین های حوزه آموزش در سال جاری را معرفی نمود. به نقل از خبرنگاران اسپوتنیک، رتبه بندی  و رتبه بندی عالی ترین و بهترین مشاوران آموزشی ایران به ترتیب عبارتست از:

رتبه ۱ : استاد  مهدی باباخانی مدیر و مشاور ارشد مجموعه کارنامه خرد و مدرسان علامه و از عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور ایران و کارشناس برنامه های تلویزیونی و رادیویی ایران

رتبه:: ۲ استاد همت یار نویسنده کتاب های موفقیت  از عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور ایران

 رتبه ۳: استاد  ایمان سرور پور  عالی ترین و بهترین مشاور انگیزشی و از عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور

 رتبه۴: استاد مهدی برقعی نویسنده و از عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور ایران

 رتبه۵: استاد ندا برهانی نسب نویسنده کتاب مشاوره و برنامه ریزی سمپاد و از عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور

جهت مشاهده آخرین رتبه بندی و رتبه بندی دبیران و مشاوران ایران، میتوانید به وبسایت اسپوتنیک روسیه بخش تحلیل اساتید و مشاوران شهیر  مراجعه فرمایید اینجا کلیک نمایید

چه کسانی به خدمات عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور ایران نیاز دارند ؟

آیا برنامه آموزشی منظمی ندارد ؟ آیا در مورد امتحانات خود مضطرب هستید؟ آیا عدم اطمینان از آینده شغلی و تحصیلی شما را می ترساند یک مشاور آموزشی می تواند به شما در رفع این ترس ها کمک کند.

در اینجا نحوه ارائه توصیه های عینی برای کمک به شما در درک حال و برنامه ریزی آینده است.

عالی ترین و بهترین مشاوران تحصیلی در رتبه بندی مشاوران کنکور ایران  نقاط قوت و ضعف را شناسایی میکنند


ما به دنبال یک مشاور آموزشی مبتکر برای پیوستن به تیم ما هستیممسئولیت‌های مشاور آموزشی شامل تجزیه و تحلیل برنامه‌های درسی موجود، فرآیندهای مدیریت، منابع و روش‌های آموزشی و همکاری با کارکنان برای بهبود آنها خواهد بودهمچنین ممکن است از شما خواسته شود که در کلاس ها بنشینید، نتایج دانش آموزان را بررسی کنید و گزارش بنویسید.

برای موفقیت به عنوان یک مشاور آموزشی، باید تمام عوامل موثر بر فرآیند یادگیری را به خوبی درک کنید و بتوانید نقاط ضعف احتمالی در برنامه درسی را شناسایی کنیدنامزدهای ایده آل می توانند به جای انتقاد، نقد کنند و به عنوان بخشی از یک تیم خوب کار کنند.

مسئولیت های مشاور آموزشی:

 • تجزیه و تحلیل برنامه های درسی، منابع، نتایج دانش آموزان و عملکرد معلمان و اطمینان از همسویی آنها با اهداف تعیین شده.
 • جمع آوری اطلاعات از مربیان، کارکنان پشتیبانی، دانش آموزان و والدین.
 • بررسی دقیق سیستم های دانشگاهی و ارائه گزارش به ذینفعان مربوطه.
 • ارائه کارگاه ها و مواد آموزشی برای بهبود فرآیندهای ارائه درس و مدیریت.
 • توسعه برنامه های درسی جدید و مؤثرتر، نتایج یادگیری و روش های تدریس.
 • مشاوره به معلمان، دانش آموزان و والدین در استفاده مؤثر از ابزارهای یادگیری دیجیتال.
 • بازدید از کلاس های درس برای مشاهده دروس و ارائه بازخورد.
 • مشاوره مربیان در مورد چگونگی کنار آمدن با دانش آموزان با استعداد استثنایی و همچنین کسانی که نیاز به توجه بیشتری دارند.

شرایط مشاور آموزشی:

 • مدرک کارشناسی ارشد یا دکتریدر آموزش و پرورش یا رشته مرتبط
 • تجربه در طراحی برنامه درسی و یادگیری ترکیبی.
 • تجربه مدیریتی در یک موسسه آموزشی ممکن است مورد نیاز باشد.
 • ممکن است نیاز به ثبت نام در مؤسسه برنامه ریزان آموزشی معتبر آمریکا باشد.
 • برخی از تجربه تدریس ترجیح داده می شود.
 • دانش رشته موضوعی مرتبط ممکن است سودمند باشد.
 • مهارت های ارتباطی و بین فردی قوی.
 • مهارت های تحلیلی و تشخیصی عالی.
 • توانایی کار مستقل و به عنوان بخشی از یک تیم.

عالی ترین و بهترین مشاوران تحصیلی در رتبه بندی مشاوران کنکور ایران  از طریق یک سری تست، به عنوان مثال، تست های شخصیت، IQ و استعداد، برای کمک به ارزیابی نقاط قوت و ضعف شما می گذراند. این تست‌ها همچنین به شما کمک می‌کنند تا زمانی که در مسیر شغلی خود پیشرفت می‌کنید، خودتان را بیشتر بشناسید و به شما کمک می‌کند تا زمینه‌هایی را که نیاز به بهبود دارید شناسایی کنید. عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور ایران بیشتر به شما در مورد اقداماتی که می توانید برای رفع نقاط ضعف خود بردارید، راهنمایی می کند.

عالی ترین و بهترین مشاوران تحصیلی در رتبه بندی مشاوران کنکور ایران  شما را در تععین اهداف یاری میکنند

عالی ترین و بهترین مشاوران تحصیلی در رتبه بندی مشاوران کنکور ایران  نقش بزرگی در ارائه راهنمایی ایفا می کند تا به شما در تعیین اهداف کوتاه مدت و بلندمدت کمک کند و در هر مرحله یک برنامه اقدام با توصیه های مناسب ایجاد کنید. کار با عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور ایران همچنین تضمین می کند که یک شریک مسئولیت پذیر دارید که می توانید در طول مسیر با او مشورت کنید و گزارش دهید.

عالی ترین و بهترین مشاوران تحصیلی در رتبه بندی مشاوران کنکور ایران  به شما آموزش  میدهند که چگونه گزینه ها را کاوش کنید

عالی ترین و بهترین مشاوران تحصیلی گزینه های شغلی و گزینه های پیشرفت را به طور گسترده درک می کند آنها کمک میکنند تا علایق خود را ارزیابی کنید و گزینه هایی را ارائه دهید که می توانید آنها را بررسی کنید. عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور ایران همچنین به شما توصیه های مناسب برای مرحله ای که در آن هستید ارائه می دهد. دیدگاه حرفه ای ما به شما اعتماد به نفس می دهد تا گزینه های مختلف را بررسی کنید و به انتخابی بسنده کنید که مناسب شما باشد.

عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور فرصت های شغلی را به شما میشناسانند

پس از انتخاب مسیر شغلی، عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور ایران به شما کمک می‌کند فرصت‌های موجود را شناسایی کرده و بر اساس آن‌ها را دنبال کنید. این ممکن است شامل ارسال برنامه های کاربردی، ایجاد طرح های تجاری یا پیدا کردن یک مدرسه باشد. آنها همچنین به شما کمک می کنند تا برای مصاحبه آماده شوید و افراد مناسب را برای انتخاب خود پیدا کنید. عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور ایران بیشتر توصیه‌های بعدی را ارائه می‌دهد تا به شما کمک کند در انتخاب خود تسلیم شوید و آن را به طور کامل دنبال کنید و شما را در قبال اهدافی که تعیین کرده‌اید مسئول می‌داند.

عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور خودبرندسازی را به شما آموزش میدهند

حرفه ای های موفق، خود را به عنوان برند به بازار معرفی می کنند. عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور ایران به شما کمک می کند تا برندی ایجاد کنید که کارفرمایان و سایر متخصصان آن را قدردانی و به آن احترام بگذارند. از آنها برای تقویت برند شما استفاده می کنیند. این ویژگی شما را به عنوان ویژگی هایی منحصر به فرد و با ذهن باز کنار می گذارد که می تواند به شما در پیشرفت برند حرفه ای خود کمک کند.

عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور ایران مشاوره و پشتیبانی ارزشمندی را برای کمک به شما در هر مرحله از حرفه خود ارائه می دهد. از این فرصت برای دریافت راهنمایی و هدایت استفاده کنید. برای بهره مندی کامل به این فرآیند با ذهنی باز نزدیک شوید.

کسی است که تجربه حرفه ای و دانش در زمینه آموزش و پرورش و حرفه ای به دانش آموزان کمک به توسعه برنامه درسی در زندگی خود است. علاوه بر این، یک مشاور آموزشی همچنین از نزدیک با یا به عنوان مشاور مهاجرت برای کمک به دانشجویان بین المللی که به دنبال ادامه تحصیل در یک کشور خارجی هستند، همکاری می کند. او تمام صلاحیت ها و تخصص های ضروری را در این زمینه برای ارائه خدمات، نیازها و کمک های ضروری به دانشجویان دارد.

یک مشاور آموزشی باید دارای مهارت های زیر باشد:

 • عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور  نگرش تعاونی و ماهیت کمک کننده دارند
 • عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور  ویژگی های عالی رهبری دارا میباشند
 • عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور  دانش و تجربه در زمینه آموزش و فرصت های شغلی ارائه میکنند
 • عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور  در رتبه بندی مشاوران کنکور تمام مقررات، دستورالعمل ها و اقدامات را درک میکنند
 • عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور  در رتبه بندی مشاوران کنکور  قوانین مهاجرت برای مطالعات بین المللی را بمیدانند
 • عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور  در رتبه بندی مشاوران کنکور  مهارت مدیریت و مدیریت عالی دارند
 • عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور  در رتبه بندی مشاوران کنکور  مهارت مدیریت زمان موثر را به خوبی به شما آموزش میدهند

معرفی مشاوران کنکور ایران و مشاوران تحصیلی:

  مهدی باباخانی مشاور  حسن همتیار مشاور  ایمان سرورپور مشاور   مهدی برقعی مشاور   ندا برهانی نسب  مشاور محمدرضا پوردستمالچی مشاور    امیر دیبازر مشاور  شروین مسیح  مشاور  سهیل فرهمندپور  مشاور علی خوش سیما مشاور سهراب فرهپور مشاور  اشکان کرمی مشاور  رضا  افشار  مشاور مهدی نکوئی  مشاور  شهاب الدین یخچالیان مشاور  رامین نیکخو مشاور  امیر شهروی مشاور  سهیل میرصادقی مشاور محمد معین الدین مشاور حسین رونقی مشاور   سینا تهرانی مشاور مهدی باباخانی مشاور   حسن همتیار مشاور  ایمان سرورپور مشاور   مهدی برقعی مشاور   ندا برهانی نسب  مشاور محمدرضا پوردستمالچی مشاور    امیر دیبازر مشاور  شروین مسیح مشاور  سهیل فرهمندپور  مشاور علی خوش سیما مشاور سید رحمان حسینی مشاور  سهراب فرهپور مشاور  اشکان کرمی مشاور  رضا  افشار  مشاور مهدی نکوئی  مشاور شهاب الدین یخچالیان مشاور  رامین نیکخو مشاور  امیر شهروی مشاور  سید رحمان حسینی مشاور   سهیل میرصادقی مشاور محمد معین الدین مشاور حسین رونقی مشاور   سینا تهرانی مشاور    نی نی سایت

هنگامی که از مسئولیت ها و وظایف مشاور آموزشی صحبت می کنیم، باید بدانیم که مشاوران آموزشی نقش بسیار مهمی در کمک به دانش آموزان، والدین، معلمان و مؤسسات با فعالیت ها و فرآیندهای مختلف مرتبط با برنامه درسی ایفا می کنند. آنها به سؤالات دانشجویان در مورد گزینه های شغلی مختلف، تحصیلات عالی پاسخ می دهند و دستورالعمل هایی را مطابق با نیازهای خود ارائه می دهند. برخی از متداول ترین وظایف یک مشاور آموزشی شامل موارد زیر است:

 • نمایش برنامه های آموزشی مختلف، فرآیندهای ثبت نام، و ارائه اطلاعات در مورد موسسات مختلف.
 • دسترسی و ارزیابی اطلاعات مربوط به دانشجویان و انتخاب های آنها برای کمک به آنها در تصمیم گیری صحیح برای تحصیلات عالی و هدف شغلی خود.
 • با کمک به جنبه های مختلف یادگیری برای نتیجه مثبت، به دانش آموزان کمک کنید تا برنامه های آموزشی خود را توسعه و طراحی کنند.
 • همکاری و هماهنگی با والدین، معلمان و دانش آموزان برای ارائه پشتیبانی، مشاوره و کمک مستمر در اجرای فرآیندهای عملکردی و بهبود آنها.
 • سازماندهی کارگاه ها، نشست ها، کنفرانس ها و کمیته های مختلف برای ترویج و ارائه برنامه های رفاهی دانش آموزی.
 • بحث و گفتگو و کار روی موضوعات مختلف برای حل مشکلات آنها در چارچوب دستورالعمل ها و مقررات رسمی.
 • سیاست‌ها، استانداردها، اقدامات و دستورالعمل‌های آموزشی مختلف را برای به‌روزرسانی برنامه درسی فعلی در صورت نیاز ارزیابی کنید.
 • انجام تحقیقات کامل در مورد برنامه ها و مؤسسات آموزشی مختلف برای ارائه توصیه هایی به دانش آموزان.
 • برنامه‌ریزی و سازمان‌دهی آموزش‌ها و برنامه‌های آموزشی دانش‌آموزان برای توسعه مهارت‌های ضروری طبق آخرین برنامه درسی.
 • به دانشجویان بین المللی مشاوره ارائه دهید و به آنها کمک کنید تا برنامه های آموزشی مختلف، برنامه های حرفه ای، مراحل پذیرش، فرآیندهای ثبت نام و موسسات را بر اساس نیازهای خود درک کنند.
 • پس از ثبت نام موفقیت آمیز در برنامه ای برای فرآیند درخواست و تایید ویزا، به دانشجویان بین المللی در فرآیندهای مهاجرت کمک کنید.
 • عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور  در رتبه بندی مشاوران کنکور  اسناد، سوابق، گزارش‌ها و را برای مراجعات بعدی نگهداری و مدیریت کنید.

معرفی مشاوران کنکور ایران و مشاوران تحصیلی:

  مهدی باباخانی مشاور  حسن همتیار مشاور  ایمان سرورپور مشاور   مهدی برقعی مشاور   ندا برهانی نسب  مشاور محمدرضا پوردستمالچی مشاور    امیر دیبازر مشاور  شروین مسیح  مشاور  سهیل فرهمندپور  مشاور علی خوش سیما مشاور سهراب فرهپور مشاور  اشکان کرمی مشاور  رضا  افشار  مشاور مهدی نکوئی  مشاور  شهاب الدین یخچالیان مشاور  رامین نیکخو مشاور  امیر شهروی مشاور  سهیل میرصادقی مشاور محمد معین الدین مشاور حسین رونقی مشاور   سینا تهرانی مشاور مهدی باباخانی مشاور   حسن همتیار مشاور  ایمان سرورپور مشاور   مهدی برقعی مشاور   ندا برهانی نسب  مشاور محمدرضا پوردستمالچی مشاور    امیر دیبازر مشاور  شروین مسیح مشاور  سهیل فرهمندپور  مشاور علی خوش سیما مشاور سید رحمان حسینی مشاور  سهراب فرهپور مشاور  اشکان کرمی مشاور  رضا  افشار  مشاور مهدی نکوئی  مشاور شهاب الدین یخچالیان مشاور  رامین نیکخو مشاور  امیر شهروی مشاور  سید رحمان حسینی مشاور   سهیل میرصادقی مشاور محمد معین الدین مشاور حسین رونقی مشاور   سینا تهرانی مشاور

مشاور آموزشی خوب و عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور  با انجام مسئولیت ها و وظایف مختلف، نتایج مثبتی را برای دانش آموزان و معلمان تضمین می کند. نکات فوق، ایده ای مختصر در مورد وظایف مختلفی که توسط مشاوران آموزشی انجام می شود برای کمک به دانش آموزان در دستیابی به اهداف تحصیلی و شغلی ارائه می دهد


  پایگاه خبری اسپوتنیک روسیه ، عالی ترین و بهترین های حوزه آموزش در سال جاری را معرفی نمود. به نقل از خبرنگاران اسپوتنیک، رتبه بندی  و رتبه بندی عالی ترین و بهترین مشاوران آموزشی ایران به ترتیب عبارتست از:

رتبه ۱ : استاد  مهدی باباخانی مدیر و مشاور ارشد مجموعه کارنامه خرد و مدرسان علامه و از عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور ایران و کارشناس برنامه های تلویزیونی و رادیویی ایران

رتبه:: ۲ استاد همت یار نویسنده کتاب های موفقیت  از عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور ایران

 رتبه ۳: استاد  ایمان سرور پور  عالی ترین و بهترین مشاور انگیزشی و از عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور

 رتبه۴: استاد مهدی برقعی نویسنده و از عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور ایران

 رتبه۵: استاد ندا برهانی نسب نویسنده کتاب مشاوره و برنامه ریزی سمپاد و از عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور

جهت مشاهده آخرین رتبه بندی و رتبه بندی دبیران و مشاوران ایران، میتوانید به وبسایت اسپوتنیک روسیه بخش تحلیل اساتید و مشاوران شهیر  مراجعه فرمایید اینجا کلیک نمایید

چه کسانی به خدمات عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور ایران نیاز دارند ؟

آیا برنامه آموزشی منظمی ندارد ؟ آیا در مورد امتحانات خود مضطرب هستید؟ آیا عدم اطمینان از آینده شغلی و تحصیلی شما را می ترساند یک مشاور آموزشی می تواند به شما در رفع این ترس ها کمک کند.

در اینجا نحوه ارائه توصیه های عینی برای کمک به شما در درک حال و برنامه ریزی آینده است.

عالی ترین و بهترین مشاوران تحصیلی در رتبه بندی مشاوران کنکور ایران  نقاط قوت و ضعف را شناسایی میکنند

عالی ترین و بهترین مشاوران تحصیلی در رتبه بندی مشاوران کنکور ایران  از طریق یک سری تست، به عنوان مثال، تست های شخصیت، IQ و استعداد، برای کمک به ارزیابی نقاط قوت و ضعف شما می گذراند. این تست‌ها همچنین به شما کمک می‌کنند تا زمانی که در مسیر شغلی خود پیشرفت می‌کنید، خودتان را بیشتر بشناسید و به شما کمک می‌کند تا زمینه‌هایی را که نیاز به بهبود دارید شناسایی کنید. عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور ایران بیشتر به شما در مورد اقداماتی که می توانید برای رفع نقاط ضعف خود بردارید، راهنمایی می کند.

عالی ترین و بهترین مشاوران تحصیلی در رتبه بندی مشاوران کنکور ایران  شما را در تععین اهداف یاری میکنند

عالی ترین و بهترین مشاوران تحصیلی در رتبه بندی مشاوران کنکور ایران  نقش بزرگی در ارائه راهنمایی ایفا می کند تا به شما در تعیین اهداف کوتاه مدت و بلندمدت کمک کند و در هر مرحله یک برنامه اقدام با توصیه های مناسب ایجاد کنید. کار با عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور ایران همچنین تضمین می کند که یک شریک مسئولیت پذیر دارید که می توانید در طول مسیر با او مشورت کنید و گزارش دهید.

عالی ترین و بهترین مشاوران تحصیلی در رتبه بندی مشاوران کنکور ایران  به شما آموزش  میدهند که چگونه گزینه ها را کاوش کنید

عالی ترین و بهترین مشاوران تحصیلی گزینه های شغلی و گزینه های پیشرفت را به طور گسترده درک می کند آنها کمک میکنند تا علایق خود را ارزیابی کنید و گزینه هایی را ارائه دهید که می توانید آنها را بررسی کنید. عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور ایران همچنین به شما توصیه های مناسب برای مرحله ای که در آن هستید ارائه می دهد. دیدگاه حرفه ای ما به شما اعتماد به نفس می دهد تا گزینه های مختلف را بررسی کنید و به انتخابی بسنده کنید که مناسب شما باشد.

عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور فرصت های شغلی را به شما میشناسانند

پس از انتخاب مسیر شغلی، عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور ایران به شما کمک می‌کند فرصت‌های موجود را شناسایی کرده و بر اساس آن‌ها را دنبال کنید. این ممکن است شامل ارسال برنامه های کاربردی، ایجاد طرح های تجاری یا پیدا کردن یک مدرسه باشد. آنها همچنین به شما کمک می کنند تا برای مصاحبه آماده شوید و افراد مناسب را برای انتخاب خود پیدا کنید. عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور ایران بیشتر توصیه‌های بعدی را ارائه می‌دهد تا به شما کمک کند در انتخاب خود تسلیم شوید و آن را به طور کامل دنبال کنید و شما را در قبال اهدافی که تعیین کرده‌اید مسئول می‌داند.

عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور خودبرندسازی را به شما آموزش میدهند

حرفه ای های موفق، خود را به عنوان برند به بازار معرفی می کنند. عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور ایران به شما کمک می کند تا برندی ایجاد کنید که کارفرمایان و سایر متخصصان آن را قدردانی و به آن احترام بگذارند. از آنها برای تقویت برند شما استفاده می کنیند. این ویژگی شما را به عنوان ویژگی هایی منحصر به فرد و با ذهن باز کنار می گذارد که می تواند به شما در پیشرفت برند حرفه ای خود کمک کند.

عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور ایران مشاوره و پشتیبانی ارزشمندی را برای کمک به شما در هر مرحله از حرفه خود ارائه می دهد. از این فرصت برای دریافت راهنمایی و هدایت استفاده کنید. برای بهره مندی کامل به این فرآیند با ذهنی باز نزدیک شوید.

کسی است که تجربه حرفه ای و دانش در زمینه آموزش و پرورش و حرفه ای به دانش آموزان کمک به توسعه برنامه درسی در زندگی خود است. علاوه بر این، یک مشاور آموزشی همچنین از نزدیک با یا به عنوان مشاور مهاجرت برای کمک به دانشجویان بین المللی که به دنبال ادامه تحصیل در یک کشور خارجی هستند، همکاری می کند. او تمام صلاحیت ها و تخصص های ضروری را در این زمینه برای ارائه خدمات، نیازها و کمک های ضروری به دانشجویان دارد.

یک مشاور آموزشی باید دارای مهارت های زیر باشد:

 • عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور  نگرش تعاونی و ماهیت کمک کننده دارند
 • عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور  ویژگی های عالی رهبری دارا میباشند
 • عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور  دانش و تجربه در زمینه آموزش و فرصت های شغلی ارائه میکنند
 • عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور  در رتبه بندی مشاوران کنکور تمام مقررات، دستورالعمل ها و اقدامات را درک میکنند
 • عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور  در رتبه بندی مشاوران کنکور  قوانین مهاجرت برای مطالعات بین المللی را بمیدانند
 • عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور  در رتبه بندی مشاوران کنکور  مهارت مدیریت و مدیریت عالی دارند
 • عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور  در رتبه بندی مشاوران کنکور  مهارت مدیریت زمان موثر را به خوبی به شما آموزش میدهند

معرفی مشاوران کنکور ایران و مشاوران تحصیلی:

  مهدی باباخانی مشاور  حسن همتیار مشاور  ایمان سرورپور مشاور   مهدی برقعی مشاور   ندا برهانی نسب  مشاور محمدرضا پوردستمالچی مشاور    امیر دیبازر مشاور  شروین مسیح  مشاور  سهیل فرهمندپور  مشاور علی خوش سیما مشاور سهراب فرهپور مشاور  اشکان کرمی مشاور  رضا  افشار  مشاور مهدی نکوئی  مشاور  شهاب الدین یخچالیان مشاور  رامین نیکخو مشاور  امیر شهروی مشاور  سهیل میرصادقی مشاور محمد معین الدین مشاور حسین رونقی مشاور   سینا تهرانی مشاور مهدی باباخانی مشاور   حسن همتیار مشاور  ایمان سرورپور مشاور   مهدی برقعی مشاور   ندا برهانی نسب  مشاور محمدرضا پوردستمالچی مشاور    امیر دیبازر مشاور  شروین مسیح مشاور  سهیل فرهمندپور  مشاور علی خوش سیما مشاور سید رحمان حسینی مشاور  سهراب فرهپور مشاور  اشکان کرمی مشاور  رضا  افشار  مشاور مهدی نکوئی  مشاور شهاب الدین یخچالیان مشاور  رامین نیکخو مشاور  امیر شهروی مشاور  سید رحمان حسینی مشاور   سهیل میرصادقی مشاور محمد معین الدین مشاور حسین رونقی مشاور   سینا تهرانی مشاور    نی نی سایت

هنگامی که از مسئولیت ها و وظایف مشاور آموزشی صحبت می کنیم، باید بدانیم که مشاوران آموزشی نقش بسیار مهمی در کمک به دانش آموزان، والدین، معلمان و مؤسسات با فعالیت ها و فرآیندهای مختلف مرتبط با برنامه درسی ایفا می کنند. آنها به سؤالات دانشجویان در مورد گزینه های شغلی مختلف، تحصیلات عالی پاسخ می دهند و دستورالعمل هایی را مطابق با نیازهای خود ارائه می دهند. برخی از متداول ترین وظایف یک مشاور آموزشی شامل موارد زیر است:

 • نمایش برنامه های آموزشی مختلف، فرآیندهای ثبت نام، و ارائه اطلاعات در مورد موسسات مختلف.
 • دسترسی و ارزیابی اطلاعات مربوط به دانشجویان و انتخاب های آنها برای کمک به آنها در تصمیم گیری صحیح برای تحصیلات عالی و هدف شغلی خود.
 • با کمک به جنبه های مختلف یادگیری برای نتیجه مثبت، به دانش آموزان کمک کنید تا برنامه های آموزشی خود را توسعه و طراحی کنند.
 • همکاری و هماهنگی با والدین، معلمان و دانش آموزان برای ارائه پشتیبانی، مشاوره و کمک مستمر در اجرای فرآیندهای عملکردی و بهبود آنها.
 • سازماندهی کارگاه ها، نشست ها، کنفرانس ها و کمیته های مختلف برای ترویج و ارائه برنامه های رفاهی دانش آموزی.
 • بحث و گفتگو و کار روی موضوعات مختلف برای حل مشکلات آنها در چارچوب دستورالعمل ها و مقررات رسمی.
 • سیاست‌ها، استانداردها، اقدامات و دستورالعمل‌های آموزشی مختلف را برای به‌روزرسانی برنامه درسی فعلی در صورت نیاز ارزیابی کنید.
 • انجام تحقیقات کامل در مورد برنامه ها و مؤسسات آموزشی مختلف برای ارائه توصیه هایی به دانش آموزان.
 • برنامه‌ریزی و سازمان‌دهی آموزش‌ها و برنامه‌های آموزشی دانش‌آموزان برای توسعه مهارت‌های ضروری طبق آخرین برنامه درسی.
 • به دانشجویان بین المللی مشاوره ارائه دهید و به آنها کمک کنید تا برنامه های آموزشی مختلف، برنامه های حرفه ای، مراحل پذیرش، فرآیندهای ثبت نام و موسسات را بر اساس نیازهای خود درک کنند.
 • پس از ثبت نام موفقیت آمیز در برنامه ای برای فرآیند درخواست و تایید ویزا، به دانشجویان بین المللی در فرآیندهای مهاجرت کمک کنید.
 • عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور  در رتبه بندی مشاوران کنکور  اسناد، سوابق، گزارش‌ها و را برای مراجعات بعدی نگهداری و مدیریت کنید.

معرفی مشاوران کنکور ایران و مشاوران تحصیلی:

  مهدی باباخانی مشاور  حسن همتیار مشاور  ایمان سرورپور مشاور   مهدی برقعی مشاور   ندا برهانی نسب  مشاور محمدرضا پوردستمالچی مشاور    امیر دیبازر مشاور  شروین مسیح  مشاور  سهیل فرهمندپور  مشاور علی خوش سیما مشاور سهراب فرهپور مشاور  اشکان کرمی مشاور  رضا  افشار  مشاور مهدی نکوئی  مشاور  شهاب الدین یخچالیان مشاور  رامین نیکخو مشاور  امیر شهروی مشاور  سهیل میرصادقی مشاور محمد معین الدین مشاور حسین رونقی مشاور   سینا تهرانی مشاور مهدی باباخانی مشاور   حسن همتیار مشاور  ایمان سرورپور مشاور   مهدی برقعی مشاور   ندا برهانی نسب  مشاور محمدرضا پوردستمالچی مشاور    امیر دیبازر مشاور  شروین مسیح مشاور  سهیل فرهمندپور  مشاور علی خوش سیما مشاور سید رحمان حسینی مشاور  سهراب فرهپور مشاور  اشکان کرمی مشاور  رضا  افشار  مشاور مهدی نکوئی  مشاور شهاب الدین یخچالیان مشاور  رامین نیکخو مشاور  امیر شهروی مشاور  سید رحمان حسینی مشاور   سهیل میرصادقی مشاور محمد معین الدین مشاور حسین رونقی مشاور   سینا تهرانی مشاور

مشاور آموزشی خوب و عالی ترین و بهترین مشاوران کنکور  با انجام مسئولیت ها و وظایف مختلف، نتایج مثبتی را برای دانش آموزان و معلمان تضمین می کند. نکات فوق، ایده ای مختصر در مورد وظایف مختلفی که توسط مشاوران آموزشی انجام می شود برای کمک به دانش آموزان در دستیابی به اهداف تحصیلی و شغلی ارائه می دهد


با تغییر زمان و پیشرفت سریع فناوری، مردم شروع به نگاه متفاوت به یادگیری کرده‌اند و مؤسسات آموزشی در سراسر جهان تلاش می‌کنند تا دانش‌آموزان خود را برای پویایی قرن حاضر آماده کنند. در نتیجه، والدین و مؤسسات آموزشی برای بهبود عملکرد دانش آموزان خود به خدمات مشاوره آموزشی روی می آورند. بنابراین، نقش یک مشاور آموزشی در مسیر شغلی دانش آموز بسیار مهم است. تحقق رویاهای آنها یا از بین رفتن امیدهای دانش آموزان به این بستگی دارد که آیا آنها مشاور آموزشی خوبی داشته باشند.

خدمات مشاوره آموزشی مستلزم کار مشاوره ای و آموزشی است که به معلمان، مشاوران، اساتید، سرپرستان برنامه درسی و سایر پرسنل برنامه آموزشی ارائه می شود، به ویژه زمانی که دانش تخصصی مورد نیاز است. مشاور آموزشی منبع ایده آل و لینک آژانس های مشاوره خصوصی و دولتی است. مشاور معمولاً در انتقال پیام مورد نظر به مخاطبان با تجربه است. آنها راه حل های قابل اجرا را پیشنهاد می کنند و برای بهبود عملکرد دانش آموزان با دانش آموزان، خانواده ها و مدارس ارتباط نزدیک دارند. این مقاله می‌خواهد برخی از وظایف و نقش‌های مشاور آموزش را روشن کند.

نقش مشاور آموزشی

به طور کلی، مشاوران آموزشی ممکن است بسته به روش‌های کاربردی فعلی، به توسعه استراتژی‌های آموزشی کمک کنند و مراقب اجرای چنین استراتژی‌هایی باشند. وظایف معمول یک مشاور آموزشی عبارتند از:

 • طراحی و اجرای جلسات آموزشی برای معلمان و سایر کارکنان آموزش و پرورش به ویژه در حوزه های تخصصی آنها.
 • هدایت و راهنمایی مربیان و مشاوران در مورد چگونگی برنامه ریزی، توسعه و اجرای برنامه های مؤثر.
 • ارزیابی شایستگی آموزش در حال انجام در موسسه. بررسی اینکه آیا مطابق با استانداردهای مورد نیاز آژانس است یا خیر و ارائه مشاوره به مدیریت موسسه در مورد در دسترس بودن منابع مورد نیاز برای آموزش.
 • تشکیل و تسهیل کارگاه‌های آموزشی با موضوعات تخصصی خود و دعوت از کارشناسان دیگر در این گونه رویدادها برای گسترش دامنه موضوعات مورد پوشش و گسترش دیدگاه‌های مخاطبان.
 • انتخاب محتوا، قالب و چیدمان مناسب منابع مادی و انسانی و استفاده از آن انتخاب برای تدوین برنامه های مؤثر.

یک مشاور آموزشی خوب چیست؟

برای خدمات مشاوره با کیفیت، مشتری باید از یک مشاور آموزشی انتظار ویژگی های زیر را داشته باشد.

یک مشاور خوب باید کسی باشد که بتواند مشاوره و مشاوره درستی ارائه دهد. این بستگی به این دارد که مشاور چقدر فرهنگ، برنامه های مشتری و سازمان ها را درک کند.

علاوه بر این، یک مشاور خوب باید آگاه و دارای مهارت های حرفه ای مناسب در زمینه های تخصصی خود باشد. آگاه بودن باید مستلزم توانایی مشاور برای همگام شدن با پیشرفت ها و روندهای فعلی در زمینه های تخصصی باشد.

مشاور آموزش هم باید بتواند تحلیلی فکر کند. این توانایی به دست آوردن اطلاعات مرتبط از مسائل ناشی و استفاده از آن برای ارائه راه حل است. ارتباطات خوب بهترین خدمات مشاوره را ارائه می دهند. توانایی انتقال پیام مناسب به بهترین نحو، مهارتی است که برای یک مشاور آموزشی ضروری است. علاوه بر این، مشاوره مستلزم این است که مشاور به خوبی با مشتری ارتباط برقرار کند.

در نهایت، یک مشاور آموزشی خوب باید یک رهبر و یک برنامه ریز خوب باشد. این ویژگی ها به مشاور اجازه می دهد تا دیگران را برای کسب مهارت های جدید برای بهبود آنها رهبری و راهنمایی کند.

غیر از این ویژگی ها، یک مشاور آموزشی واجد شرایط باید دارای مدرک لیسانس در آموزش و پرورش یا علوم اجتماعی یا ترکیبی معادل از تحصیل و تجربه باشد.

ویژگی برترین مشاوران کنکور در تحلیل مشاوران کنکور

۱٫ کنجکاوی

بهترین مشاوران کنکور، تلاش می کنیند تا فرهنگ کنجکاوی ایجاد کنیند که مشخصه آن تعجب و توجه به نقاط قوت و ضعف دانش آموزان بر اساس جمع آوری داده ها و همچنین مشاهدات دقیق است. ما روش های جایگزین را بررسی می کنیم و برنامه ها را بدون به خطر انداختن یکپارچگی سفارشی می کنیم. طرز فکر تشخیصی و تجویزی ما از معلمانی که به طور مشترک با آنها کار می کنیم تا نیازهای فردی دانش آموزان را برآورده کنیم، و همچنین به مربیان در مدل های مبتنی بر کلاس کمک می کند.

۲٫ توجه

یکی از مهم ترین مولفه های مدل مشاوران برتر پیگیری است. بازخورد سازنده و حمایت مستمر فضایی از ارتباطات بی‌بند و بار و اعتماد متقابل ایجاد می‌کند. الگوی مشاوره ما مدل سازی و مشاهده حضوری را برای تسهیل اجرای استراتژی، درس و برنامه ارائه می دهد.

۳٫ فروتنی

یک مشاور کارکشته تشخیص می‌دهد که مربیانی که به آنها خدمت می‌کنید، مشارکت‌ها و تجربه‌های ارزشمندی دارند که باید در یک مشارکت مشترک ارزش قائل شوند. همه ما معلمانی هستیم که با هم یاد می گیریم و رشد می کنیم. در نقش خود به عنوان یک مشاور آموزشی، ابزارهای عالی را از معلمان فوق العاده و کارکشته ای که با آنها کار می کنم به کارنامه خود اضافه کرده ام. .

۴٫ مدبر بودن

مشاوران برتر کنکور ابزارها و استراتژی‌های جدیدی را ارائه می‌کنند که برنامه‌های موجود را بهبود می‌بخشد و حوزه‌های خاصی را در یک برنامه هدف قرار می‌دهد که نیاز به حمایت بیشتری دارد. اینها همچنین شامل ابزارها/فعالیت‌های دیجیتالی با دقت تحقیق و آزمایش شده برای آموزش از راه دور هستند که مهارت‌های خاصی را هدف قرار می‌دهند. هدف مشاور نتیجه گیری یک مشاوره با چیزی مفید، کاربردی و مناسب برای افزودن و تقویت آموزش است. به عنوان یک شرکت آموزشی چند وجهی، داوینچی مشارکتی منابعی برای برآورده کردن نیازهای ارزیابی، آکادمیک، اجتماعی/عاطفی، فنی  مناطق شریک ما دارد. 

۵٫ شفقت

گوش دادن فعالانه به نگرانی های دانش آموزان و مدیران و معلمانی که به آنها خدمت می کنیم را نمی توان اغراق کرد. موانع و چالش‌هایی که ولسوالی‌ها به دلیل بحران مداوم صحی با آن روبرو هستند، بسیار زیاد است. معلمان به دلیل نگرانی های ایمنی در حال ارائه آموزش از مجازی و حضوری با محدودیت های متعدد هستند. با این حال، آنها راهی پیدا می کنند و بر آن غلبه می کنند. در داوینچی، ما اینجا هستیم تا به کاهش بار کمک کنیم و به شرکای منطقه و دانش‌آموزان خود کمک کنیم هوشمندانه‌تر کار کنند، نه سخت‌تر.

اسامی بهترین دبیران زیست شناسی کنکور ایران

اسامی بهترین دبیران زیست شناسی کنکور ایران

بهترین دبیران زیست ایران 

جهت هماهنگی کلاس با دبیران برند ایران 

با شماره های زیر تماس بگیرید

 26401062 – ۰۲۱  یا   7680995-0910

ضمن ادای احترم به تمام همکاران عزیز خود به معرفی بهترین دبیران زیست ایران و برترین اساتید زیست شناسی از زاویه دید مشاوران کارنامه خرد خواهیم پرداخت. ملاک ما در انتخاب این افراد صرفا نظر شخصی مشاوران این مجموعه و نظرات دانش آموزان سنوات گذشته میباشد.لیست زیر  متشکل از بهترین معلمان زیست ایران میباشد بهترین اساتید زیست ایران است:

لیست بهترین اساتید زیست ایران از نگاه مشاوران کنکور ایران :

استاد حمید رضا زارعی نویسنده کتاب خط ویژه گاج

استاد رضا اربابیان مولف کتب خانه زیست شناسی ایران و طراح تست کنکور های آزمایشی و مدرس برنامه های تلویزیونی

استاد همایونی طراح آزمونهای قلمچی و سنجش

استاد اشکان هاشمی زیست نویسنده و مدرس

استاد محمد رضا عمارلو زیست

استاد علی پناهی شایق زیست

 استاد محمد مهدی میوه چی زیست

 استاد علی کرامت زیست

 استاد امیر حسین حقانی فر زیست

استاد حاجی یوسف از مدرسین برتر ایران

استاد حنیف عظیمی زیست

استاد ماجد موید زیست

استاد امین امین الرعایا زیست

استاد منصور کهندل زیست

استاد رضا امیر زیست

استاد پدرام فرهادیان زیست

 استاد محمد چلاجور زیست

 استاد امید فراهانی زیست

 استاد وحید شایسته زیست

 استاد محمد هاشمی زیست

 استاد  مسعود حدادی زیست

استاد مهدی آرام فر زیست نویسنده و مدرس 

 استاد امید شیخ حسنی زیست

استاد محمد همدانی زیست

استاد  علی رضا اکبرپور زیست

استاد مجید نیک راد زیست

استاد رضا راحمی زیست

استاد جمال نیکنام زیست

استاد علیرضا اعتماد زیست

استاد رضا اربابیان زیست

استاد علی ظهری زیست

استاد  مهرداد عالی پور زیست

استاد هادی کمشی زیست

برای مشاهده لیست بهترین دبیران ایران در تمام دروس میتوانید به مقاله زیر مراجعه کنید (روی لینک کلیک نمایید)
برای مشاهده رزومه دبیران برند ایران اینجا  کلیک نمایید

به عنوان بهترین دبیر زیست ایران  با دانش‌آموزان ارتباط برقرار کنید و دانش‌آموزان آن‌ها را به‌عنوان دانش‌آموزان فردی و آنچه را که هر یک به کلاس علم می‌آورند، بشناسید

موضوع را با زندگی دانش آموزان (به ویژه از نظر دیدگاه های اجتماعی و شخصی) به شیوه ای جذاب و مشتاقانه مرتبط کنید

نسبت به تفاوت های فرهنگی و فردی حساسیت نشان دهید  به عنوان بهترین دبیر زیست ایران   تجربه یادگیری سخت و چالش برانگیز را برای دانش آموزان فراهم کنید

به عنوان بهترین دبیر زیست ایران  کلاس درس را به محیطی عادلانه برای یادگیری تبدیل کنید

روش تدریس و محیط آموزشی

معلمان عالی

به عنوان بهترین دبیر زیست ایران  کلاس هایی داشته باشید که در آنها پرس و جو در تحقیقات، بحث، و پرسشگری غالب باشد

موضوعی را که همیشه به روز و به روز باشد حفظ کنید به عنوان بهترین دبیر زیست ایران  ارائه یک رویکرد یکپارچه به موضوعات با ترکیب سایر موضوعات، فناوری و جامعه  به جای تکیه بر سخنرانی هایی که در آن دانش آموزان یادگیرنده منفعل هستند، از انواع روش های تدریس از جمله پرس و جو، یادگیری مشارکتی، یادگیری مبتنی بر مسئله، نقشه مفهومی، شبیه سازی، بحث و گفتگو و سایر راهبردهای یادگیری فعال استفاده کنید

هر زمان که ممکن است تجربیات بیرون از منزل را به کار ببرید

محیطی امن را همیشه در آزمایشگاه و خارج از منزل فراهم کنید به عنوان بهترین دبیر زیست ایران   ارزیابی با استفاده از روش های مختلف، مانند نمونه کارها، پروژه ها، بازتاب ها، گزارش های تحقیقات علمی، ایجاد وب، و آزمون های سنتی

بازتاب و مشارکت حرفه ای معلمان عالی به عنوان بهترین دبیر زیست ایران  به طور مستمر تمرین خود را تجزیه و تحلیل، ارزیابی و تقویت کنید تا کیفیت تجربه یادگیری دانش آموزان خود را با تأمل بهبود بخشد

برای پیشرفت حرفه ای به سازمان های آموزش علوم حرفه ای بپیوندید و در آنها شرکت کنید تا خود را در مورد یافته های مهم تحقیقات علمی و آموزشی، نوشتن کمک هزینه ها، انتشار مقالات و شرکت در کارگاه ها و دوره ها به روز نگه دارید.

کمک به کیفیت عمل تدریس همکاران خود و برنامه آموزشی مدرسه. آنها رهبران مدارس خود هستند

مشارکت خانواده و جامعه

به عنوان بهترین دبیر زیست ایران  برقراری ارتباط مثبت و مکرر با والدین و سرپرستان از طریق خبرنامه، ایمیل و مکالمات تلفنی در مورد وضعیت دانش آموزان خود از جمله موفقیت های دانش آموزان دانش آموزان خود را از طریق پروژه های پرس و جو، سفرهای میدانی، تحقیقات و تلاش های خدماتی با جامعه درگیر کنند

به عنوان بهترین دبیر زیست ایران  بدانید چه چیزی آموزش می دهید. زیست شناسی موضوع جالبی است، اما گاهی اوقات به دلیل اینکه برخی معلمان آن را چنین پیچیده می سازند، تا مغز استخوان این درس خسته کننده می شود

اطلاعاتی در مورد موضوع بدهید (در آن زمان فقط کمی)، به آرامی صحبت کنید تا دانش آموزان آنچه را که می گویید درک کنند. با نمودارها تصویر کنید و مثال های جالب بیاوریدبه عنوان مثال، اگر در مورد گروه تدریس می کنید. چند ویژگی اساسی این شاخه را به آنها بگویید و سپس با مثالی از هیدرا توضیح دهید. برخی از حقایق جالب در مورد هیدرا یا ماهی ژله ای را به آنها بگویید، مثل اینکه یکی از گونه های ژله ماهی جاودانه است

این توجه آنها را جلب خواهد کرد. به آنها بگویید تک تک نکاتی که می گویید را درک کنند، عجله نکنید. بعد از مدتی ۲ دقیقه استراحت کنید و دوباره شروع کنید به عنوان بهترین دبیر زیست ایران  هرگز آنها را مجبور نکنید اطلاعات را جمع و جور کنند، بلکه آن را چنان جالب و هوشمندانه آموزش دهید که حتی نیازی به تجدید نظر ندارند. همیشه سعی کنید جالب و بدون درد در ناحیه الاغ باشید.

اما در مورد موضوع جدی باشید و با علاقه تدریس کنید

بهترین معلمان زیست‌شناسی ایران به ویژگی‌هایی نیاز دارند که بین همه بهترین معلمان مشترک باشد، اما، علاوه بر این، آنها به ویژگی‌های اضافی خاص برای حوزه موضوعی انتخابی خود از جمله پزشکی، ژنتیک، جانورشناسی، بوم‌شناسی و سیاست عمومی نیاز دارند. دانش‌آموزان بهترین یادگیری را از معلمان با استعدادی که دانش، پویا، صبور، فهمیده و دلسوز باشند.

 آنها به مربیانی نیاز دارند که اطلاعات را به شیوه ای واضح و سازماندهی شده ارائه دهند و استعداد توضیح دادن چیزها را در عادات متناوب داشته باشند که دانش آموزان با سبک های مختلف یادگیری را به دست می آورند. بهترین معلمان زیست شناسی مشتاق، کمک کننده و مشوق هستند. معلمان زیست شناسی بینایی بهتری دارند و در تشخیص اشیا زیر میکروسکوپ استعداد دارند

بهترین دبیر زیست ایران  با آموزش علم حیات و موجودات زنده، آموزش مقدماتی تا پیشرفته را برای متخصصان آینده مانند پزشکان و متخصصان پزشکی ارائه می دهند. همه برای تدریس این رشته آموزشی چالش برانگیز مناسب نیستند. چندین ویژگی وجود دارد که برای تبدیل شدن به یک معلم زیست شناسی به آنها نیاز دارید.

بهترین دبیر زیست ایران  باید آموزش جامعی داشته باشند. تقریباً هر معلم زیست شناسی باید حداقل مدرک لیسانس زیست شناسی داشته باشد یا در صورت کسب این مدرک در مدت زمان توافق شده به طور موقت استخدام شود. این مدرک شامل گروه متنوعی از دوره های علمی است که هسته مرکزی کلاس های زیست شناسی خاص را در بر می گیرد.

تدریس زیست شناسی کالج در یک دانشگاه چهار ساله به طور کلی نیاز به مدرک دکترا دارد. یا مدرک کارشناسی ارشد در حین آماده شدن برای مقطع دکترا. علاوه بر تکمیل یک برنامه درسی علمی متنوع، باید در ریاضیات و روش شناسی آماری نیز مهارت داشته باشید، زیرا آنها در تحقیقات علمی کاربرد دارند.

مهارت های تحقیق یکی از ویژگی های بهترین دبیر زیست شناسی ایران  است. شما باید بتوانید نه تنها داده های خود را از طریق مطالعه میدانی آزمایشگاهی تعیین کنید، بلکه باید بتوانید معنی داده های خود را برای دانش آموزان خود توضیح دهید. برای مثال، اگر با دانش‌آموزان خود یک کرم خاکی را تشریح می‌کنید، نه تنها باید قسمت‌های دستگاه گوارش را نشان دهید و توضیح دهید، بلکه باید در هنگام عبور از کرم خاکی چه اتفاقی برای خاک می‌افتد.

پداگوژی یا مهارت های تدریس در آموزش زیست شناسی  توسط بهترین دبیر زیست شناسی ایران  بسیار مهم است. شما احتمالاً در یک محیط آزمایشگاهی در مورد مواردی مانند خوک جنینی یا قورباغه جدا شده تدریس خواهید کرد. برخی از دانش آموزان ممکن است در این محیط بیمار شوند اما هنوز باید بتوانند موضوع را درک کنند. در چنین مواقعی باید حرفه ای بودن را حفظ کنید. شما همچنین موضوعات بحث برانگیز مانند زیست شناسی جنسی انسان و تکامل را آموزش خواهید داد. در حالی که احتمالاً موضوعات و داده‌های موردنیازی را خواهید داشت که باید آموزش دهید، همچنین باید در جدا کردن واقعیت از نظریه در موضوعات بحث‌برانگیز خویشتن داری کنید و امکان بررسی مناسب آموزشی را از منظرهای متعدد فراهم کنید. شما باید بتوانید یک کلاس درس منظم و منظم داشته باشید.

حفظ نگرش مثبت و مشتاقانه در مورد موضوع خود یکی از ویژگی های مهم بهترین دبیر زیست شناسی ایران  است، اما شاید به ویژه در زیست شناسی. شما باید یک یادگیرنده مادام العمر باشید، زیرا این حرفه، هم از نظر موضوع و هم در روش تدریس، به سرعت تغییر می کند. یک معلم موفق روش‌ها و رویکردهای تدریس را در رابطه با پیشرفت دانش‌آموز بررسی می‌کند و در صورت نیاز تنظیمات را انجام می‌دهد.

به عنوان ی بهترین دبیر زیست شناسی ایران  ، شما باید بتوانید به گونه ای تدریس کنید که بر یادگیری مفاهیم زیستی و نه صرفاً حقایق تأکید کند. شما همچنین باید بتوانید حل مسئله تیمی را ترویج دهید، زیرا تحقیقات بیولوژیکی معمولاً در تیم های دانشمندان انجام می شود. مهارت های ارتباطی خوب هنگام کار با دانش آموزان و والدین نیز در این حرفه حیاتی است

بهترین دبیران زیست ایران کدامند؟

کلاس کنکور خوب زیست چه ویژگی هایی دارند؟

مقاله روش های مطالعه کنکور در درس زیست

دبیر زیست خوب چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین اساتید زیست کنکور ایران کدامند؟

چهار ویژگی برترین اساتید زیست ایران

همکاری با معلم آموزش استثنایی برای تدریس دروس علوم عمومی و زیست شناسی با استفاده از یک

دهند. آنها برنامه های درسی جذابی از جمله آزمایش های آزمایشگاهی و سایر تحقیقات علمی را توسعه می دهند. آنها همچنین درس ها را ارائه می دهند، مطالب علمی را برای دانش آموزان انتخاب می کنند و به دانش آموزان منطق و مهارت های استدلال می آموزند. علاوه بر این، این معلمان برای ارزیابی عملکرد دانش آموزان و ارائه بازخورد معنادار، ارزشیابی های تکوینی و جمعی را طراحی می کنند. معلمان زیست شناسی دبیرستان نیز مسئول آماده سازی و نمره دهی امتحانات، همکاری با والدین در مورد عملکرد دانش آموزان و نظارت بر رفتار دانش آموزان  آزمون های استاندارد کار می کنند. آنها در برنامه ریزی و اجرای سیاست ها و مقررات مدرسه خود برای همه دانش آموزان شرکت می کنند. معلمان دبیرستان معمولاً ده ماه از سال کار می کنند، اما برخی در طول تابستان کار می کنند. علاوه بر این، معلمان زیست شناسی باید برای حضور در باشگاه ها و سایر فعالیت های مربوط به مدرسه قبل و بعد از ساعات مدرسه برنامه ریزی کنند.

تحصیلاتلیسانس زیست شناسی با تاکید بر آموزش
وظایف کاریبرنامه های درسی را تدوین کنید، درس ها را ارائه دهید، عملکرد دانش آموزان را ارزیابی کنید
حقوق متوسط ​​(۲۰۱۹)*۶۱۶۶۰ دلار (همه معلمان دبیرستان)
رشد شغلی (۲۰۱۹-۲۰۲۹)*۴% (همه معلمان دبیرستان)

منبع: *اداره آمار کار ایالات متحده

الزامات آموزشی

معلمان زیست شناسی معمولاً دارای لیسانس ۴ ساله در زیست شناسی با تأکید آموزش یا جزئی هستند. دوره های یک برنامه زیست شناسی با تأکید بر آموزش ممکن است شامل ریاضیات، شیمی، روش های تدریس و فیزیک باشد. داوطلبانی که دارای مدرک زیست شناسی یا تجربه هستند، اما هیچ آموزش آموزشی ندارند، می توانند مدرک کارشناسی ارشد را در زمینه تدریس یا آموزش دنبال کنند. این تجربه آموزشی و کارآموزی لازم برای صدور گواهینامه را فراهم می کند. صدور گواهینامه برای تدریس در مدارس دولتی ضروری است و الزامات ایمن سازی آن در هر ایالت متفاوت است. معمولاً شرایط شامل تجربه کارآموزی اجباری در مدرسه و قبولی در آزمون دولتی است. مدارس خصوصی ممکن است نیازی به مجوز نداشته باشند.

مهارت های شغلی معلم زیست شناسی مورد نیاز

برای تبدیل شدن به یک کاندیدای خوب برای شغل معلم زیست شناسی، معلمان باید بتوانند دانش آموزان خود را در وظیفه و درگیر نگه دارند. آنها نیاز به استفاده از روش های آموزشی مختلف برای رفع نیازهای فردی دانش آموزان دارند. دو زبانه بودن ممکن است به معلم زیست شناسی در رقابت برای شغل معلم زیست شناسی مزیتی بدهد. برخی از مهارت های اضافی که برای معلمان زیست شناسی مفید است عبارتند از:

 • یکدلی
 • ارتباط خوب
 • توانایی تجزیه مفاهیم پیچیده
 • مهارت شنیداری خوب
 • مهارت های فناوری
 • توانایی ارتباط با دانشجویان و سایر متخصصان آموزشی
 • اشتیاق به یادگیری و موضوع

حقوق بهترین دبیران زیست شناسی و چشم انداز استخدام

با توجه به BLS، معلمان دبیرستان می توانند انتظار رشد متوسط ​​شغلی ۴٪ بین سال های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۹ را داشته باشند، که تقاضا در منطقه متفاوت است. علاوه بر این، BLS گزارش داد که متوسط ​​حقوق سالانه معلمان دبیرستان ۶۱۶۶۰ دلار در سال ۲۰۱۹ بود.

گزینه های شغلی جایگزین برای بهترین دبیران زیست شناسی کنکور

گزینه های شغلی مشابه در این زمینه عبارتند از:

معلم زیست شناسی فوق متوسطه و بهترین دبیران زیست شناسی ایران

بهترین دبیران زیست شناسی کنکور و بهترین اساتید زیست شناسی ایران معمولاً به حداقل مدرک کارشناسی ارشد در رشته تحصیلی خود نیاز دارند، این مربیان به دانش آموزان فراتر از دبیرستان در موضوعات مختلف حرفه ای و دانشگاهی آموزش می دهند. بسیاری تحقیق می کنند و کتاب ها و مقالات حرفه ای را منتشر می کنند.

BLS رشد اشتغال معلمان در این سطح را به طور کلی سریعتر از متوسط ​​رشد ۹ درصدی از سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۹ پیش بینی کرده است. طبق سوابق BLS، معلمان دوره متوسطه به طور کلی متوسط ​​دستمزد سالانه ۷۹,۵۴۰ دلار در سال ۲۰۱۹ دریافت کردند و کسانی که علوم زیستی تدریس می کردند ۸۳,۳۰۰ دلار درآمد داشتند. .

تکنسین بیولوژیکی

این تکنسین ها با داشتن مدرک لیسانس در زیست شناسی یا زمینه و تجربه آزمایشگاهی مشابه، به دانشمندان پزشکی و زیست شناسی در آزمایش ها و آزمایش های آزمایشگاهی کمک می کنند. طبق گزارش BLS، از ماه مه ۲۰۱۹، تکنسین‌های بیولوژیکی متوسط ​​حقوق سالانه ۴۵۸۶۰ دلار دریافت کردند و می‌توانستند رشد شغلی سریع‌تر از متوسط ​​​​۵٪ از سال ۲۰۱۹-۲۰۲۹ را انتظار داشته باشن

بهترین استاد ریاضی ایران کیست

بهترین استاد ریاضی ایران کیست

   

وزنامه عصر ایران به نقل از سایت   دبیران برند ایران نوشت، پیدا کردن برترین های حوزه آموزش در ایران کار بسیار دشواری است و همه ما مدیون انسانهایی هستیم که در راه آموزش ما و فرزندانمان تلاش کرده اند.اگرچه نوشتن نام ده نفر در هر درس به نوعی اجحاف در حق اساتید و دبیران ایران است، اما به هر حال دانش آموزان و اولیا و مشاوران محترم همیشه به دنبال بهترین ها هستند.ما در فروم دبیران برند ایران، از همکاران خود خواستیم در هر درس بهترین ها را انتخاب کنند، البته افرادی که به عنوان کاندیدای اولیه معرفی شدند از اساتیدی بودند که یا در موسسات معتبر کتاب نوشته اند یا در موسسات معتبر دارای فیلم آموزشی بودند، اگر چه اساتید بزرگی در جای جای این سرزمین حضور دارند که هنوز امکان دیده شدن را نیافته اند اما در مجموع حاصل خروجی نظرات همکاران ما به شرح ذیل اعلام می­گردد:

برترین اساتید فیزیک کنکور ایران

رتبه ۱ : استاد مهدی باباخانی  مدرس برنامه تلویزیونی فرصت برابر و مدرس دی وی دی های مخ از موسسه گاج و مدرس کلاسهای آنلاین گاجینو  و از بهترین اساتید کنکور ایران

رتبه ۲: استاد رضا خالو  نویسنده کتاب های الگو و از بهترین اساتید کنکور ایران

 رتبه ۳: استاد بهروز نادری نژاد نویسنده کتاب های گاج و از بهترین اساتید کنکور ایران

 رتبه  4: استاد احمد مصلایی از نویسنده گان  کتاب های خیلی سبز و از بهترین اساتید کنکور ایران

 رتبه ۵: استاد فرید شهریاری  از نویسنده گان  کتاب های خیلی سبز و از بهترین اساتید کنکور ایران

رتبه ۶: استاد امیر احمد میرسعید از طراحان سوالات آزمون های گاج و قلمچی و نویسنده کتاب خرد و از بهترین اساتید کنکور ایران

رتبه ۷: استاد خسرو خسروی منش از نویسندگان کتاب های قلمچی و از بهترین اساتید کنکور ایران

رتبه ۸: استاد محمود ذهبی از مدرسین برتر کلاس های کنکور هدف و از بهترین اساتید کنکور ایران

رتبه ۹: استاد مهدی یحیوی مدرس سی دی های ونوس و از بهترین اساتید کنکور ایران

رتبه ۱۰: استاد محسن طالب مهر از نویسندگان کتاب های قلمچی و از بهترین اساتید کنکور ایران

برترین اساتید ریاضی ایران

رتبه ۱ : استاد سامان سلامیان ریاضی مدرس  برتر گاجینو و کاد ومدرس دی وی دی های آموزشی گاج و موسس مدرسه ریاضی ایران

رتبه ۲: استاد کاظم اجلالی ریاضی نویسنده کتابهای نشر الگو

 رتبه ۳: استاد محمد ارباب بهرامی مدرس دی وی دی های مخ نقره ای گاج و نویسنده کتاب های گاج

 رتبه  4: استاد محمد مهربان نویسنده و از بهترین دبیران کنکور ایران

 رتبه  5: استاد ماشاالله رضوی  نویسنده و  و از بهترین دبیران کنکور ایران

رتبه ۶: استاد رضا فکری  استاد پروازی دانشگاه نویسنده و از بهترین دبیران کنکور ایران

رتبه ۷: استاد اکبر کلاه ملکی نویسنده و از بهترین دبیران کنکور ایران

رتبه ۸: استاد آریان حیدری مدرس کلاس های کلاسینو و از بهترین دبیران کنکور ایران

رتبه ۹: استاد سروش موئینی نویسنده و از بهترین دبیران کنکور ایران

برترین اساتید شیمی کنکور ایران

رتبه ۱ : استاد بهمن بازرگانی شیمی نویسنده کتاب مبتکران و از بهترین دبیران کنکور ایران

رتبه ۲: استاد حسن پلویی، مدیر دپارتمان شیمی کارنامه خرد و نویسنده برتر کتب دانشگاهی و کنکوری

 رتبه ۳:  استاد محمدمصلایی از بهترین دبیران کنکور ایران

 رتبه  4: استاد داوود بیرکی نویسنده و از بهترین دبیران کنکور ایران

 رتبه  5: استاد بیژن ابو القاسمی نویسنده و  و از بهترین دبیران کنکور ایران

رتبه ۶: استاد امیرحسین کوچیان فرد استاد پروازی دانشگاه نویسنده و از بهترین دبیران کنکور ایران

رتبه ۷: استاد بابک محب شیمی  نویسنده و از بهترین دبیران کنکور ایران

رتبه ۸: استاد محمد حسین انوشه شیمی مدرس کلاس های کلاسینو و از بهترین دبیران کنکور ایران

رتبه ۹: استاد  رضا بابایی نویسنده و از بهترین دبیران کنکور ایران

رتبه ۱۰: استاد کامبیز فرزانه نویسنده و از بهترین دبیران کنکور ایران

برترین اساتید زیست کنکور ایران

رتبه ۱ : استاد حمید رضا زارعی نویسنده کتاب خط ویژه گاج

رتبه ۲: اشکان هاشمی زیست نویسنده و مدرس و از بهترین دبیران کنکور ایران

 رتبه ۳:    استاد محمد مهدی میوه چی از بهترین دبیران کنکور ایران

 رتبه  4: استاد علی پناهی شایق زیست نویسنده و از بهترین دبیران کنکور ایران

 رتبه  5: استاد  عمار لو  زیست نویسنده و  و از بهترین دبیران کنکور ایران

رتبه ۶: استاد ماجد موید استاد پروازی دانشگاه نویسنده و از بهترین دبیران کنکور ایران

رتبه ۷: استاد امین الرعایا نویسنده و از بهترین دبیران کنکور ایران

برترین دبیران عربی ایران

رتبه ۱ : استاد ایاد فیلی نویسنده و از بهترین اساتید کنکور ایران

رتبه ۲: امیر هورفر  نویسنده و مدرس و از بهترین اساتید کنکور ایران

 رتبه ۳: استاد  جواد پوران نویسنده و برگزیده دانشگاه شریف و از بهترین اساتید کنکور ایران

 رتبه  4: استاد عمار تاجبخش  نویسنده و از بهترین اساتید کنکور ایران

 رتبه  5: استاد پیمان بوذری  نویسنده و  و از بهترین اساتید کنکور ایران

برترین اساتید زبان انگلیسی ایران

رتبه ۱ : استاد شهاب اناری نویسنده از بهترین معلم­های کنکور ایران

رتبه ۲: استاد رضا کیاسالار  نویسنده و مدرس و از بهترین معلم­های کنکور ایران

 رتبه ۳: استاد مهدی برقعی    نویسنده و برگزیده دانشگاه شریف و از بهترین معلم­های کنکور ایران

 رتبه  4: استاد الهام آخوندی  نویسنده و از بهترین معلم­های کنکور ایران

 رتبه  5: استاد روزبه شهلایی نویسنده و  و از بهترین معلم­های کنکور ایران

برترین مشاوران کنکور ایران

رتبه ۱ : استاد مهدی برقعی نویسنده کتاب مشاوره و برنامه ریزی برای گلادیاتورها و از بهترین مشاوران کنکور ایران 

رتبه ۲: استاد  مهدی باباخانی مدیر و مشاور ارشد مجموعه کارنامه خرد و مدرسان علامه و از بهترین مشاوران کنکور ایران

 رتبه ۳: استاد علی میرصادقی نویسنده کتاب های موفقیت  از بهترین مشاوران کنکور ایران

   یک معلم عادی شکایت می کند، یک معلم معمولی توضیح می دهد، یک معلم خوب تصویر می کند، یک معلم عالی الهام می گیرد.

       پرورش ارزش‌های ریاضی در دانش‌آموزان ضروری است، از این رو آن را به عنوان یک درس اجباری در مدرسه تبدیل می‌کنند

       برنامه درسی خوب، روش‌های نوین تدریس، تکنیک‌ها، تجهیزات سمعی و بصری، آزمایشگاه مجهز، کتاب‌های درسی پرمعنا، همگی در نبود معلم کارآمد ضایع هستند.

      یک معلم کارآمد بسیار خوب حتی در غیاب همه اینها. این معلم است که دانش و گنج نهفته را در انسان به طور سیستماتیک شکوفا می کند و نظم و انضباط و وفاداری و خرد خرد و میل به آزادی و دید وسیع را در او پرورش می دهد.

ویژگی ها و مهارت های معلم ریاضی خوب . در بهترین استاد ریاضی ایران

            نظام آموزشی به معلمان کارآمد خود وابسته است. باید برخی از ویژگی های خاص وجود داشته باشد. موفقیت یا شکست یک درس ریاضی به معلم ریاضی بستگی دارد.

                معلم ریاضی خوب  درس ریاضی را می گیرد و چالش برانگیز می کند وگرنه کارش بسیار سخت است.

                برخی از ویژگی های ضروری که از یک معلم ریاضی خوب انتظار می رود به شرح زیر است

تسلط بر موضوع در بهترین استاد ریاضی ایران

            هیچ معلمی نمی تواند به درستی تدریس کند مگر اینکه دانش کاملی از موضوع خود داشته باشد. به معنای واقعی دانش و اطلاعات او در مورد موضوع باید بسیار بالاتر از دانش آموزان باشد.

           مدارک زیر برای معلم ضروری است.

                معلم ریاضی باید امتحان متوسطه / متوسطه اول را با درس ریاضی قبول کرده باشد.

علاقه به موضوع در بهترین استاد ریاضی ایران

            یک معلم خوب باید به موضوع علاقه داشته باشد. بدون علاقه به موضوع، او نمی تواند با کارایی تدریس کند. او باید اهمیت موضوع را بداند. او همچنین می تواند علاقه مندی به موضوع را در دانش آموزان ایجاد کند.

علاقه به این حرفه در بهترین استاد ریاضی ایران

معلم نباید کار تدریس را به عنوان شغل و وسیله کسب درآمد تلقی کند و برخی معلمانی که به این حرفه علاقه دارند می توانند کار او را با موفقیت انجام دهند. در ابتدا معلم باید بیشتر وقت خود را صرف ارتقای دانش خود در زمینه تدریس و فنون تدریس کند.

مدبر بودن در بهترین استاد ریاضی ایران

            یک معلم ریاضیات باید منابع خوبی را برای یادگیری مؤثر در تدریس ایجاد کند. استفاده از وسایل کمک آموزشی به او در تدریس موفق کمک می کند. یک معلم ممکن است با استفاده از وسایل کمکی مناسب، مطالب پیچیده را به روشی ساده ارائه کند و بنابراین، تدبیر از ویژگی های معلم خوب است.

صبر و بردباری در بهترین استاد ریاضی ایران

            برای دانش آموزان عمومی، ریاضیات یک درس دشوار است. آنها زمان بیشتری را برای درک مفاهیم ریاضی صرف می کنند. گاهی اوقات پاسخ آنها کاملاً پوچ است. تعداد کمی از دانش آموزان پس از چندین بار تکرار قادر به یادگیری نیستند. در آن زمان معلم به بی صبری. اما یک معلم خوب نباید صبر خود را از دست بدهد. او باید روش های جایگزین را برای موفقیت در آموزش یادگیری اتخاذ کند.

عادات و نگرش های مناسب در بهترین استاد ریاضی ایران

            از یک معلم ریاضی خوب انتظار می رود که عادات خوبی مانند سخت کوشی، اعتماد به نفس، صبر، قدرت اراده قوی، کار منظم، دیدگاه، شیرین صحبت کردن و غیره داشته باشد. همچنین از او نگرش منطقی و علمی انتظار می رود.

دانش کاربرد ریاضیات در بهترین استاد ریاضی ایران

            معلم ریاضی باید به وضوح استفاده از دانش موضوع خود را در زمینه های مختلف زندگی واقعی بداند. اگر دانش خوبی از کاربرد ریاضیات در زندگی واقعی، در مشاغل مختلف، در دروس دیگر و غیره داشته باشد، می تواند ارتباط برقرار کرده و آن را به دانش آموزان خود منتقل کند. دانش کاربردی بودن موضوع در معنادار، موفقیت آمیز، جذاب و موثر بودن تدریس بسیار کمک کننده است.

 نگاه علمی

نگاه روانی

 آگاهی از اهداف

 رفتار محبت آمیز با دانش آموزان

 مهارت های ریاضی و توانایی تجزیه و تحلیل 

توانایی رهبری و سازماندهی.

عشق به دانش آموزان در بهترین استاد ریاضی ایران 

یک معلم باید دانش آموزان خود را دوست داشته باشد. تا معلم آنها را دوست نداشته باشد، او را دوست نخواهند داشت. دوست داشتن (یا) دوست نداشتن یک فرآیند متقابل است. اگر دانش آموزان معلم را دوست نداشته باشند، دانش آموزان درس او را دوست ندارند. او باید آن ها، توانایی ها، علایق، دستاوردها و غیره را درک کند.

توانایی رهبری و سازماندهی در بهترین استاد ریاضی ایران

یک معلم باید عادات و نگرش مناسب را در دانش آموزان خود ایجاد کند. او برای آنها ایده آل است. از اعمال و رفتار او چیزهای زیادی یاد می گیرند. بنابراین معلم باید دارای ویژگی های رهبری باشد تا بتواند دانش آموزان را در مسیر درست هدایت کند. یک معلم همچنین باید سازمان دهنده خوبی باشد. او موظف است فعالیت های مختلف مرتبط با موضوع خود و همچنین برخی فعالیت های دیگر را در مدرسه سازماندهی کند.

آگاهی از اهداف در بهترین استاد ریاضی ایران

معلم نمی تواند کار خود را با موفقیت انجام دهد مگر اینکه از اهداف و مقاصد آن آگاه باشد. کار بی هدف بی فایده است. معلم ریاضی باید اهداف و اهداف تدریس خود را روشن کند.

نقش سمینارها، کارگاه ها و پروژه ها در بهبود کیفیت در بهترین استاد ریاضی ایران

سمینار

            این یک فعالیت (یا) برنامه ای است که در آن شخص توضیح مفهومی یک موضوع را ارائه می دهد. موضوع ممکن است با برنامه درسی مرتبط باشد یا نباشد. ممکن است مطالعه عمیق از طریق کار کتابخانه ای یا آزمایش یا جمع آوری داده ها باشد. معمولا مدت زمان فعالیت بستگی به موضوع دارد و توسط خود شرکت کننده تعیین می شود.

                این شامل ایجاد موقعیتی برای یک گروه است تا تعامل هدایت شده بین خود داشته باشد. در مورد موضوعی که عموماً توسط یک یا چند عضو به گروه ارائه می‌شود، مطالب جمع‌آوری‌شده باید در قالب مقاله‌ای قرار داده شود که از قبل بین شرکت‌کنندگان توزیع شود.

                شرکت کنندگان می توانند از پروژکتور، اسلایدها، مدل ها، نمودارها و غیره و بخشی از یک تخته سیاه استفاده کنند.

                بنابراین، سمینار یک تکنیک آموزشی در آموزش عالی است که شامل خواندن مقاله روی یک موضوع و به دنبال آن بحث گروهی برای روشن شدن جنبه پیچیده موضوعات است. در سمینارها خوانندگان مقاله به وضوح موضوع را یکی یکی می خوانند و بحث گروهی شروع به روشن شدن شبهات می شود.

نقش سمینار در بهبود کیفیت در بهترین استاد ریاضی ایران

            سمینار نقش مهمی در بهبود کیفیت دارد. همانطور که در بالا گفته شد، این یک تکنیک آموزشی مؤثر در آموزش عالی است، که به طور مهمی دو حوزه شخصیت را توسعه می دهد. آنها حوزه های شناختی و عاطفی هستند.

توانایی های شناختی مانند تفکر، ترکیب و ارزیابی را توسعه می دهد.

توانایی استدلال را در بین افراد پرورش می دهد.

توانایی مشاهده دقیق را می توان با کمک سمینارها توسعه داد.

توانایی جستجوی شفاف سازی و دفاع موثر از عقاید دیگران را توسعه دهید.

اگر توانایی های عاطفی زیر را ایجاد کند، در بهترین استاد ریاضی ایران

ایجاد احساس تحمل

احساس همکاری با سایر همکاران ایجاد خواهد شد.

سمینارها ثبات عاطفی را در بین شرکت کنندگان ایجاد می کند.

. کسب آداب خوب پرسش و پاسخ.

فردی که سمینار می دهد بهتر می شود و از طریق درک موضوع انتخاب شده توسط خود در هنگام آماده سازی، ارائه و بحث پس از سمینار، با آزادی بیان بسیار، شخصیت و ویژگی های خود مانند مهارت های ارتباطی در جمع و غیره را توسعه می دهد.

             این به نمایش هنجارهای رفتار شرکت کنندگان کمک می کند. عادات یادگیری بهتری ایجاد می کند. سمینارها یادگیرنده محور هستند بنابراین یادگیری از طریق پرس و جو فراهم می شود. در تمام سطوح دستورالعمل مفید است. بنابراین یک سمینار راه طولانی را در پرورش استعدادهای شرکت کنندگان و بهبود کیفیت انجام می دهد.

روند برگزاری سمینار در بهترین استاد ریاضی ایران:

شخصی که موضوع را ارائه می دهد باید قبل از دست دادن موضوع را به طور کامل مطالعه کرده باشد.

مطالب سازماندهی شده باید در قالب کاغذ قرار گیرد و از قبل در اختیار اعضا قرار گیرد.

پس از ارائه موضوع، توسط گروه مورد بحث قرار گیرد.

در طول بحث، شرکت کنندگان ممکن است

 الف) به دنبال توضیح موضوع ارائه شده باشید

ب) در پرتو دانش خود مشاهداتی انجام دهند و

ج) مسائل مربوط به موضوع را برای تحلیل و ارزیابی بیشتر مطرح کنید.

   د) رئیس باید روند سمینار را هدایت کند.

کارگاه ها

            رویکرد در کارگاه کاربردی تر از سمینار است. همه شرکت کنندگان در کارگاه فعالانه کار می کنند و مشارکت قابل توجهی دارند. کارگاهی برای تفکر در مورد مسائل کاربردی تر آموزش مانند برنامه ریزی درسی، ساخت برنامه درسی، تنظیم پرسشنامه و غیره برگزار می شود؛/ در یک کارگاه زمان کافی برای کار و مطالعه فردی در نظر گرفته می شود. هر شرکت کننده مشکلاتی را که برخاسته از تجربیات اوست، به طور فشرده مطالعه می کند و پیشنهادات عملی در مورد آن ارائه می دهد، سپس آن پیشنهادات قبل از جلسات همه شرکت کنندگان به نفع همه میخانه می شود.

            کارگاه را می توان به صورت گروهی ده تا بیست و پنج نفره مونتاژ شده تعریف کرد. چه کسانی علاقه یا مشکل مشترک دارند؟ آنها با هم ملاقات می کنند تا از طریق مطالعه، تحقیق، تمرین و بحث فشرده، مهارت های فردی و موضوعی خود را بهبود بخشند.

نقش کارگاه در بهبود کیفیت:

           تکنیک کارگاه عمدتاً در زمینه های آموزشی زیر استفاده می شود.

قالب جدید برنامه ریزی درسی.

نوشتن اهداف به صورت رفتاری.

تهیه آزمون های نوع عینی.

پروژه اقدام پژوهی برای مسائل کلاسی.

تهیه الگوها برای تدریس.

طراحی برنامه های آموزشی برای آموزش.

این کارگاه به توسعه توانایی های شناختی زیر کمک می کند :

حل مشکلات حرفه معلمی.

فراهم آوردن زمینه فلسفی و جامعه شناختی برای موقعیت آموزشی و آموزشی.

شناسایی اهداف آموزشی در شرایط (یا) شرایط فعلی.

ایجاد درک در مورد استفاده از موضوع و مسئله.

توانایی های روانی حرکتی مانند

. توسعه مهارت برای برنامه ریزی و سازماندهی فعالیت های آموزشی و آموزشی.

ایجاد مهارت برای انجام وظیفه به طور مستقل.

تعیین و استفاده مؤثر از راهبردهای تدریس.

آموزش افراد برای استفاده از رویکردهای مختلف تدریس.

            می توان گفت از کارگاه ها برای تحقق اهداف شناختی و روانی حرکتی بالاتر استفاده می شود. ظرفیت های فردی معلمان، احساس همکاری و کار گروهی را توسعه می دهد، موقعیت هایی را برای مطالعه مشکلات حرفه ای فراهم می کند، شیوه ها و نوآوری های جدید را به معلمان ضمن خدمت معرفی می کند.

روند برگزاری کارگاه ها:

ارائه موضوع آگاهی.

رویکرد را برای کاربردی بودن آن تمرین کنید.

ارزیابی مطالب تهیه شده توسط شرکت کنندگان و پیگیری برنامه ها .

پروژه ها

پروژه یک فعالیت هدفمند از صمیم قلب است که توسط افراد در داخل یا خارج از مدرسه انجام می شود. این یک روش خودآموزی است که شامل تحقیق، کشف یا کشف چیزی است که برای سایر افراد شناخته شده نیست. پروژه از ساده تا پیچیده متفاوت است. آنها ممکن است به صورت فردی یا گروهی انجام شوند. لازم نیست همیشه جدید یا اصلی باشد. پروژه های محققین، تهیه مدل ها، مطالعات موردی، بررسی از جمله پروژه هایی است که می توان انجام داد.

                آموزش ریاضیات را می توان با ارائه هر چه بیشتر فعالیت ها موثرتر کرد که باعث می شود دانش آموز در فرآیند یادگیری مشارکت داشته باشد. با استفاده از روش پروژه می توان به این امر دست یافت.

معنی روش پروژه

            WH Kilpatrick پدر روش پروژه نامیده می شود. به گفته وی “پروژه یک فعالیت هدفمند قلبی است که در یک محیط اجتماعی انجام می شود”.

            “استیونشن” آن را به عنوان “کمی از زندگی واقعی که به مدرسه وارد شده است” تعریف کرد.

معنی پروژه:

طبق چارتن استیونسون – “این یک فعالیت مشکل ساز است که در شرایط طبیعی خود به پایان می رسد”.

                به گفته بالارد – “این کمی از زندگی واقعی است که به مدرسه وارد شده است”.

                تعریف اصلاح شده ای از پروژه توسط تولماس و طولانی ارائه شده است – “تعهدی داوطلبانه که مستلزم تلاش ها یا فکر سازنده است و منجر به نتایج عینی می شود”.

پروژه بر اساس اصول زیر است 

یادگیری از طریق انجام دادن.

یادگیری از طریق زندگی کردن.

کودکان از طریق معاشرت، همکاری و فعالیت بهتر یاد می گیرند.

انواع پروژه ها

فردی – دانش آموزان پروژه ها را به طور مستقل انجام می دهند.

        گروه – گروهی از دانش آموزان که در پروژه ها شرکت می کنند.

نقشی که پروژه ها بازی می کنند بهبود کیفیت است:

پروژه همیشه برای حل مشکل مفید است.

        فعالیت در پروژه هدف مشخصی دارد.

به افراد در برنامه ریزی، اجرا و ارزیابی کار خود کمک می کند.

        یادگیری همیشه با واقعیت و ساختار اجتماعی مرتبط است.

        مسئولیت پذیری را در دانش آموزان ایجاد می کند.

آزادی کاملی را برای شرکت کننده برای اجرا فراهم می کند.

        پروژه بر اساس قوانین روانشناختی یادگیری یعنی قانون اثر است. تعلیم و تربیت زندگی معلم است و او آن را از طریق فعالیت های معنادار کسب می کند.

ترکیبی از روش های مختلف است که در آن آموزش – یادگیری در یک چارچوب مرجع گسترده صورت می گیرد.

پروژه آزادی کافی برای یادگیری به معلمان می دهد.

    از آنجایی که یک سرمایه گذاری مشارکتی است، روحیه همکاری را شامل می شود.

علاقه معلمان را برمی انگیزد و علاقه خود به خودی است و تحت هیچ اجباری نیست.

    پروژه فرصت های کافی برای رشد ویژگی های شخصیتی مانند صبر، اعتماد به نفس، همکاری، رهبری و ثبات عاطفی را فراهم می کند.

    از طریق فعالیت های مشترک معلم و تدریس به ایجاد نظم اجتماعی کمک می کند.

فرصت تبادل نظر متقابل را برای معلمان فراهم می کند.

    یادگیری از طریق حل مسائل عملی مورد تاکید قرار گرفت.

پروژه از شأن کار حمایت می کند

    این روش به‌ویژه برای کارهای علمی، صنایع دستی، هنر، زبان، هندسه و غیره مناسب است.

معرفی بهترین دبیران شیمی ایران

معرفی بهترین دبیران شیمی ایران

انتخاب برترین اساتید و بهترین معلم ها  برای تدریس خصوصی و گروهی و تدریس آنلاین و حضوری از دغدغه های اصلی پدران و مادران و دانش آموزان است، جستجو و یافتن اسامی قوی ترین و بهترین دبیران دارای پیچیدگی های زیادی است، زیرا مشاهده عملکرد تمام دبیران برتر ایران با توجه به گستردگی کشورمان و وجود تعداد زیادی از بهترین معلمان و دبیران تقریبا امری محال است، پس به ناچار  برای انتخاب برترین اساتید و معلمان و دبیران ایران مجبور به استفاده از نظرات شخصی دانش آموزان و مشاوران عزیز  و همچنین اقبال عمومی به کتب آموزشی و فیلمهای تدریس مدرسان پر مخاطب می باشیم. در ادامه لیستی از دبیران به نام و دبیران شهیر ایران را ملاحظه خواهید فرمود.

بهترین دبیران فیزیک ایران:

استاد مهدی باباخانی (مدرس برنامه  تلویزیونی فرصت برابر  و مدرس دی وی دی های مخ از موسسه گاج و مدرس کلاسهای آنلاین گاجینو)

 استاد فرید شهریاری ( نویسنده کتاب های خیلی سبز و…  برترین مولف فیزیک )

استاد مهدی یحیوی (مدرس دی وی دی های موسسه ونوس و مدرس پروازی به شهر اصفهان)

استاد احمد مصلایی (مدرس کتاب های  خیلی سبز و مدرس دبیرستان ها  و آموزشگاه های برتر ایران)

استاد محمودرضا ذهبی (مدرس کلاسینو)

 استاد پیمان کامیار (مدرس دی وی دی های حرف آخر)

استاد علیرضا عربشاهی ( مدرس برتر در موسسه راه اندیشه)

بهترین اساتید ریاضی ایران 

استاد ریاضی کاظم اجلالی  استاد ریاضی محمد ارباب بهرامی   استاد ریاضی سامان سلامیان  استاد ریاضی بابک ساداتاستاد ریاضی افشین ملاک پور   استاد ریاضی آریان حیدری    استاد ریاضی محمد مهربان   استاد ریاضی مجتبی دادبام  استاد ماشاالله رضوی  استاد  ریاضی سروش موئینی ریاضی صادق ثابتی ریاضی اکبر کلاه ملکی

لیست برترین و بهترین اساتید شیمی

برترین اساتید و بهترین معلم ها  برای تدریس خصوصی و گروهی و تدریس آنلاین و حضوری :

استاد مهدی صالحی راد –  استاد رضا بابایی شیمی –  استادبهمن بازرگانی شیمی  – استاد حسن پلویی شیمی-  استاد  محمد رضامصلایی شیمی –  استاد داوود بیرکی شیمی –  استاد بیژن ابو القاسمی شیمی – استاد امیرحسین کوچیان فرد شیمی – استاد بابک محب شیمی -استاد کامبیز  فرزانه شیمی – استاد محمد حسین انوشه شیمی – استاد مهدی صالحی راد شیمی – استاد محمد رضا محبت شیمی استاد محمدرضا آقاجانی

لیست بهترین اساتید زیست ایران 

برترین اساتید و بهترین معلم ها  برای تدریس خصوصی و گروهی و تدریس آنلاین و حضوری از نگاه مجموعه کارنامه خرد:

استاد اشکان هاشمی زیست نویسنده و مدرس –  استاد مهدی آرام فر زیست نویسنده و مدرس برتر –  استاد حمید رضا زارعی نویسنده کتاب خط ویژه گاج  –  استاد علی پناهی شایق زیست -استاد محمد رضا عمارلو زیست – استاد محمد مهدی میوه چی زیست – استاد علی کرامت زیست – استاد امیر حسین حقانی فر- زیست استاد حنیف عظیمی زیست -استاد ماجد موید زیست

ویژگی بهترین دبیران شیمی ایران

آیا به دنبال معلم شیمی خوب و بهترین دبیران شیمی ایران هستید که به تقویت عملکرد فرزند شما کمک کند؟ خوب، اگر پاسخ شما به این سوال مثبت است، پس کار درستی انجام می دهید. اکثر دانش آموزان در امتحانات شیمی به سختی قبول می شوند و این در عملکرد کلی آنها اختلال ایجاد می کند. اگر واقعاً می‌خواهید، فرزندتان، در شیمی و در سایر دروس نیز عملکرد خوبی داشته باشید، پس استخدام معلم شیمی مناسب کاری است که باید انجام دهید. موارد زیر ویژگی‌های مهمی هستند که باید هنگام جستجوی بهترین معلم برای دوره تصادف شیمی در نظر بگیرید.

رابطه خوب : وقتی صحبت از یادگیری مؤثر می شود، رابطه معلم و دانش آموز بسیار حیاتی است. بنابراین مهم است که هنگام جستجوی یک معلم شیمی، به این نکته توجه کنید که چگونه معلم می تواند رابطه خوبی با فرزند شما ایجاد کند. گاهی اوقات اکثر دانش آموزان به دلیل اینکه سوال و توضیحی نمی پرسند، درک نمی کنند که در کلاس چه فکر می کنند. این عمدتاً به این دلیل است که آنها رابطه خوبی با معلم خود شیمی خود ندارند یا فقط از پرسیدن سؤال می ترسند. اجازه دادن به فرزندتان برای مشارکت در فرآیند استخدام معلم شیمی ضروری است

این نیز ویژگی مهم دیگری است که هر معلم شیمی خوب و بهترین دبیران شیمی ایران باید داشته باشد. معلمی که بی حوصله است ممکن است رابطه خوبی با فرزند شما نداشته باشد. یکی از دلایل این است که معلمان هر سوالی را که از بچه ها پرسیده می شود به شکلی پاسخ نمی دهند و این همان چیزی است که دانش آموزان برای افزایش عملکرد خود به آن نیاز دارند. اما چگونه می توانید بگویید معلمی که می خواهید استخدام کنید این ویژگی را دارد؟ خب خیلی ساده است، فقط تظاهر به نادانی کنید و همین سوال را بپرسید و سعی کنید این موضوع را چک کنید

یک معلم شیمی خوب و بهترین دبیران شیمی ایران باید تمام خصوصیات فوق  را داشته باشد که نشاندهد واقعاً واجد شرایط است و برای وظیفه ای که می خواهید به آنها محول

واضح است که شما به دنبال شخصی هستید که به فرزندتان کمک کند بالاترین نمرات را کسب کند، و این بدان معنی است که باید معلمی پیدا کنید که نمرات بالایی را کسب کند. برای معلمی که در شیمی عملکرد خوبی ندارد و ادعا می کند که می تواند به فرزند شما کمک کند تا بتواند موفق شود، این باورپذیر نمیباشد.

گاهی مهم است که در مورد سوابق حرفه ای معلم و چیزهایی که آنها توانسته اند به دست بیاورند سؤال کنید. اگر سابقه آنها دلگرم کننده نیست، پس این نشانه آن است که باید به جستجو ادامه دهید زیرا آنها معلمان شیمی مناسبی برای فرزند شما نیستند.

اما با وجود تعداد زیادی از دبیران شیمی و بهترین دبیران شیمی ایران در تبلیغات فضای مجازی و اینکه انتخاب های شما بسیار زیاد است، چگونه والدینی مانند شما می توانند معلم شیمی خوبی برای فرزندشان میتوانند پیدا کنند؟

فرزند شما ممکن است در سطح متوسط یا ضعیف یا قوی باشد و شما به عنوان والدین، ممکن است از فرزندتان در مورد اینکه شیمی چقدر خسته کننده است، چقدر می تواند انتزاعی باشد،  مطالبی را بشنوید .

برخی از شما ممکن است با درخواست از دوستان، همکاران یا بستگان خود برای توصیه یک معلم خصوصی شیمی خوب سرچ هایتان را شروع کنید.

برخی ممکن است برای جستجوی یک دبیر خوب شیمی و بهترین دبیران شیمی ایران به گوگل مراجعه کنند و اغلب ممکن است از نتایج جستجوی خود ناامید شوید و با انبوهی از اسامی روبرو شوید

چه در حال دریافت توصیه یا جستجوی آنلاین برای یک معلم خصوصی شیمی خوب باشید، درست مانند خرید یک جفت کفش، فقط زمانی که خودتان آن را می پوشید متوجه خواهید شد که آیا یک جفت کفش به راحتی برای شما مناسب است یا خیر. همکاران شما احتمالاً فقط می توانند مارک هایی از کفش را پیشنهاد کنند که به خوبی به آنها می آید.

به همین ترتیب، قطعاً می‌توانید با انتخاب ۲ تا ۳ معلم شیمی که نیاز شما را برآورده می‌کنند، با آنها تماس بگیرید، برای کسب اطلاعات بیشتر، فرزندتان را در یک درس آزمایشی یا چند درس شروع کنید تا بتوانید سبک تدریس معلمان  مختلف را تجربه کند. جوانان امروزی صادقانه به شما خواهند گفت که آیا ارتباط خوبی با معلم شیمی  خود دارند یا خیر

یک معلم شیمی و بهترین دبیران شیمی ایران خوب باید:

بیش از ۱۰ سال سابقه تدریس  داشته و سیستم آموزشی نتیجه گرا را به خوبی بشناسد

توانایی ایجاد علاقه در دانش آموز خود که انگیزه یادگیری شیمی را از دست داده است را داشته باشد

مهارت های ارتباطی عالی و موثر برای انتقال دانش خود داشته باشد

سوابق درخشان و  اثبات شده کمک به دانش آموزان کم کار برای رسیدن به سطوح بالاتر را در کارنامه خود داشته باشد

با کارکتر جادویی  و کاریزماتیک خود یادگیری شیمی را لذت بخش و به یاد ماندنی نماید

شخصیت مثبت، صبور داشته باشد و با حوصله کار تدریس را انجام دهد

بهترین تیم مشاوره کنکور

معرفی بهترین تیم های مشاوره کنکور 

جهت هماهنگی وقت مشاوره  

 با مشاوران و دبیران برند ایران 

با شماره های زیر تماس بگیرید

 26401062 – ۰۲۱  یا   7680995-0910

نظرسنجی باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص بهترین دبیران ایران را از اینجا ببینید (کلیک کنید)

بهترین اساتید کنکور ایران از نگاه خبرگزاری ایلنا را از اینجا ببینید (برای مشاهده کلیک نمایید)

انتشار خبر نظرسنجی بهترین دبیران سال ۱۴۰۰ در خبرگزاری اسپوتنیک روسیه( برای مشاهده کلیک نمایید)

معرفی بهترین دبیران کنکور ایران در سایت الف (برای مشاهده کلیک نمایید)بهترین مشاور کنکور

لیست بهترین مشاورین کنکور ایران و بهترین تیم های مشاوره کنکور

لیست اسامی بهترین مشاورین کنکور ایران و بهترین تیم های مشاوره کنکور  از نگاه مجموعه آموزشی کارنامه خرد:

بهترین مشاوران تحصیلی ایران و بهترین تیم های مشاوره کنکور :

۱-  مهدی باباخانی  2-  ایمان سرورپور   3- مهدی برقعی  4- آرین احمدی  5- مهدی نکوئی ۶- امیر دیبازر ۷- شروین مسیح ۸- محمدرضا پوردستمالچی

برترین اساتید فیزیک کنکور :

-استاد مهدی باباخانی – استاد مهدی یحیوی- استاد محمود ذهبی-استاد فرید شهریاری-استاد مجتبی سادات-استاد اصغر اسداللهی- استاد باستی

برترین اساتید ریاضی کنکور:
استاد آریان حیدری -استاد ارباب بهرامی_ استاد سامان سلامیان-استاد مسعودی استاد محمد مهربان-استاد هومن نورایی-استاد ماشاالله رضوی

برترین اساتید شیمی کنکور:

استاد بهمن بازرگانی-استاد محمدرضا مصلایی-استاد رضا بابایی-استاد داوود بیرکی-استاد حسن پلویی – استاد کوچیان فرد

 برترین اساتید زیست  کنکور:

استادعمارلو- استاد حمیدرضا زارعی-  علی کرامت -استادمهدی آرام فر-استاد اشکان هاشمی – استاد علی پناهی شایق 

ویژگی های بهترین تیم های مشاوره کنکور

خیلی تفاوتی نمی کند که شما به عنوان یک دانش آموز کنکوری در حال آماده سازی خود برای شرکت در کنکور رشته ریاضی هستید و یا در کنکور رشته تجربی با غول‌های مدعی برای قبولی درخانواده پزشکی در حال مبارزه باشید و یا حتی شاید دانش آموز سال نهم دهم یازدهم باشید و یا از اولیای دانش‌آموزان پایه باشید که بخواهید فرزندانتان را در مسیری درست هدایت نمایید ،در هر صورت تمامی گروه‌های نام برده شده برای رسیدن به موفقیت نیاز به یک مربی و یک مشاور حرفه‌ای و بهترین تیم های مشاوره کنکور نیاز دارند تا به کمک ایشان مسیر دشوار موفقیت را طی نمایند .تعداد زیادی از خانواده ها و دانش آموزان ایرانی از بهترین دبیران ایران و برترین اساتید ایران استفاده می نمایند ،اما اعتقاد چندانی به کار مشاوره ای بهترین تیم های مشاوره کنکور  و کار مشاوران ندارند ،البته عدم اعتقاد به وجود مشاور ریشه در ضعف برخی از مشاوران و روانشناسان دارد و این ضعف باعث گردیده که اعتماد عمومی به مشاوران کنکور و روانشناسان و بهترین تیم های مشاوره کنکور در حوزه های دیگر کاهش یابد اما فراموش نکنید .شما حتی اگر برترین اساتید کنکور ایران را در اختیار داشته باشید ،همانند تیم فوتبالی هستید که در تمام نقاط بازیکنان بسیار عالی و درجه یکی را جذب نموده .اما روی نیمکت مربیگری این تیم فردی بسیار ضعیف و ناتوان نشسته است ،قطعاً برترین های دنیا نیز بدون داشتن مربی و بدون یک هماهنگ کننده نمی‌توانند، اثربخشی لازم را داشته باشند. بنابراین بهترین مشاور کنکور ایران و برترین مشاوران تحصیلی ایران کسانی هستند که در وهله نخست هماهنگی و انسجام را در تیم آموزشی دانش‌آموزان ایجاد می نمایند ،قطعاً یک مشاور برتر کنکور باید اتوریته بسیار بالایی داشته باشد تا علاوه بر تاثیر گذاری بر دانش آموزان بتوانند با قدرت و با صلابت خود تیم دبیران و تیم آموزشی را نیز در مسیر درست هدایت نماید. حقیقت امر آن است که تعداد بسیار زیادی از دبیران مطرح کنکور چندان اعتقادی به مشاورین نداشته و رابطه خوبی را نیز با آنها ندارند ،حال اگر شما بتوانید مشاورین ای برند و مرجع را بیابید که مورد قبول اساتید کنکوری باشند می توانید، انتظار یک تیم منسجم و موفق را داشته باشید. همچنین بهترین مشاور تحصیلی کنکور تجربی و بهترین مشاور تحصیلی کنکور ریاضی ،باید فردی باشد که در توانایی مدیریت برنامه های آموزشی دانش‌آموزان و دبیران را داشته باشد .همچنین از لحاظ بحث مدیریت تایم بتواند ،دانش آموزان را در مسیر صحیح هدایت نماید. بهترین مشاور کنکور تجربی و بهترین مشاور کنکور ریاضی فردی است که، علاوه بر دارا بودن صلابت و داشتن اقتدار تاه‌ترین زمان ممکن تمامی ضعف‌ها و قوت‌های یک دانش آموز را در دروس مختلف و در فصول مختلف شناسایی نماید. همچنین توانایی های بالفعل و توانایی های بالقوه نهفته درون یک دانش آموز را کشف نماید و بتوانند بهترین بهره را از امکانات توانایی هوش و سواد علمی یک دانش آموز ببرد و همچنین بهترین مشاوران کنکور ایران باید رابطه خوب با اولیا نیز برقرار نمایند، به گونه‌ای که در عین آنکه اجازه دخالت های بی مورد را به ایشان نمی دهند .اما از طرف دیگر با یک تعامل حداکثری سعی نمایند رابطه دانش آموز با اولیا دانش آموز با دبیران و اولیا با دبیران را به بهترین نحو ممکن و به بهترین شیوه راهبری و هدایت نماید. همچنین بهترین تیم های مشاوره کنکور باید دارای ویژگی های زیر باشند. پس پیش از انتخاب یک مشاور خوب ویژگی های زیر را مطالعه نموده ،تا در انتخاب بهترین مشاور تحصیلی برای خود و یا برای فرزندتان انتخابی صحیح و اصولی را داشته باشید .در مورد اول بهترین مشاور تحصیلی ایران و بهترین تیم های مشاوره کنکور افرادی هستند که ،در حوزه بهترین و صحیح ترین روش های آموزش و یادگیری و متدهای جدید مطالعه و تکنیک های تست زنی تسلط بسیار بالایی دارند .یعنی یک مشاور خوب تحصیلی باید بتواند نحوه آموزش اصولی مطالب و نحوه صحیح مطالعه مطالب درسی و تکنیک های تست زنی و تکنیک های زمان و تکنیک های مربوط به روشهای یادداشت کردن  و خلاصه نکات را به دانش آموزان در زمانهای مناسب آموزش دهد.

اما ویژگی دوم بهترین تیم های مشاوره کنکور آن است که ،توانایی آموزش مدیریت تایم و مطالعه هوشمند و هدفدار را به دانش آموزان داشته باشد .قطعاً اگر به دانش آموزان فقط گفته شود که درس بخوانید و با اعمال اتوریته و با روش‌های نظارتی صرفاً ،سعی در بالا بردن ساعات مطالعاتی داشته باشیم ،بدون آنکه در طراحی این برنامه هوشمندانه و هدفمند رفتار نماییم .مطمئناً دانش آموزان نمی توانند در این زمان کوتاه ،تحصیلی تمام دروس را به صورت مطلوب مطالعه نمایند و احتمالاً برخی از دروس را بیشتر و برخی از دروس را کمتر مطالعه خواهند نمود و این وظیفه یک مشاور هوشمند و یک مشاور حرفه‌ای تحصیلی است که در تعیین اهداف و مدیریت زمان مطالعه به یاری دانش آموزان بپردازد. همچنین سومین ویژگی برتر این مشاور کنکور پزشکی و برترین مشاور کنکور تجربی و ریاضی ،هدایت استرس ها و تنش ها و فشارهای روحی روانی به سمت و سویی است که، دانش آموزان را از مطالعه موثر باز ندارد .یک مشاور کنکور خوب به گونه‌ای رفتار نماید که، دانش آموزانش هیچگونه استرسی نداشته باشند. قطعاً این امری منفی است زیرا استرس اگر به صورت صحیح و اصولی مدیریت شود ،یکی از عوامل و یکی از موتورهای محرکه دانش‌آموزان برای درس خواندن است .قطعاً کسی که هیچگونه استرسی ندارد ،هیچ گونه انگیزه ای نیز برای پیشروی و برتری جویی در این مسابقه بزرگ نخواهد داشت .اما از طرف دیگر اگر این استرس و فشار از حد خود خارج شود ،ممکن است به روند آموزشی و مطالعاتی و همینطور بر زندگی فردی دانش آموزان تأثیر بسیار منفی بگذارد .بنابراین. بهترین مشاوران کنکور ایران روانشناسانی متبحر هستند که ،می‌دانند چگونه مدیریت فشار ها و استرس های روحی و روانی را به بهترین شکل ممکن مدیریت نمایند.

از دیگر ویژگی‌های بهترین تیم های مشاوره کنکور، می توانیم به توانایی مدیریت رابطه با دانش آموزان اشاره نماییم یک مشاور برتر تحصیلی نهم قدر باید با دانش آموزانش صمیمی شود ،که عنان امور از دستش خارج شود و نه آنقدر باید از آنها فرسخ ها فاصله داشته باشد که نتواند امور را به بهترین وجه هدایت نماید .بنابراین داشتن یک فاصله مناسب مدیریت این فاصله از دیگر ویژگی‌های برترین مشاورین کنکور ایران است. همینطور ویژگی بعدی که بهترین مشاوران تحصیلی باید دارا باشند، تسلط در مباحث انگیزشی است .یک مشاور برتر کنکور و ببهترین تیم های مشاوره کنکور ،علاوه بر آنکه باید در مسائل مربوط به برنامه ریزی و هدف گذاری تسلط بالایی داشته باشند، باید با سخنان هیجانی و انگیزشی خود و با تلنگرهای در زمان های مناسب بتوانند دانش آموزان را انگیزه من نموده تا برای رسیدن به هدفشان تلاش نمایند . مشاورین کنکور در دو گروه اصلی فعالیت می‌کنند، گروهی از آنها فقط به مباحث علمی و برنامه ریزی پرداخت و گروهی نیز فقط با مسائل انگیزشی و با روحیه دادن کارهای مشاوری را پیش می‌برند که، هر دوی این روش ها غلط است .یک مشاور کنکور درجه یک و بهترین تیم های مشاوره کنکورکسی است که ،همزمان هم بر مسائل علمی و مشاوره‌ای و اصول برنامه ریزی تسلط داشته باشد و هم بتواند در زمان های مناسب با سخنان انگیزشی خود موتور انگیزه و امید را در دانش آموزان روشن نگه دارد ،تا پر قدرت به مسیر خود ادامه دهند. از دیگر ویژگی‌های برترین مشاورین کنکور ،می توانیم به داشتن روحیه مسئولیت پذیری ایشان اشاره کنیم یک مشاور برتر کنکور هیچگاه دانش آموزان را به چشم ابزار رسیدن به اهداف مالی و پیشرفت کاری نمی نگرد و همواره سعی می کند خود را در دسترس دانش‌آموزان قرار دهد تا در تمامی زمان ها اگر دانش آموز نیاز به فردی داشت تا از راهنمایی هایش استفاده کند ،بتواند در سریع‌ترین زمان ممکن با ایشان ارتباط لازم را برقرار نماید .بهترین تیم های مشاوره کنکور ،باید به گونه ای برای دانش آموزانش برنامه ریزی نماید که ،برنامه های طراحی شده متناسب با سطح سواد و سطح توانایی های فیزیکی و روحی دانش‌آموزان اش باشد. اگر یک مشاور کنکور برنامه هایی را طراحی کند که ،منطبق با توانایی‌های دانشجویان و دانش‌پژوهان نباشد ،قطعاً چنین برنامه‌ای قابلیت اجرا نداشته و پس از مدتی به شکست می‌انجامد. همچنین یک مشاور کنکور خوب در هنگام برنامه ریزی تحصیلی باید برنامه هایی منعطف اما ،در عین حال در چهارچوب‌های مشخص را طراحی نماید. یعنی برنامه نه آنقدر رها و آزاد باشد و نه آنقدر سفت و سخت و فشرده که هیچگونه انعطافی را تاب نیاورد و همچنین برترین مشاورین کنکور ایران ،بر تمام فصول و در تمام کتاب های درسی تسلط بسیار بالایی باید داشته باشند .به عنوان مثال یک مشاور کنکور خوب باید بداند که، کتاب فیزیک از فصل‌های اندازه گیری و کار و انرژی و فشار گرما و الکتریسیته ساکن و الکتریسیته جاری و مغناطیس و القای مغناطیس و حرکت شناسی و دینامیک و نوسان و موج و صوت و فیزیک اتمی و فیزیک هسته ای تشکیل شده است و با اشراف کامل بر تمام این مباحث و با این دانش که از هر مبحث چه تعداد تست در کنکور طراحی می شود، بتواند برنامه هایی مناسب با دانش آموزانش طراحی نماید.

در طول سال ها کار آموزشی مصاحبه‌های متعددی را با بهترین مشاوران کنکور ایران  برگزار نموده ایم که ماحصل این گفتگو ها را تقدیم شما می کنیم، برترین مشاور کنکور ایران و بهترین مشاوران کنکور در تهران برای مطالعه صحیح در گفتگوهای شان موارد زیر را مطرح کردند:

۱-  یک دانش آموز کنکوری برای موفقیت در کنکور رشته تجربی و برای موفقیت در کنکور  رشته ریاضی و برای موفقیت در کنکور رشته انسانی باید حداقل در هفته ۶۰ ساعت مطالعه مفید داشته باشد که از این ۶۰ ساعت باید ۱۸ ساعت را صرف مطالعه دروس عمومی نمایند و الباقی زمان را به مطالعه دروس اختصاصی بپردازد

برای یک مطالعه موفق در آغاز سال تحصیلی سعی کنید ۲۰ تا ۲۵ درصد از زمان مطالعاتی خود را به دروس عمومی تخصیص دهید و حدود ۷۰ الی ۷۵ درصد از ساعات مطالعاتی خود را به دروس اختصاصی بپردازید

۲- از نگاه بهترین مشاور کنکور تجربی و بهترین مشاور کنکور ریاضی و برترین مشاوران کنکور ایران ، برای یک برنامه ریزی خوب و موفق، دانش آموزان باید در هر روز ۵ الی ۶ عنوان و کتاب درسی را مطالعه نمایند، در گذشته تعداد زیادی از دانش آموزان در یک روز فقط یک درس را می خواندند و این روش مردود و غلط است و بهتر است برای مطالعه موفق در هر روز پنج الی شش عنوان  کتاب درسی را در دستور کاری خود قرار دهید

مثلا شما می‌توانید در هر روز ۳ درصد اختصاصی و ۳ درس عمومی را مطالعه کنید. البته اگر  به مدرسه می روید یا از لحاظ زمانی فقط نیمی از روز را در اختیار دارید میتوانید در هر روز سه الی چهار عنوان کتاب و درس را در دستور خود قرار دهید.

یادتان باشد برای مطالعه صحیح، تایم ها و باکس های مطالعاتی نباید خیلی کوتاه باشد تا شما فرصت مطالعه و تست زنی نداشته باشید و همچنین نباید باکس های مطالعاتی آنقدر بزرگ و طولانی باشد که باعث کسالت و سر رفتن حوصله شما شوند

۳- بهترین مشاور کنکور ایران و برترین مشاور کنکور در تهران و بهترین مشاور کنکور تجربی در مصاحبه با ما ، بهترین تایم برای مطالعه دروس را یک ساعت و نیم الی دو ساعت در روز می دانستند ،یعنی شما هر یک ساعت و نیم یکبار یا هر دو ساعت یک بار ، عنوان درسی مطالعاتی خود را باید عوض کنید و به سراغ درس دیگری بروید، مثلاً اگر فیزیک را دوساعت می خوانید  پس از دوساعت،  مطالعه فیزیک را متوقف کنید و به سراغ مطالعه درس دیگری بروید، همچنین بهتر است برای یک مطالعه موثر و موفق دروس اختصاصی و عمومی را متناوباً مطالعه کنید، مثلاً ابتدا فیزیک بخوانید سپس عربی بخوانید سپس دوباره یک درس اختصاصی مثل شیمی را بخوانید دوباره یک درس عمومی مانند دین و زندگی را مطالعه کنید تا علاوه بر تنوع مطالعاتی، مغز و ذهن شما نیز آمادگی کافی برای سوئیچ کردن روی درس های مختلف را پیدا کند   ۴- در مصاحبه با بهترین مشاوره کنکور ایران و بهترین مشاور کنکور تجربی و بهترین مشاور کنکور در تهران در خصوص روش های تستی و تشریحی و تفاوت آنها و فی سوال پرسیدیم پاسخ‌های جالبی را از ایشان دریافت کردیم ،برترین مشاوران کنکور ایران معتقدند بهترین منبع و اولین منبع مطالعاتی برای دانش آموزان جزوات دبیران مرجع و برتر ایران است . برخلاف نظرات قدیمی که معمولاً مشاورین محترم، کتاب‌درسی را بهترین منبع و مرجع معرفی می‌کردند هم اکنون مشاوران برند ایران برای آموزش و یادگیری دروس مختلف جزوات اساتید مشهور و معروف ایران را به دانش‌آموزان پیشنهاد می‌کند . البته شایان ذکر است که با توجه به تمایل طراحان کنکور به طراحی سوال از تمرینات کتاب درسی ،می توانیم کتاب درسی را در پله دوم و در مکان دوم منابع مطالعاتی قرار دهیم البته میدنیم که  از نظر مشاورین کنکوری ، شاید کتاب درسی برای آموزش خیلی منبع خوبی نباشد، ولی از حل تمرینات و سوالات کتاب درسی نباید غافل شد، زیرا طراحان در سال‌های اخیر توجه ویژه‌ای به کتاب درسی داشته اند۵- برترین مشاور کنکور تجربی و بهترین مشاور کنکور ریاضی و قویترین مشاوران کنکور ایران معتقدند پس از مطالعه جزوات دبیران برند و پس از حل کردن سوالات و تمرینات کتاب درسی وقت آن است که با تست حل کردن خود را محک بزنید برای حل تست بهتر است کار تست زنی را از سوالات کنکور سنوات گذشته آغاز کنید، سوالات کنکور سنوات گذشته در کتاب های میکرو طبقه بندی گاج موجود است که پس از تست زنی از این منبع می توانید تست های تالیفی این کتاب را نیز بررسی و حل نمایید.هنگام تست زنی به هیچ عنوان برای خودتان محدودیت زمانی برای حل تست ها در نظر نگیرید. درست است که در کنکور تایم تستهای اختصاصی چیزی حدود یک دقیقه یا کمی بیشتر و کمتر است، اما این تایم مربوط به زمانی است که شما در یک درس کاملاً مسلط شده اید و تا قبل از اینکه به تسلط کافی برسید نباید سراغ تست های زمان دار بروید.پس از شروع سال تحصیلی تا حدود ماههای اسفند و فروردین مشاورین برند ایران معتقدند که نباید شما تست ها را به صورت زمان دار بزنید و فقط باید هدف تان را روی این قرار دهید که سطح سواد علمی و مطالعاتی خود را بالا ببرید و با بالا رفتن سطح سواد مطالعاتی شما، کم کم بر تمام دروس مسلط می شوید و پس از این تسلط می‌توانید آرام آرام سرعت تست زنی خود را نیز افزایش دهید ( در واقع با بالا رفتن تسلط سرعت تست زنی خود به خود و اتوماتیک افزایش می یابد) در ماه‌های نخست و ماه های آغازین شروع برنامه مطالعاتی خود، به هیچ عنوان نگران تایم و سرعت تست زنی  نباشید بهترین مشاور کنکور ایران و بهترین مشاور کنکور تجربی و بهترین مشاور کنکور ریاضی و برترین مشاوران کنکور ایران در خصوص نحوه مطالعه کتب درسی اعتقاد دارند که پس از مطالعه جزوات دبیران مرجع و پس از حل کردن تمرینات کتاب درسی و پس از بررسی تست های کنکور سالهای گذشته نوبت آن است که خود را در یک آزمون با جامعه آماری بالا محک بزنید البته این آزمون باید استاندارد نیز باشد .در حال حاضر موسسات گاج و قلم چی و تعاونی کارکنان سازمان سنجش و موسسه گزینه دو از مشهور ترین و بزرگترین موسسات برگزار کننده آزمون های آزمایشی می باشند  که با صلاحدید مشاور خود یکی از این مجموعه ها را انتخاب می کنید و به صورت مستمر در آزمون‌های آزمایشی آن ها شرکت می کنید. هدف اصلی از شرکت در آزمون های آزمایشی صرفاً سنجش شما و فهمیدن درصدها و تراز ها نیست بلکه آزمون ها مهمترین منبع و مرجعی هستند که شما را در ریل و مسیری صحیح هدایت می‌کند یعنی با شرکت در آزمونهای آزمایشی خود را در کانال و مسیر برنامه هدفمند آزمون ها قرار می دهیداین که شما در چه هفته ای کدام صفحات را بخوانید در هر هفته کدام درس ها را پیش روی کنید یا کدام درس ها را استاپ کنید و مرور کنید، اینها مواردی هستند که در دل برنامه آزمون موسسات مستتر و نهفته هستند و در واقع این آزمون ها دستهای نهانی دارند که شما را در مسیر صحیح و درست هدایت می کند.در خصوص بهترین موسسات برگزار کننده آزمون های آزمایشی به عقیده نگارنده این مطلب، بهترین موسسه ، تعاونی کارکنان سازمان سنجش است. این مجموعه با توجه به آن که جامعه آماری خوبی دارد و سطح سوالات آن نیز استاندارد و شبیه سوالات کنکور می باشد مورد اطمینان بهترین مشاوران کنکور نیز می باشد همچنین در خصوص انتخاب کتب و منابع به عقیده نگارنده این مطلب بهترین کتابهای موجود در بازار کتاب های میکرو طبقه بندی شده گاج می باشندالبته در برخی از دروس مثل زیست شناسی استفاده از کتاب های تکمیلی دیگر همچون کتاب های نشر الگو نیز مورد توصیه برخی از بهترین مشاورین کنکور تجربی و ریاضی ایران میباشد   برای موفقیت در کنکور، شما علاوه بر آنکه باید منابع درسی و کتاب های مناسبی داشته باشید و علاوه بر این که در آزمونهای آزمایشی معتبر باید شرکت کنید، باید توسط یک مشاور حرفه ای کنکور هدایت شویدتا با برنامه ریزی اصولی هفتگی  و ماهانه و کنترل برنامه مطالعاتی شما، مسیر موفقیت را برای شما هموار کندمشاوره های کنکور در  دو روش انجام می‌شود : روش نخست آن است که شما به دفتر کاری مشاوران کنکوری می‌روید و آنها پس از ویزیت کردن شما و ملاقات با شما برنامه هفتگی را به شما می دهند و در پایان هفته همان برنامه را از شما مطالبه می‌کنداما روش دیگر آن است که مشاور به منزل شما خواهد آمد و همان کارها را در منزل برای شما به صورت هفتگی انجام خواهد داد. بدیهی است که روش دوم شامل هزینه‌های سنگین تر و بالا تر خواهد شد و حضور در دفتر مشاورین و اساتید از لحاظ مالی هزینه کمتری را برای شما خواهد. بهترین مشاور کنکور نی نی سایتبه شما توصیه می کنیم برای مشاوره کنکور خود به هیچ عنوان از دانشجویان و افراد کم تجربه و تازه کار استفاده نکنید زیرا مشاورین تازه کار صرفاً از تجربیات شخصی خود برای هدایت تحصیلی شما می خواهند استفاده کنند که این کار کاملاً غلط است. یک مشاور کارکشته  باید جمیع جوانب را در نظر بگیرد و فقط بر اساس تجربیات شخصی دوران تحصیلی خود مطالب و قضایا را نبیند بنابراین توصیه می‌کنیم فقط و فقط از مشاورین برند و از برترین مشاوران کنکور ایران برای هدایت تحصیلی خود استفاده کنید کامنت برخی دانش آموزان کنکوری درباره روش های درس خواندنشان:

چندماه تا کنکور وقت داری ؟؟

چشماتو ببند…

بستی؟؟؟

تصور کن که الان شب قبل از کنکوره…
کلی از درسا رو اصلا نخوندی….
خیلی میترسی از اینکه به اون هدفی که داشتی نرسی…

ساعت ۱۱ شده کم کم باید بخوابی تا صبح خوابت نگیره….
میری بخوابی… عه عه عه…
کلافه شدی خوابت نمیبره…

با خودت زمزمه می کنی…حالا فردا چکار کنم؟؟؟ بعد از کنکور با چه رویی برگردم خونه؟؟
فامیلا نمیگن این همه تلاش کرد آخرش چی شد؟؟؟

وای دارم دیوونه میشم…

بلند میشی… خواب از سرت پریده و هزارتا فکر و خیال تو سرته…

خدایا خواهش می کنم کمکم کن…
چشم امید مامان و بابام به من بود…
خیلی برام زحمت کشیدن…
به همین راحتی ناامیدشون کنم؟؟؟

وای نه… چطور بهشون بگم خراب کردم؟؟ چطور؟؟؟ مطمئنم که حسابی ناراحت میشن…

دوستامم بهم میخندن نه؟؟؟
ولشون کن اونا که مهم نیستن اما غم مامان و بابا رو نمیشه کاریش کرد…

حالم از خودم بهم میخوره…
خیلی وقت داشتم چرا تلف کردم؟؟؟

خدایا ارزو میکنم که فقط ۱ ماه برگردم عقب…
خواااهش میکنم ازت
رویایی که از بچگی به دنبالش بودی رو خراب نکن .
تصور کن وقتی اعلام نتایج هست و رتبت چیزی شده که تو رو به آرزوی بچگیت نزدیک میکنه حتی زبونت بدن میاد و جیغ میکشی و اشک میرزی مثل وقتی که متولد میشی و پا به ونیا میزاری.

اما افسوس که دیگه کار از کار گذشته……..

اشک توی چشمات جمع میشه و با گریه خوابت میبره…

حالا چشماتو باز کن….

آرزوت برآورده شده…

بنظر من این بزرگترین شانسته که بتونی از افتادن اتفاقی که یه گوشش رو برات توصیف کردم بگیری…

اینطور نیس؟؟؟

امروز دقیق دقیق ۹ ماه وقت داری…
خییییلی قدرش رو بدون …

به این راحتی آینده ات رو خراب نکن…

برای زندگیت بجنگ… تا نجنگی و مبارزه نکنی و با باید های زندگیت نخنگی زندگیت قشنگ نیست.

و به آیندت امیدوار باش…

خودتو ثابت کن…

تو می تونی…
تو باید بتونی…

اگه من  مریض شدم آیا درس بخونم؟؟

به طور کل هر ساله انسان ها در یک برهه از زندگیشون دچار بیماری میشوند اما اینکه کنکوری ها در سال کنکورشون چندین راهکار خارق العاده آوردم برات که نه حرص بخوری فقط استحرات کنی که طوفانی شروع کنی .

در این دورانی که بیمار شدید، سعی کنید به اندازه کافی استراحت کنید وبخوابیو .چون خواب ،باعث تقویت سیستم ایمنی وقوای عمومی وذهنی میشه و بهبودی رو تسریع می کنه. از اینکه استراحت بیشتر از حالت عادی شده نباید نگران باشید ، چون توی این دوران استراحت مفیده.

اگر بیماری شدیده و اصلا توانایی درس خوندن رو ندارید، دو سه روز کاملا استراحت کنید. و بعد از این مدت، مطالعه رو کم کم شروع کنید مثلا از دو سه ساعت در روز شروع کنید و هر روز یک ساعت بهش اضافه کنید. وقتی که ساعت مطالعه ات به همون ساعت همیشگی رسید، قطعا حالت بهتر شده و میتونی مثل گذشته، منظم و با اراده درس بخونید.

اما اگر بیماری شما خیلی شدید نیست و میتونید به مقدار کمی مطالعه کنی حتما از این فرصت استراحت کنید. در این دوران نیازی نیست ساعت مطالعه مثل همیشه باشه، تا جایی که میتونید درس بخونید مثلا دو الی سه ساعت.

استراحت به مقدار کافی رو فراموش نشه

امسال میخوام برم دوازدهم و با برنامه ( گاج ، قلم چی ، گزینه دو ، سنجش ) پایه دهم و یازدهم جمع کردم ، میتونم دو هفته آخر شهریور پیش خوانی دوازدهم داشته باشم ؟

اگر کاملا با برنامه آزمون پیش رفتید و تمامی مباحث مرور و مطالعه کامل شدن که برید سراغ دوازدهم ولی
پیشنهاد بهتر از این مدت مرور و رفع اشکال مباحثی که توی آزمونها مشکل داشتید . برای خوندن دوازدهم وقت زیاده ولی برای تسلط خیلی زیاد رو پایه، کمتر.
مرور ها حتما به روش بازیابی و تورق سریع ( ترکیبی ) باشه و تست‌های نشان دار توی برنامه باشه.
و در هفته پایانی دو آزمون جمع بندی هر کدوم از آزمون هایی که شرکت کردید رو حتما شرکت کنید و باقی تایم استراحت و ریکاوری برای شروع جدی از مهر… این استراحته خیلی لازم و ضروریه است ..‌

دوستان و همراهان گرامی یادتون نره که دانش آموز فرضی در نظر گرفته شده و طراح این سوالات پرسش و پاسخ خودمان هستیم …
سوالات پر تکراری هستند که اغلب دانش آموزان در برهه های مختلف به دنبال جوابشان هستند

پرسش : با اینکه تعداد تست ، ساعت مطالعه ، کیفیو مطالعه بالایی دارم اما نمیتونم در آزمون به درصد و رتبه و تراز خوبی دست پیدا کنم.

پروسه کنکوری خوندن، ۳ قسمته؛ قبل از آزمون، خود آزمون، بعد از آزمون؛ و هر ۳ تا هم به هم مرتبط و بسیار بسیار مهمن.
کسی که تعداد تست بالا داره و کیفیتش خوبه، تازه یک سوم کار رو پیش برده.
بحث خود آزمون بسیار گسترده‌ست؛ مدیریت استرس و تمرکز، مهارت رد گزینه، مدیریت زمان، توانایی اجرای روش‌های زمان نقصانی و × و – ، توانایی اولویت بندی سوالات ( اینکه کدوما رو جواب بدم، از کدوما بگذرم ، کدوم سوالات رو علامت بزنم و بعد بیام حلشون کنم و … )
و بعد آزمون هم خیلی مهمه؛ خیلیا فکر می‌کنن همین که آزمون دادن خوب یا بد شد خلاص؛ اون خود آزمون کنکوره که لزوما نتیجه مهمه؛ تمامی آزمون های قبلش، باید کاملا بررسی بشه، تحلیل آزمون درست انجام بشه که نقاط قوت و ضعف پیدا شه و آزمون بعدی بهتر

بهترین مشاوران کنکور ایران

بهترین مشاوران کنکور ایران

بهترین مشاوران کنکور ایران

معرفی و لیست برترین و  بهترین مشاوران کنکور ایران

 مجموعه آموزشی کارنامه خرد تنها گروه آموزشی کنکور در ایران است که برای مشاوره و برای تدریس گروهی و خصوصی منحصرا از دبیران برند ایران و بهترین مشاوران کنکور ایران استفاده می­نماید

کارنامه خرد با مدیریت اساتید  برند ایران (استاد مهدی باباخانی و استاد سامان سلامیان) اداره می­گردد.

اگر تمایل دارید با مشاوران مشهور و بهترین مشاوران کنکور ایران و یا با دبیران رنکینگ ۱ تا۳ ایران، کلاس های گروهی یا خصوصی داشته باشید با کالسنتر ما تماس حاصل فرمایید

دفتر مرکزی تهران:  26401062    (021)

مجموعه آموزشی کارنامه خرد

مشاهده رزومه بهترین مشاوران کنکور ایران

اسامی  بهترین مشاوران کنکور ایران:

  1- استاد مهدی باباخانی  2-  استاد ایمان سرورپور   3-استاد مهدی برقعی  4- استاد ندا برهانی نسب ۵- استاد مهدی نکوئی ۶-استاد امیر دیبازر ۷-استاد شروین مسیح ۸- استاد محمدرضا پوردستمالچی ۹- استاد جعفر قلی  10- استاد آرین احمدی

بهترین دبیران فیزیک ایران

استاد مهدی باباخانی استاد رضا خالو- -استاد فرید شهریاری-استاد مجتبی سادات-استاد میرسعید- استاد هومن  باستی

بهترین دبیران ریاضی ایران

استادسامان سلامیان -استاد ارباب بهرامی-استاد مسعودی استاد محمد مهربان-استاد هومن نورایی-استاد ماشاالله رضوی استاد اریان حیدری

بهترین دبیران شیمی ایران

استاد بهمن بازرگانی-استاد محمدرضا مصلایی-استاد رضا بابایی-استاد داوود بیرکی-استاد حسن پلویی استاد کوچیان فرد

بهترین دبیران زیست ایران

استادعمارلو- استاد حمیدرضا زارعی-  علی کرامت -استادمهدی آرام فر-استاد اشکان هاشمی استاد علی پناهی شایق

روش درس خواندن برای کنکور  از نگاه بهترین مشاوران کنکور ایران:

در طول سال ها کار آموزشی مصاحبه‌های متعددی را با بهترین مشاوران کنکور ایران  برگزار نموده ایم که ماحصل این گفتگو ها را تقدیم شما می کنیم، برترین مشاور کنکور ایران و بهترین مشاوران کنکور در تهران در بهترین موسسه مشاوره کنکور  برای مطالعه صحیح در گفتگوهای شان موارد زیر را مطرح کردند

یک دانش آموز کنکوری برای موفقیت در کنکور رشته تجربی و برای موفقیت در کنکور  رشته ریاضی و برای موفقیت در کنکور رشته انسانی باید حداقل در هفته ۶۰ ساعت مطالعه مفید داشته باشد که از این ۶۰ ساعت باید ۱۸ ساعت را صرف مطالعه دروس عمومی نمایند و الباقی زمان را به مطالعه دروس اختصاصی بپردازد

برای یک مطالعه موفق در آغاز سال تحصیلی سعی کنید ۲۰ تا ۲۵ درصد از زمان مطالعاتی خود را به دروس عمومی تخصیص دهید و حدود ۷۰ الی ۷۵ درصد از ساعات مطالعاتی خود را به دروس اختصاصی  بپردازید

از نگاه بهترین مشاوران کنکور ایران  و بهترین مشاور کنکور ریاضی و برترین مشاوران کنکور ایران ، برای یک برنامه ریزی خوب و موفق، دانش آموزان باید در هر روز ۵ الی ۶ عنوان و کتاب درسی را مطالعه نمایند، در گذشته تعداد زیادی از دانش آموزان در یک روز فقط یک درس را می خواندند و این روش مردود و غلط است و بهتر است برای مطالعه موفق در هر روز پنج الی شش عنوان  کتاب درسی را در دستور کاری خود قرار دهید

مثلا شما می‌توانید در هر روز ۳ درصد اختصاصی و ۳ درس عمومی را مطالعه کنید. البته اگر  به مدرسه می روید یا از لحاظ زمانی فقط نیمی از روز را در اختیار دارید میتوانید در هر روز سه الی چهار عنوان کتاب و درس را در دستور خود قرار دهید

یادتان باشد برای مطالعه صحیح، تایم ها و باکس های مطالعاتی نباید خیلی کوتاه باشد تا شما فرصت مطالعه و تست زنی نداشته باشید و همچنین نباید باکس های مطالعاتی آنقدر بزرگ و طولانی باشد که باعث کسالت و سر رفتن حوصله شما شوند

در بهترین موسسه مشاوره کنکور  و بهترین مشاوران کنکور ایران و بهترین مشاور کنکور تجربی در مصاحبه با ما ، بهترین تایم برای مطالعه دروس را یک ساعت و نیم الی دو ساعت در روز می دانستند ،یعنی شما هر یک ساعت و نیم یکبار یا هر دو ساعت یک بار ، عنوان درسی مطالعاتی خود را باید عوض کنید و به سراغ درس دیگری بروید، مثلاً اگر فیزیک را دوساعت می خوانید  پس از دوساعت،  مطالعه فیزیک را متوقف کنید و به سراغ مطالعه درس دیگری بروید، همچنین بهتر است برای یک مطالعه موثر و موفق دروس اختصاصی و عمومی را متناوباً مطالعه کنید، مثلاً ابتدا فیزیک بخوانید سپس عربی بخوانید سپس دوباره یک درس اختصاصی مثل شیمی را بخوانید دوباره یک درس عمومی مانند دین و زندگی را مطالعه کنید تا علاوه بر تنوع مطالعاتی، مغز و ذهن شما نیز آمادگی کافی برای سوئیچ کردن روی درس های مختلف را پیدا کند

در مصاحبه بهترین مشاوران کنکور ایران در بهترین موسسه مشاوره کنکور   و بهترین مشاور کنکور تجربی و بهترین مشاور کنکور در تهران در خصوص روش های تستی و تشریحی و تفاوت آنها و فی سوال پرسیدیم پاسخ‌های جالبی را از ایشان دریافت کردیم ،برترین مشاوران کنکور ایران معتقدند بهترین منبع و اولین منبع مطالعاتی برای دانش آموزان جزوات دبیران مرجع و برتر ایران است . برخلاف نظرات قدیمی که معمولاً مشاورین محترم، کتاب‌درسی را بهترین منبع و مرجع معرفی می‌کردند هم اکنون مشاوران برند ایران برای آموزش و یادگیری دروس مختلف جزوات اساتید مشهور و معروف ایران را به دانش‌آموزان پیشنهاد می‌کند . البته شایان ذکر است که با توجه به تمایل طراحان کنکور به طراحی سوال از تمرینات کتاب درسی ،می توانیم کتاب درسی را در پله دوم و در مکان دوم منابع مطالعاتی قرار دهیم البته میدنیم که  از نظر مشاورین کنکوری ، شاید کتاب درسی برای آموزش خیلی منبع خوبی نباشد، ولی از حل تمرینات و سوالات کتاب درسی نباید غافل شد، زیرا طراحان در سال‌های اخیر توجه ویژه‌ای به کتاب درسی داشته اند

بهترین مشاوران کنکور ایران معتقدند پس از مطالعه جزوات دبیران برند و پس از حل کردن سوالات و تمرینات کتاب درسی وقت آن است که با تست حل کردن خود را محک بزنید برای حل تست بهتر است کار تست زنی را از سوالات کنکور سنوات گذشته آغاز کنید، سوالات کنکور سنوات گذشته در کتاب های میکرو طبقه بندی گاج موجود است که پس از تست زنی از این منبع می توانید تست های تالیفی این کتاب را نیز بررسی و حل نمایید.

هنگام تست زنی به هیچ عنوان برای خودتان محدودیت زمانی برای حل تست ها در نظر نگیرید. درست است که در کنکور تایم تستهای اختصاصی چیزی حدود یک دقیقه یا کمی بیشتر و کمتر است، اما این تایم مربوط به زمانی است که شما در یک درس کاملاً مسلط شده اید و تا قبل از اینکه به تسلط کافی برسید نباید سراغ تست های زمان دار بروید.

پس از شروع سال تحصیلی تا حدود ماههای اسفند و فروردین مشاورین برند ایران معتقدند که نباید شما تست ها را به صورت زمان دار بزنید و فقط باید هدف تان را روی این قرار دهید که سطح سواد علمی و مطالعاتی خود را بالا ببرید و با بالا رفتن سطح سواد مطالعاتی شما، کم کم بر تمام دروس مسلط می شوید و پس از این تسلط می‌توانید آرام آرام سرعت تست زنی خود را نیز افزایش دهید ( در واقع با بالا رفتن تسلط سرعت تست زنی خود به خود و اتوماتیک افزایش می یابد)

در ماه‌های نخست و ماه های آغازین شروع برنامه مطالعاتی خود، به هیچ عنوان نگران تایم و سرعت تست زنی  نباشید بهترین مشاور کنکور ایران و بهترین مشاور کنکور تجربی و بهترین مشاور کنکور ریاضی و برترین مشاوران کنکور ایران در خصوص نحوه مطالعه کتب درسی اعتقاد دارند که پس از مطالعه جزوات دبیران مرجع و پس از حل کردن تمرینات کتاب درسی و پس از بررسی تست های کنکور سالهای گذشته نوبت آن است که خود را در یک آزمون با جامعه آماری بالا محک بزنید البته این آزمون باید استاندارد نیز باشد .

در حال حاضر در بهترین موسسه مشاوره کنکور   موسسات گاج و قلم چی و تعاونی کارکنان سازمان سنجش و موسسه گزینه دو از مشهور ترین و بزرگترین موسسات برگزار کننده آزمون های آزمایشی میباشند . هدف اصلی از شرکت در آزمون های آزمایشی صرفاً سنجش شما و فهمیدن درصدها و تراز ها نیست بلکه آزمون ها مهمترین منبع و مرجعی هستند که شما را در ریل و مسیری صحیح هدایت می‌کند یعنی با شرکت در آزمونهای آزمایشی خود را در کانال و مسیر برنامه هدفمند آزمون ها قرار می دهید

در خصوص بهترین موسسات برگزار کننده آزمون های آزمایشی به عقیده نگارنده این مطلب، بهترین موسسه ، تعاونی کارکنان سازمان سنجش است

در بهترین موسسه مشاوره کنکور  مشاوره های کنکور در  دو روش انجام می‌شود : روش نخست آن است که شما به دفتر کاری مشاوران کنکوری می‌روید و آنها پس از ویزیت کردن شما و ملاقات با شما برنامه هفتگی را به شما می دهند و در پایان هفته همان برنامه را از شما مطالبه می‌کند

اما روش دیگر آن است که مشاور به منزل شما خواهد آمد و همان کارها را در منزل برای شما به صورت هفتگی انجام خواهد داد. بدیهی است که روش دوم شامل هزینه‌های سنگین تر و بالا تر خواهد شد و حضور در دفتر مشاورین و اساتید از لحاظ مالی هزینه کمتری را برای شما خواهد. بهترین مشاور کنکور نی نی سایت

  مشاهده  سایت دبیران برند ایران

وبسایت تحلیل دبیران ایران را از اینجا ببینید

بهترین مشاور کنکور فردی حرفه ایست که واقعا به کارش علاقه مند است و دوست دارد با افراد مختلفی که می خواهند به یک هدف مشخصی برسند کار کند

بهترین مشاور کنکور  معمولا در یک زمینه تخصص فوق العاده ای دارد. بهترین مشاور کنکور  بخاطر اینکه خودشان به یک رشته ای علاقه داشته اند یا در آن زمینه تجربه دارند بتوانند بهتر شما را راهنمایی کنند. مثلا یک مشاور برتر کنکور ریاضی بواسطه آگاهی ها و مهارت هایش، قطعا دانش آموزان موفق زیادی در کنکور ریاضی داشته است.

یکی از مهمترین فاکتورها برای بهترین مشاور کنکور  این است که تخصصش را با دیگران به اشتراک بگذارد.آگاهی یک چیز است و اینکه تمایل داشته باشید انرا به دیگران انتقال دهید چیز دیگری است

بهترین مشاور کنکور  باید مهارت های ارتباطی قوی ای داشته باشد و با دانش آموز با زبان خودش صحبت کند.مطمئنا اگر فرد با مشاور احساس راحتی کند و از تمام نگرانی ها و دغدغه هایش آزادانه صحبت کند، بهترین مشاور کنکور  بهتر می تواند او را راهنمایی کند و به سرمنزل مقصود برساند

در مشاوره کنکور ریاضی ، منابع دروس تخصصی و جزئیات سوالات بدقت بررسی می شود.داوطلب با نقاط ضعف و قوت خود در ریاضی آشنا شده و روی اشکالات خود بیشتر وقت می گذارد.

مشاورکنکور، زیرگروه های رشته ریاضی را برای داوطلب مشخص می کند و بر اساس میزان علاقه مندی فرد و اهداف تحصیلی و شغلی ای که در نظر دارد برنامه فرد را می چیند.

دانش آموزان برای کنکور ریاضی باید از قبل برنامه ریزی مدونی داشته باشند و طوری زمانبندی خود را در نظر بگیرند که بتوانند به اندازه کافی مطالعه داشته باشند.در نظر داشته باشید که کیفیت مطالعه بسیار مهم تر از کمیت آن است.

بهتر است سرتان را با کلاس های مختلف تخصصی شلوغ نکنید و به بهترین خود اعتماد کنید.مطمئنا بهترین مشاور کنکور طوری شما را هدایت می کنند که نه تنها از درس خواندن مداوم خسته نشوید بلکه از آن لذت هم ببرید

استراحت در تایم کنکور:

زنگ تفریح کنکوری ها

همه ما انسان ها نیاز به استراحت داریم و اعمال انجام  وظایف شخصی

توصیه من به همه کنکوری ها : تک بودی بودن در سال کنکور هست

اما این تک بودی بودن آیا یعنی آب نخوردن نخوابیدن  حمام نرفتن  با پدر و مادر حرف نزدن

خیر تک بودی بودن یعنی در سال کنکورت یعنی به فکر این نباشی مدرک زبانت نیمه کاره مونده  مستمر باشگاه نمیرم و اینکه حرفه ای موسیقی و نقاشی کار نمیکنم …

یعنی صرفا کنکور و درس …

اما متاسفانه برخی افراد  فکر میکنن  یعنی در یک اتاق و درس بدون هیچ گونه زنگ تفریح و استراحت و نرسیدن به وظایف سخصی و فردیشان …

زنگ تفریح : لطفا باکس های خود را ۵ الی ۶ ساعتی قرار ندید ( آقا اجازه : بعد از ۵ الی ۶ ساعت سر میز خوابم میبره )

اره خوابت میبره : دلیلش میدونی چیه؟

نه میشه خودتون بگید ؟

اره ، حتما ، تحرک نداشتن ( بعضی ها فکر میکنن تحرک باید وزنه چند کیلویی بردارن یا کشتی بگیرن )

نه یعنی ۵ الی ۶ دقیقه قدم زدن در فضای خونه یا اتاقت

باکس های مطالعه ما باید ۱:۳۰ ساعته الی دو ساعته باشه زیرا مغز نیاز به استراحت دارد و باید مقداری استراحت کنید یعنی بعد از یک ساعت و نین یا دو ساعت ۱۵ الی ۱۰ دقیقه به خودتون استراحت بدید و بعد برید سراغ باکس بعدیتون و مطمئن باشید از مطالعتون لذت میبرید

اما این ده دقیقه الی یک رب چه کار انجام بدیم : آب بنوشید ، میوه بخورید ، قدم بزنید ( نه اینکه ماشی بری  پیاده ردی با کل فک و فامیل) _ چشم هاتون رو ببینید و  یا یک موزیک بی کلام پلی کنید و تا اینکه مغزتون فضاش فراهم بشه برای شروع پر قدرت باکس مطالعاتی بعدیتون .

و اما استراحت های نیم روزی  : صرفا میتونید در طول یک هفته به خودتون یک استراحت نیم روزی تعیین کنید

فیلم ببینید برید با فک و فامیل الان برید پیاده روری برید مهمونی و یا اینکه برید پارک و با خانواده یا در بد ترین حالت ممکن بخوابید

لطفا جغد نباشید : سال کنکور برخی بچه ها در طول ۲۴ ساعت ۳ ساعت میخوابنن

اگر من نیاز به خواب ندارم اما مغزم دکمه اف رو از یه زمانی میزنه مثل این هست که کانال  کودک یا همون بهتر شبکه پویا ( از ساعت ۱۲ ثدای آژیریش بند میشه و همچنان داری نگاه کانال میکنی )

مغزم هم یک عملکرد این چنینی دارد 

پس لطفا جغد نباشید

 حمام نرفتن : باعث نمیشود تو زیاد درس بخونی ( از یک حدی خودت بدت میاد که ادامه بدی)

پس لطفا جدی بگیرید

سوء تغذیه در سال کنکور : لطفا وعده های غذایی خودتون رو تغییر ندید و در طول روز حتما سه وعده مهم (صبحانه ، نهار و شام را اجرا کنید )

عذا نخوردن باعث نمیشه تایم کم نیاری اما باعث میشه که هیچی متوحه نشی و تمرکز حواس نداشته باشی

لطفا بازه های استراحتتون از فضای مجازی دوری کنید …

چون باعث خواب آلودی و گرفتن انرژی شما خواهد شد …

جدی بگیرید هر چند ساده اما تاثیر گذارد

نظرسنجی بهترین موسسه کنکور و بهترین تیم مشاوره کنکور

به انتخاب مشاوران وبسایت تحلیل دبیران ایران ،مجموعه آموزشی کارنامه خرد با کسب امتیاز ۸۹ از ۱۰۰ به عنوان برترین تیم مشاوره کنکور در بین موسسات مشاوره ای در سال ۱۴۰۰ انتخاب گردید

نظرسنجی باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص بهترین دبیران ایران را از اینجا ببینید (کلیک کنید)

بهترین اساتید کنکور ایران از نگاه خبرگزاری ایلنا را از اینجا ببینید (برای مشاهده کلیک نمایید)

انتشار خبر نظرسنجی بهترین دبیران سال ۱۴۰۰ در خبرگزاری اسپوتنیک روسیه( برای مشاهده کلیک نمایید)

بهترین آموزشگاه کنکور و کلاس کنکور و کلاس تقویتی در تهران و ایران کدامند؟

شما در هرجای ایران که زندگی میکنید ، برای انتخاب کلاس کنکور و کلاس تقویتی دو انتخاب وجود دارد، مورد اول استفاده از آموزشگاه ها و کلاس های حضوری در تهران با دبیران محلی و داخل استان این استان  و انتخاب دوم شما  آموزشگاه هایی  میاشد که در سطح کل کشور فعالیت آنلاین ( برخط ) دارند و به صورت برخط کلاس ها و خدمات را ارائه می­نمایند

در آموزشگاه های  اکثر شهرها ،عموما دبیران محلی و داخل استان وظیفه تدریس را برعهده دارند اما در آموزشگاه های کشوری (همانند کارنامه و .. ) از دبیران برند و شهیر و معروف در سطح کشوری استفاده می­شود

کدامیک بهتر است؟ آموزشگاه های محلی و داخل استان یا آموزشگاه های آنلاین ( برخط ) کشوری ؟نظرسنجی بهترین موسسه کنکور

در انتخاب آموزشگاه های محلی و یا کشوری، دقت نمایید که هرکدام از آنها خصوصیت های مخصوص به خود را دارند،اما تجربه کلاس های آنلاین ( برخط ) با دبیران برند ایران در سالهای اخیر ،بسیار موفق بوده و هم اکنون در تمام شهر ها و روستاها امکان استفاده از کلاس های آنلاین ( برخط ) دبیران برند ایران فراهم شده است.در این دسته از کلاس ها، شما صدا و تصویر اساتید برند ایران را از استدیویی مجهز و با کیفیت و پای تخته هوشمند بزرگ،دریافت نموده و حتی تکرار کلاس ها (فیلم های ضبط شده) را میتوانید بارها و بارها مشاهده کنید

کدام دبیران و کدام کلاس ها بهتر هستند؟براساس نظرسنجی بهترین موسسه کنکور کدام را انتخاب کنیم؟

کدام آموزشگاه کنکور بهتر است؟ (براساس نظرسنجی بهترین موسسه کنکور) 

از لحاظ ارائه خدمات آموزشی همه این موسسات از دبیران خوبی استفاده مینمایند اما اصلی ترین تمایز مجموعه کارنامه خرد

استفاده از دبیران برند و رنکینگ شماره یک دبیران ایران، در هر درس میباشد

در صورتی که شما تمایل داشته باشید از خدمات مجموعه آموزشی کارنامه خرد استفاده نمایید، تدریس ریاضیات در این مجموعه توسط استاد سامان سلامیان رنکینگ شماره یک دبیران ریاضی ایران صورت می پذیرد و همین طور در درس فیزیک استاد مهدی باباخانی رنکینگ شماره یک دبیران فیزیک ایران برای شما در نظر گرفته شده است  در درس زیست شناسی استاد حمیدرضا زارعی رنکینگ شماره ۱ دبیران زیست ایران کلاسهای خرد را اداره می نمایند  و کلاس های عربی نیز توسط استاد عمار تاجبخش (رنکینگ شماره یک دبیران عربی ایران) اجرا می­گردد

 (برای مشاهده رنکینگ دبیران ایران در گوگل اسامی و مشاهده بهترین اساتید را خودتان شخصا در گوگل سرچ نمایید)

 البته شایان ذکر است خدمات موسسه کارنامه خرد  از گرانترین خدمات و کلاس‌های آموزشی در سطح ایران می باشد تنها موسسه کنکوری در ایران است که فقط منحصراً از دبیران برند و رنکینگ اول ایران استفاده می نمایید.

مشاهده  سایت دبیران برند ایران

شماره تماس و نحوه ارتباط با آموزشگاه ها

مجموعه کارنامه خرد با مدیریت استاد مهدی باباخانی و استاد سامان سلامیان

شماره تماس کارنامه خرد :   26401062    (021)

نظرسنجی بهترین موسسه کنکور

کلاس حضوری بهتر است یا آنلاین ( برخط )؟

مجموعه کارنامه خرد هم اکنون در رده بندی و  نظرسنجی بهترین موسسه کنکور ایران بهترین کلاس های آنلاین ( برخط ) را ارایه می­نماید، اگر در ایران و تهران هستید قطعا کلاس های آنلاین ( برخط ) با دبیران برند ایران ارجحیت دارد ، در واقع ،به جای کلاس های حضوری با دبیران درجه۳ ، به شما توصیه میکنیم از کلاسهای آنلاین ( برخط ) دبیران برند ایران استفاده کنید

کلاس خصوصی بهتر هستند یا کلاس های گروهی؟

اگر مشکل مالی نداشته باشید، استفاده از کلاس های خصوصی بهتر است. موسسه کارنامه خرد تنها موسسه کنکوری در ایران است که علاوه بر کلاسهای گروهی، خدمات کلاس های خصوصی را نیز با دبیران برند را به صورت آنلاین ( برخط ) ارائه میکند،در بقیه موسسات فقط کلاسهای گروهی را میتوانید با اساتید مشهور داشته باشید. همینظور به خاطر داشته باشید که اگرچه هزینه کلاس های خصوصی با دبیران برند بالاست، اما استفاده از خدمات برتر در تمام نقاط دنیا هزینه های بیشتری را شامل می­شود./ نظرسنجی بهترین موسسه کنکور

چرا و چطور  یک مجموعه آموزشی خوب باعث موفقیت تحصیلی می­گردد؟

اگر به بررسی رتبه های برتر کنکور پزشکی کنکور تجربی و کنکور ریاضی بپردازیم به وضوح مشاهده می‌کنیم که افراد موفق برای رسیدن به این موفقیت، برنامه ریزی منسجم و خوبی را داشته اند و برخلاف آن چیزی که در برخی از رسانه های عمومی به شما القا می شود، دانش آموزان برتر، علاوه بر آنکه هوش و استعداد بالایی دارند اصولاً افرادی هستند که مورد توجه خانواده هایشان بوده و با برنامه ریزی ویژه و خاصی که خانواده های ایشان در سال‌های پیش از کنکور برای ایشان انجام داده‌اند به موفقیت رسیده اند

قطعاً هیچ موفقیتی تصادفی نیست و برای رسیدن به موفقیت باید برنامه ریزی خوبی داشت هم اکنون بهترین موسسه کنکور در ایران و  بهترین کلاس کنکور و کلاس تقویتی پزشکی در ایران  و بهترین آموزشگاه کنکور کشور برای ارائه خدمات مشاوره و تدریس جهت موفقیت در آزمون ورودی کنکور پزشکی و کنکور تجربی و کنکور ریاضی در تهران موسسه کارنامه خرد می باشد / نظرسنجی بهترین موسسه کنکور

رزومه دبیران برند ایران را از اینجا ببینید  –  کلیک نمایید

نکات مهم برای انتخاب بهترین کلاس کنکور و کلاس تقویتی در تهران 

اولین موردی که شما باید برای انتخاب بهترین کلاس کنکور و کلاس تقویتی در تهران  برای قبولی پزشکی و مهندسی در نظر داشته باشید ، نام اساتید و تجربه ایشان و سوابق موفقیت ایشان در سنوات گذشته است،

اکثر آموزشگاه های کنکور و اکثر موسسات کنکور فقط در یک یا دو درس ازدبیران برتر تبلیغات خود استفاده می کند و در سایر دروس از دبیران معمولی استفاده می کنند اما مجموعه کارنامه خرد تنها مجموعه آموزشی در آموزشی ایران است که در تمام دروس خود از دبیران برند و از رنکینگ شماره یک دبیران ایران استفاده می نماید  و تمامی دبیران کارنامه خرد  در رتبه های ۱ تا ۳ ایران قرار دارند

بهترین آموزشگاه های کنکوری و بهترین کلاس کنکور و کلاس تقویتی برای پزشکی   در بهترین کلاس کنکور و کلاس تقویتی در تهران  و در بهترین موسسه کنکور برنامه های بلند مدت و کوتاه مدت برای تمامی سال تحصیلی در نظر گرفته می شود که اینگونه موسسات برای رسیدن به اهداف خود امه‌های ویژه‌ای را در محقق شدن اهداف تدوین می نمایند همچنین از دیگر خصوصیت های بهترین کلاس کنکور و کلاس تقویتی در تهران  و بهترین آموزشگاه کنکور در ایران می توان به دارا بودن سیستمهای بررسی رضایت مشتریان اشاره نمود که هم اکنون در سطح ایران مجموعه کارنامه خرد، تنها موسسه آموزشی است که دارای ایزو  ۱۰۰۰۲ مربوط به رسیدگی به شکایات مشتریان و همچنین سنجش

رضایت مخاطبین میباشد

اما نکته بسیار مهمی که در انتخاب بهترین موسسه آموزش کنکور تهران   و بهترین کلاس کنکور و کلاس تقویتی در تهران  باید در نظر داشته باشید د در دسترس بودن مدیران ارشد و پاسخگویی به هنگام آنها در مواقع اضطراری است

مدیران ارشد مجموعه کارنامه ، پس از ثبت نام شما در کلاس‌های درسی شماره های مستقیم خود  را نیز در اختیار اولیای گرامی قرار می دهد تا در مواقع ضرورت و اضطرار در تمام ساعات شبانه روز به  ایشان دسترسی داشته باشند

اسامی کادر دبیران کارنامه خرد در  بهترین کلاس کنکور و کلاس تقویتی در تهران :

کادر ریاضی: استاد سامان سلامیان استاد محمد ارباب بهرامی

کادر فیزیک: استاد مهدی باباخانی استاد امیراحمد میرسعید

کادر شیمی: دکتر حسن پلویی دکتر مهدی صالحی راد-دکتر فروسی

کادر زیست شناسی: استاد حمیدرضا زارعی استاد ماکان فاکری استاد رضا اربابیان

کادر مشاوره: استاد مهدی باباخانی-دکتر مهدی برقعی- استاد برهانی نسب

بهترین کلاس کنکور و کلاس تقویتی در تهران و ایران  چه خصوصیت هایی دارند؟

اولین خصوصیت بهترین کلاس کنکور و کلاس تقویتی در ایران ، داشتن رهبر و مدیری توانمند در آموزشگاه است. زمانی که مدیران، کارمندان و اعضای هیئت مدیره یک آموزشگاه، رهبری و مدیریت قوی دارند، دانش­آموزان عملکرد بهتری خواهند داشت زیرا این رهبران دائما مدرسان و همکاران خود را تشویق به یادگیری و تقویت مهارت‌های روز می‌کنند تا چالش‌ها و مشکلات زبان آموزان را با شیوه‌ها و راهکارهای تکنولوژی محور رفع کنند.

دومین خصوصیت بهترین کلاس کنکور و کلاس تقویتی در تهران و بهترین کلاس کنکور و کلاس تقویتی در ایران در آموزشگاه‌های خوب آنست که   به صورت منظم سیستم‌های آموزشی، روش‌های تدریس، دانش مدرسین و همچنین وضعیت و سطح دانش آموزان با شیوه‌های نوین ارزیابی می‌شود تا زمینه‌هایی که نیاز به تقویت و بازنگری دارد را کشف و آنها را توسعه و بهبود دهند.

سومین خصوصیت بهترین کلاس کنکور و کلاس تقویتی در تهران و بهترین کلاس کنکور و کلاس تقویتی در ایران که باعث تمایز آموزشگاه‌های مختلف از همدیگر می‌شود انتظار بالای آنها از مدرسین و دانش‌آموزان است. تحقیقات علم روانشناسی در زمینه آموزش نشان داده، زمانی که شما از شخصی انتظار بالاتری دارید و در صورت تحقق فرد مورد تشویق قرار می دهید موجب بهبود عملکرد آن شخص می‌‌شوید.  بنابراین آموزشگاه‌هایی که از دانش آموزان و مدرسین انتظارات بالایی دارند و به آنها ارج می‌نهند موجب افزایش عزت نفس، کشف مهارت‌ها و بهبود مهارت‌های فردی و تیمی دانش‌آموزان و مدرسین می‌شوند.

چهارمین خصوصیت بهترین کلاس کنکور و کلاس تقویتی در تهران و بهترین کلاس کنکور و کلاس تقویتی در ایران آنست که آموزشگاه‌های کنکور موثر و موفق دارای چارت اهداف، چارت آموزشی برای مدرسین و دانش آموزان صورت منحصر به فرد است.

زمانی که وارد یک آموزشگاه کنکور می‌شوید باید آن مجموعه بتواند چارت آموزشی مناسب در راستای اهداف شما مشخص کند تا نه تنها سردرگم نشوید بلکه حس کنید از شما حمایت نیز می‌شود. این ساختار باید به گونه ای باشد که دانش آموز در هر زمان از مسیر آموزشی بتواند ببیند که در حال حاظر در کجا ایستاده است. یعنی دقیقا بداند چه مقدار از مسیر آموزشی را گذرانده، اکنون در چه جایگاهی هست و چه مقدار از مسیر آموزشی اش مانده است.

پنجمین خصوصیت بهترین کلاس کنکور و کلاس تقویتی در تهران و بهترین کلاس کنکور و کلاس تقویتی در ایران و یکی دیگر از اساسی‌ترین خصوصیت‌های یک آموزشگاه‌ موفق این است که فضای مناسبی داشته باشد. فضای مناسب آموزشی شامل اندازه آموزشگاه و کلاس‌ها، زمان یادگیری، کیفیت تجهیزات و تکنولوژی مورد استفاده برای آموزش، شیوه‌های نوین آموزشی، ایجاد محیط مفرح و بستر مناسب برای یادگیری همراه با سرگرمی، استفاده از روش‌های خلاقانه آموزشی و ترغیب دانش آموزان به استفاده از این شیوه‌ها، فراهم کردن امکانات رفاهی و فراهم آوردن مواد و منابع آموزشی مناسب است که می‌تواند منجر به بهبود مهارت‌های دانش آموزان شود.

تحقیقات نشان داده که آموزشگاه‌های موفق بهترین کلاس کنکور و کلاس تقویتی در تهران دارای برنامه و سازماندهی قوی هستند و این یکی از عوامل کلیدی  موفقیت آموزشگاه‌ها است بهترین کلاس کنکور و کلاس تقویتی پزشکی دارای محیط پویا، انعطاف پذیر، شرایط محیطی و درسی مناسب و باکیفیت هم از نظر خدمات دهی و هم از نظر ظاهری هستند. ارائه این فضاها باعث کسب تجربه‌ مثبت دانش آموزان از آموزشگاه‌های کنکوری می‌گردد.

در واقع یکی از شاخص‌های انتخاب بهترین کلاس کنکور و کلاس تقویتی در تهران از طرف دانش آموزان، ارتباط موثر آنها با مدرسین می باشد.

در واقع امروزه استفاده ازروشهای سنتی، تکراری و خسته کننده در آموزش کنکور به نوعی با شکست همراه است. بنابراین آموزشگاه ها و بهترین برگزارکنندگان کلاس کنکور و کلاس تقویتی پزشکی باید خود را با راهکارهای نوین و بروز جهانی همراه کنند

لطفا در بخش نظرات به ما بگید که انتظاراتتون از یک موسسه خوب کنکوری چیه و اگر تجربه حضور در بهترین کلاس کنکور و کلاس تقویتی برای پزشکی در ایران رو داشتید لطفا با ما در میان بگذارید و بگید بهترین موسسه کنکور در تهران و بهترین کلاس کنکور و کلاس تقویتی در ایران  با توجه به تجربیات شما کدام است؟

وبسایت تحلیل دبیران ایران را از اینجا ببینید

نظر یکی از دانش آموزان تهرانی در خصوص بهترین آموزشگاه کنکور در تهران

اما به نظرتون هر کلاسی مناسب هست ؟

پاسخ من نسبت به این سوال این هست ما باید در کلاس هایی شرکت کنیم که  نظم در آن در جریان باشد.

یعنی کنسل ها بدون دلیل یا دلایل غیر قابل قبول نباشد و دوم اینکه بتوانید چندین مرتبه ضبط شده کلاس را ببیند و رفع ابهام کنید

و اینکه آموزشی به شما ارائه بدهند که بر پایه خود تعریف علوم تجربی باشد یعنی چرایی و چگونگی

اینکه یک آموزش قوی و مفهومی را به شما توضیح بدهند نه اینکه از تکنیک هایی استفاده کنند که اعمال کردنشان در آزمون های آموزشی و در  آزمون اصلی کنکور یک بازی بیشتر نباشد چرا که کنکور های اخیر به ما ثابت کرده آموزش باید آنچان عمقی باشد که ما ذهن طراح سوال را از پیش خوانده باشیم

و خود طرح کننده سوال های چالشی در حین تست حل کردن و مطالعه باشی

پس باز هم تردید داری که با یکی از بهترین موسسات کنکوری که حتی برای یک بار نامش را در هیچ یک از شبکه های مجازی نشنیده اید چون اهل تبلیغ و ادعا نیستند فقط خدمت به دانش آموزان را سرلوحه علم خود قرار داده اند

 کارنامه خرد جایی که اساتید تک کنکور و برند که حتی شما شرکت در کلاس های کنکورشان را یک خواب تصور کنید اما کارنامه خرد این عدالت اآموزشی را برقرار کرده آموزشی اساتیدی همچون مهندس مهدی بایا خانی کسی که سال هاست رفاقت با فیزیک و حل مسائل آن را دارد و الان  دبیر تک و اول کنکور کشور شده هست / نظرسنجی بهترین موسسه کنکور

کلاس های آنلاین به ما این امکان را داده که در خانه شرایط یک کلاس فوق حرفه ای را تجربه کنیم چیزی که شاید برای ما یک رویا بود

مباحث را آنقدر برایمان مرور میشود که هیچگونه نگرانی و دلهره نیست و با یک بودجه بندی عالی و تمام عیار تا آخرین ضربان های کنکور پیش میرویم / نظرسنجی بهترین موسسه کنکور

بهترین اساتید کنکور تهران کدامند؟

نظرسنجی بهترین موسسه کنکور

نظرسنجی بهترین موسسه کنکور

بهترین دبیران تهران و ایران در چه موسساتی تدریس می­کنند؟

اسامی بهترین دبیران کنکور تهران ؟

نظرسنجی بهترین موسسه کنکور

بهترین آموزشگاه های کنکور تهران

بهترین دبیران ریاضی تهران

بهترین دبیران شیمی تهران

بهترین دبیران زیست تهران

بهترین دبیران زبان انگلیسی تهران

بهترین دبیران فیزیک تهران

بهترین دبیران ادبیات تهران

بهترین آموزشگاه های کنکور تهران

بهترین کلاس کنکور و کلاس تقویتی تهران

بهترین کلاس کنکور و کلاس تقویتی در تهران

بهترین کلاس کنکور و کلاس تقویتی پزشکی تهران

بهترین کلاس کنکور و کلاس تقویتی تجربی تهران

بهترین موسسه کنکور پزشکی تهران

بهترین موسسه کنکور تجربی در تهران

دبیر فیزیک خوب در تهران

دبیر ریاضی خوب در تهران

دبیر زیست خوب در تهران

دبیر زیست شناسی خوب در تهران

دبیر شیمی خوب در تهران

دبیر ریاضی خوب در تهران

دبیر ادبیات خوب در تهران

دبیر عربی خوب در تهران

دبیر دین و زندگی خوب در تهران