بهترین مدرسه دخترانه برای قبولی کنکور در تهران

همانطور که میدانیم در سال کنکور، زمان دانش آموزان محدود و کارها خیلی زیاد است لذا انتخاب مدرسه ای که در آن هم تدریس برای امتحانات نهایی و هم تدریس کنکوری انجام گردد بسیار مهم و حیاتی است. در واقع شما به جای آنکه صبح ها به مدرسه بروید و بعد از ظهرها به کلاس های کنکوری بروید، تمام آموزش خود را فقط با صرف یک هزینه و یکبار در یک مدرسه کنکور انجام می دهید، در واقع مدرسه کنکورها همان آموزشگاه های معروف با دبیران برند هستند که هم آموزش مدرسه ای و هم آموزش تستی را با هم برای شما انجام میدهند.


برترین مدرسه دخترانه برای قبولی کنکور تهران و ایران کدامست؟

در حال حاضر مدرسه کنکور کارنامه خرد به عنوان برترین مدرسه دخترانه کنکور در ایران مشغول فعالیت میباشد. به نقل از دبیران برند ایران ، مدرسه کنکورکارنامه خرد تنها مدرسه کنکور در ایران است که برای مشاوره و برای تدریس گروهی و خصوصی منحصرا از دبیران برند ایران استفاده می نماید
مدرسه کنکورکارنامه خرد با مدیریت اساتید برند ایران (استاد مهدی باباخانی و استاد سامان سلامیان) اداره می گردد.مشاهده رزومه برترین مشاوران کنکور ایران

اسامی مشاوران برتر کنکور ایران در نظرسنجی برترین مدرسه دخترانه تهران و ایران :

۱- استاد مهدی باباخانی. ۲- استاد ایمان سرورپور. ۳- استاد مهدی برقعی. ۴- استاد ندا برهانی نسب. ۵- استاد مهدی نکوئی. ۶- استاد امیر دیبازر. ۷- استاد شروین مسیح. ۸ – استاد محمدرضا پوردستمالچی. ۹- استاد جعفر قلی


برترین دبیران فیزیک ایران در نظرسنجی برترین مدرسه دخترانه تهران و ایران:

استاد مهدی باباخانی – استاد رضا خالو – استاد فرید شهریاری – استاد مجتبی سادات – استاد ذهبی


برترین دبیران ریاضی ایران در نظرسنجی برترین مدرسه دخترانه تهران و ایران:

استاد سامان سلامیان – استاد ارباب بهرامی – استاد مسعودی – استاد محمد مهربان – استاد هومن نورایی – استاد ماشاالله رضوی – استاد آریان حیدری


برترین دبیران شیمی ایران در نظرسنجی برترین مدرسه دخترانه تهران و ایران:

استاد بهمن بازرگانی – استاد رضا بابایی – استاد داوود بیرکی – استاد حسن پلویی – دکتر فردوسی – دکتر صالحی راد


برترین دبیران زیست ایران در نظرسنجی برترین مدرسه دخترانه تهران و ایران:

دکتر همایونی – دکتر  – استاد عمارلو – استاد علی کرامت – استاد مهدی آرام فر – استاد علی پناهی


ویژگی های مدرسه دخترانه تهران و ایران:

ویژگی برترین مدارس کنکور تهران و ایران کدام است؟

نخستین ویژگی برای انتخاب برترین مدرسه دخترانه تهران ، متناسب بودن سطح فعالیت‌ها و اقدامات مدرسه کنکور با دغدغه‌های آموزشی دانش آموزان . برنامه‌های آموزشی مدرسه و طرح درس مدرسه کنکور باید خواسته‌های والدین و دانش پژوهان را تا حدودی تامین کند.

پیش از انتخاب مدرسه کنکور حتماً برنامه‌های آموزشی چند مدرسه مشابه را ببینید و آن‌ها را با هم مقایسه کنید. البته باید دقت داشته باشید که این برنامه‌ها باید متناسب با مقطع تحصیلی دانش پژوهان باشد؛ به عنوان مثال قطعاً برنامه‌های آموزشی دانش پژوهان مقطع متوسطه‌ی دوم که برای کنکور سراسری آماده می‌شوند، تفاوت‌های عمده‌ای با برنامه‌های آموزشی دانش پژوهان مقطع ابتدایی دارد.

موضوع مهم دیگر راستی‌‌آزمایی برترین مدرسه دخترانه تهران است. برترین راه برای این کار، بررسی سوابق و نتایج یک مدرسه در سال‌های اخیر است. در صورتی‌که یک مدرسه کارنامه‌ی قابل دفاعی در این زمینه داشته باشد، می‌توان به برنامه‌های آموزشی آن اعتماد کرد.

از دیگر نکات مهم در انتخاب برترین مدرسه دخترانه تهران میتوان توجه به مسائل روحی و روانی دانش پژوهان اشاره نمود.

یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌‌های برترین مدرسه دخترانه تهران ، توجه کردن به ابعاد روحی و روانی دانش پژوهان است. مدارس کنکور برتر که برای این مسئله اهمیت زیادی قائل هستند، دارای مشاوران و روانشناسان مجرب هستند و به صورت منظم این وجوه از شخصیت دانش پژوهان خود را مورد توجه و آنالیط قرار می‌دهند. دانش پژوهان در یک مدرسه‌ی خوب برای مشکلات و چالش‌های روحی و روانی خود پاسخ مناسبی می‌یابند. حتما هنگام انتخاب مدرسه، با مشاوران فعال در مدرسه مشورت کنید تا درباره‌ی نوع و میزان فعالیت‌های آن‌ها آگاهی به دست آورید.

یکی دیگر از مهم‌ترین برترین مدرسه دخترانه تهران ، توجه به سطح فعالیت‌های آموزشی مدرسه است. در نظر داشته باشید که مدرسه کنکور خوب صرفاً محلی برای آموزش دروس مختلف نیست. فرزند شما در مدرسه باید زندگی جمعی را یاد بگیرد؛ تفریح و سرگرمی داشته باشد و خلاصه‌ی کلام این‌که از حضور در مدرسه احساس خوشایندی به او دست دهد. برخی از مدارس از همان پایه‌های تحصیلی ابتدایی، فشار تحصیلی سنگینی را به دانش پژوهان تحمیل می‌کنند. این در حالی است که این سبک کاری هیچ دستاوردی به جز دل‌سردی کردن دانش پژوهان ندارد.

یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌‌های برترین مدرسه دخترانه تهران ،استخدام و به کار گیری دبیران خوب است و از اصلی‌ترین ویژگی‌‌های یک مدرسه کنکور خوب به شمار می‌روند.

دانش پژوهان بیشتر ساعات حضور خود در مدرسه را نزد دبیر و مدرسان خود سپری می‌کنند. پس بدون شک دبیر و مدرسان نقش محوری در تکامل شخصیت، پرورش فکری و تحصیلی فرزند شما دارند. در بین تمام ویژگی‌‌های یک مدرسه خوب، کیفیت دبیر و مدرسان به عنوان یک فاکتور اصلی باید مدنظر خانواده‌ها قرار گیرد.

دبیر و مدرس‌های مقاطع ابتدایی بیش از آن‌که دارای نقش آموزشی باشند، به عنوان یک مربی تربیتی در کنار بچه‌ها حضور دارند. پس خانواده‌ها باید در خصوص ویژگی‌های رفتاری و اخلاقی دبیر و مدرس‌های مدرسه پرس‌و‌جو کنند. اما هر چه مقاطع تحصیلی دانش پژوهان بالاتر می‌رود، نقش دبیر و مدرس‌ها نیز از مسائلی تربیتی به سمت مسائل آموزشی حرکت می‌کند. در مقاطع تحصیلی منتهی به کنکور سراسری، کیفیت آموزشی دبیر و مدرس‌ها باید به عنوان اصلی‌ترین شاخص ارزیابی آن‌ها در نظر گرفته شود.

یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌‌های برترین مدرسه دخترانه تهران ،در نظر گرفتن فاصله مکانی مدرسه با منزل است در انتخاب مدرسه باید فاصله بین منزل تا مدرسه را در نظر بگیرید. بعضی مواقع پیش می‌آید که به سبب اصرار والدین برای ثبت نام در یک مدرسه‌ی خاص، دانش‌آموز ساعاتی را به رفت‌وآمد بین مدرسه و منزل اختصاص می‌دهد. این مسئله به ویژه برای دانش پژوهان مقطع ابتدایی خسته‌کننده است؛ چرا که صبح‌ها خیلی زودتر از خواب بیدار می‌شوند. از طرفی پس از اتمام مدرسه، زمان زیادی طول می‌کشد تا به خانه برگردند. این مسئله عملاً باعث تحلیل رفتن انرژی دانش پژوهان می‌شود که در درازمدت اثرات مخرب بسیاری را به همراه دارد.فعالیت‌های فوق برنامه مدرسه کنکور خوب از جمله مهم‌ترین ویژگی‌‌های یک مدرسه کنکور خوب، می‌توان به میزان و تنوع برنامه‌های فوق برنامه‌ی آن اشاره نمود. کادر مدرسه نباید فعالیت‌های فوق برنامه مدرسه را یک‌بعدی تعریف کنند و دانش پژوهان را در یک کانال آموزشی خاص هدایت نمایند؛ بلکه باید سبدی متنوع از فعالیت‌های فوق برنامه را پیش روی دانش پژوهان بگذارند تا از میان آ‌ن‌ها گزینه‌های مناسب خود را انتخاب کنند.

فعالیت‌های ورزشی برای بالا بردن سطح نشاط در مدرسه و همچنین تضمین سلامت جسمانی دانش پژوهان بسیار حائز اهمیت هستند. حتماً در انتخاب مدرسه فضاهای تفریحی و ورزشی موجود در آن را مورد بررسی قرار دهید. در کنار آن‌ها اردوهای تفریحی نیز یکی از خاطره‌انگیز‌ترین بخش‌های حضور هر دانش‌آموز در مدرسه کنکور به شمار می‌رود


مشاهده سایت فیلم و جزوه دبیران برند ایران

وبسایت تحلیل دبیران ایران را از اینجا ببینید


این مقالات را نیز میتوانید در سایت تحلیل دبیران جستجو کنید و بخوانید:

برترین مدارس کنکور دخترانه تهران و ایران کدامند؟

مدرسه یا کلاس کنکور یا مدارس کنکور؟

برترین مدارس کنکور تهران کدامند؟

برترین مدرسه دخترانه تهران کدامست؟

برترین مدرسه دخترانه تهران شمال تهران کدامست؟

برترین مدرسه دخترانه غرب تهران کدامست؟

برترین مدرسه دخترانه تهران شرق تهران کدامست؟

منبع: برترین مدرسه دخترانه برای قبولی کنکور در تهران (sarzamindownload.com)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *