بهترین مرکز انتخاب رشته کنکور تهران

کارنامه خرد به عنوان برترین موسسه انتخاب رشته کنکور سراسری منحصرا از مشاوران برتر و برند ایران در انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد استفاده مینماید 

در این موسسه از دستیاران و تازه کارها خبری نیست و انتخاب رشته فقط و فقط منحصرا توسط مشاوران شهیر و برند ایران انجام میشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انتخاب رشته توسط مشاوران برند ایران با شماره زیر تماس حاصل فرمایید: 

   خط ویژه :  02126401062بهترین مشاوران انتخاب رشته در تهران  بهترین مشاوران انتخاب رشته در اهواز   بهترین مشاوران انتخاب رشته در شیراز بهترین مشاوران انتخاب رشته در اصفهان بهترین مشاوران انتخاب رشته در مشهد بهترین مشاوران انتخاب رشته در تبریز بهترین اراک مشاوران انتخاب رشته در تهران

مراحل انتخاب رشته کنکور سراسری  در کارنامه خرد چگونه است؟

پس از تماس با واحد مشاوره، شماره کارتی جهت واریز هزینه مشاوره به شما داده میشود و پس از ارسال فیش پرداختی، همکاران ما وقت مشاوره و صحبت مستقیم با مشاوران برند را هماهنگ میکنند،و این تایم مشاوره به صورت حضوری یا به صورت آنلاین (به انتخاب شما) خواهد بود.

در چینش، رشته ها هم از نرم افزارهای کامپیوتری هوشمند استفاده میشود و هم چینش نهایی بر اساس نظر مشاور صورت میپدیرد و این کار توسط مشاوران شهیر و ارشد انجام خواهد شد و دستیار یا مشاوران کارآموز در سیستم ما جایگاهی ندارد.

چرا هزینه انتخاب رشته موسسه شما از سایر موسسات بیشتر است؟

در اغلب موسسات کنکوری، یک مشاور اصلی و چندین مشاور تازه کار وجود دارند  که این دستیاران، کار انتخاب رشته را انجام میدهند! و مشاور اصلی به صورت فرمالیته فقط نگاهی به انتخاب ها می اندازد! و در طول یک روز هزاران نفر را پذیرش میکنند! ،اما انتخاب رشته در مجموعه کارنامه خرد فقط منحصرا توسط مشاور اصلی انجام گرفته و ظرفیت پذیرش فقط ۵ در هر روز  برای مشاور مجموعه میباشد، و ما برای بالا بردن کیفیت کار و فله ای نشدن انتخاب رشته ها، مجبور به دریافت هزینه بالاتر اما دقت و کیفیت بالاتر هستیم.

مشاورین انتخاب رشته موسسه شما چه کسانی هستند؟

در کارنامه خرد فقط مشاوران رنکینگ ۱ تا ۱۰ کنکور ایران انتخاب رشته را انجام خواهند داد

(توصیه میکنیم نام این مشاوران سرچ نموده و جایگاه ایشان در نظرسنجی های سنوات اخیر را مشاهده نمایید و در هنگام تماس  برای تعیین وقت مشاوره  ، نام مشاور مورد نظرتان را به همکاران ما اعلام نمایید)

لیست اسامی بهترین مشاوران انتخاب رشته کنکور سراسری در موسسه کارنامه خرد:

۱-مهندس مهدی باباخانی  2-دکتر مهدی برقعی ۳-دکتر آرین احمدی  4- مهندس شروین مسیح ۵- دکتر حسن پلوئیبهترین مشاور کنکور تجربی

معرفی بهترین مشاور کنکور تجربی در ایران و تهران

انتخاب انتخاب حرفه و انتخاب رشته کنکورمناسب دشوار است. با این حال، اگر مسیر شغلی مشخصی داشته باشید، پیدا کردن انتخاب حرفه و انتخاب رشته کنکور در بهترین مرکز انتخاب رشته آسان‌تر خواهد بود. با سخت کوشی، با کمی برنامه ریزیو با اندکی درون نگری، می توانید راهی برای رفع نیازهای خود و خانواده تان پیدا کنید.”چگونه انتخاب حرفه و انتخاب رشته کنکور در بهترین مرکز انتخاب رشته  مناسب را انتخاب کنیم؟” اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید، توصیه می کنیم این مقاله که راهنمای ویژه انتخاب انتخاب حرفه و انتخاب رشته کنکور در بهترین مرکز انتخاب رشته است را تا انتها با دقت مطالعه کنید.

در انتخاب انتخاب حرفه و انتخاب رشته کنکور در بهترین مرکز انتخاب رشته به علایق خود توجه کنید

۱- به انتخاب حرفه و انتخاب رشته کنکور در بهترین مرکز انتخاب رشته رویایی خود فکر کنید

هنگام تلاش برای انتخاب انتخاب حرفه و انتخاب رشته کنکور در بهترین مرکز انتخاب رشته  و انتخاب رشته کنکور در بهترین مرکز انتخاب رشته ، باید به انتخاب حرفه و انتخاب رشته کنکور در بهترین مرکز انتخاب رشته  ای فکر کنید که دوست دارید انجام دهید، حتی اگر مجبور به کار نباشید. فرض کنید شما بسیار ثروتمند هستید و مجبور نیستید کار کنید. با این حال، اگر فرصت داشتید، دوست داشتید چه شغلی انجام دهید؟ اگرچه پاسخ شما به این سوال ممکن است بهترین انتخاب شغلی برای شما نباشد، به شما ایده می دهد که چه کاری می خواهید انجام دهید.

اگر می خواهید بازیگر شوید، می توانید وارد هنرستان یا دانشکده ارتباطات شوید.

اگر می خواهید به دور دنیا سفر کنید، می توانید خدمه کابین شوید. این بهترین راه برای گذران زندگی و تحقق رویاهایتان است.

۲- هنگام انتخاب رشته در بهترین مرکز انتخاب رشته به سرگرمی های خود فکر کنید

تبدیل سرگرمی ها یا چیزهایی که دوست دارید به کار آسانی است. بسیاری از سرگرمی ها با نیازها و موقعیت های دنیای واقعی سازگار هستند. به کارهایی که از انجام آنها لذت می برید فکر کنید و چگونه می توانید آنها را به کار تبدیل کنید.

به عنوان مثال، اگر از بازی های ویدیویی لذت می برید، می توانید یک طراح، برنامه نویس یا متخصص کنترل کیفیت بازی های ویدیویی شوید.

اگر از هنر یا نقاشی لذت می برید، می توانید یک طراح گرافیک شوید.

اگر ورزش دوست دارید معلم شوید و با گرفتن مدرک مربی شوید.

۳- هنگام انتخاب رشته در بهترین مرکز انتخاب رشته در مورد چیزهایی که از آنها لذت می برید یا دروسی که در مدرسه از آنها لذت می بردید فکر کنید

دوره های آکادمیک می توانند پایه و اساس انتخاب حرفه و انتخاب رشته کنکور در بهترین مرکز انتخاب رشته  آینده شما را ایجاد کنند، اما برای برخی از مشاغل ممکن است نیاز به مطالعه بیشتر داشته باشید. موضوع مورد علاقه شما در دبیرستان می تواند انتخاب حرفه و انتخاب رشته کنکور در بهترین مرکز انتخاب رشته  آینده شما باشد.

وقتی در مدرسه بودید، درس شیمی را بیشتر دوست داشتید؟ شما می توانید یک تکنسین آزمایشگاه یا داروساز شوید.

وقتی در مدرسه بودید، درس ادبیات را بیشتر دوست داشتید؟ سپس می توانید یک ویرایشگر یا یک کپی رایتر شوید.

وقتی مدرسه بودی از درس ریاضی خوشت می آمد؟ سپس می توانید حسابدار یا اکچوئر شوید.

هنگام انتخاب رشته در بهترین مرکز انتخاب رشته مهارت های خود را در نظر بگیرید

۱- هنگام انتخاب رشته در بهترین مرکز انتخاب رشته در مورد زمینه هایی که در مدرسه یا در حال حاضر بیشترین موفقیت را داشتید فکر کنید

هنگام انتخاب رشته در بهترین مرکز انتخاب رشته در مورد موضوعاتی که در مدرسه در آنها عالی بودید فکر کنید. زمینه ای که در آن موفق هستید ممکن است آن چیزی نباشد که می خواهید انجام دهید، اما انتخاب زمینه ای که در آن استعداد دارید به شما کمک می کند آینده خود را تضمین کنید و موفق شوید.

اگر به ایده نیاز دارید، نمونه های مرحله قبل را مرور کنید.

۲- هنگام انتخاب رشته در بهترین مرکز انتخاب رشته  به مهارت هایی که در آنها تخصص دارید فکر کنید

اگر در مهارت‌های خاصی مانند درست کردن چیزها یا ساختن چیزها بسیار خوب هستید، می‌توانید از این مهارت‌ها برای موفقیت استفاده کنید. ممکن است نیاز به آموزش داشته باشید یا نداشته باشید، اما تقاضا برای کارگران ماهر بیشتر است و آنها راحت تر کار پیدا می کنند.

به عنوان مثال، افرادی که نجاری، تعمیر خودرو، ساخت و ساز و کار برق را می دانند، می توانند با کار با دست یا تعمیر چیزها سود ببرند. این مشاغل پایدار و رضایت بخش هستند.

مهارت هایی مانند آشپزی را می توان به راحتی به انتخاب حرفه و انتخاب رشته کنکور در بهترین مرکز انتخاب رشته تبدیل کرد.

۳- هنگام انتخاب رشته در بهترین مرکز انتخاب رشته روابط بین فردی خود را مرور کنید

اگر مهارت‌های شما امکان کمک و برقراری ارتباط با افراد دیگر را فراهم می‌کند، گزینه‌های شغلی زیادی در دسترس شماست. افرادی که به خوبی با دیگران ارتباط برقرار می کنند و تعامل خوبی با دیگران دارند، می توانند به راحتی در بازاریابی، فروش یا موقعیت های شغلی مشابه فعالیت کنند.

اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید از دیگران مراقبت کنید، می توانید پرستار، دستیار اداری یا مدیر دفتر شوید.

۴- هنگام انتخاب رشته در بهترین مرکز انتخاب رشته اگر نمی دانید بپرسید!

گاهی اوقات تشخیص مناطقی که در آن موفق هستیم برایمان مشکل است. اگر فکر می کنید در هیچ کاری خوب نیستید، از والدین، سایر اعضای خانواده، دوستان یا معلمان خود بپرسید. ایده های آنها ممکن است شما را شگفت زده کند!

در انتخاب رشته در بهترین مرکز انتخاب رشته وضعیت فعلی خود را در نظر بگیرید

۱- خود را کشف کنید

شما باید خودتان را خیلی خوب بشناسید تا تصمیم بگیرید چه کاری می خواهید انجام دهید. اگر می‌خواهید کاری را انجام دهید که واقعاً شما را خوشحال کند، باید درک روشنی از آنچه می‌خواهید و لذت بردن از آن داشته باشید. برخی از افراد برای تصمیم گیری در مورد آنچه برایشان مهم است، مرخصی می گیرند.

هیچ اشتباهی در آن مورد وجود ندارد. به جای انجام کاری که باعث می شود از زندگی خود متنفر شوید، باید استراحت کنید و در اسرع وقت تصمیم بگیرید که چه می خواهید.

۲- در انتخاب رشته در بهترین مرکز انتخاب رشته  وضعیت مالی خود را در نظر بگیرید

شانس شما برای تغییر انتخاب حرفه و انتخاب رشته کنکور در بهترین مرکز انتخاب رشته بسته به وضعیت مالی شما متفاوت خواهد بود. برخی از مسیرهای شغلی نیاز به آموزش تخصصی دارند و آموزش ممکن است گران باشد. اما می توانید بورسیه یا مشوق دریافت کنید.

۳- در انتخاب رشته در بهترین مرکز انتخاب رشته آموزش های لازم برای انجام کار مورد نظر خود را در نظر بگیرید

مهم است که تحصیلات خود را در نظر بگیرید یا تحصیلاتی که دریافت خواهید کرد. اگر شرایط مالی شما را از ادامه تحصیل باز می دارد، بهتر است آنچه را که دارید در نظر بگیرید. در صورت وجود محدودیت زمانی یا محدودیت های دیگر، ممکن است مجبور شوید به مدرک دبیرستان یا کالج فعلی خود بسنده کنید.

۴- در انتخاب رشته در بهترین مرکز انتخاب رشته  بازگشت به مدرسه را در نظر بگیرید

اگر به دلیل محدودیت ها نیاز به مطالعه بیشتر دارید، این گزینه را در نظر بگیرید. همه افراد مدرک دانشگاهی ندارند، اما برای اکثر مشاغل، آموزش مهم است و به پیشرفت سریعتر شما کمک می کند.

به عنوان مثال، مدارس فنی برای کسانی که آموزش سنتی را ترجیح نمی دهند، گزینه خوبی است.

۵- در انتخاب رشته در بهترین مرکز انتخاب رشته بیشتر تحقیق کنید

اگر هنوز گیج هستید، بیشتر تحقیق کنید.

به آینده خود فکر کنید

۱- در انتخاب رشته در بهترین مرکز انتخاب رشته  مشاغلی را در نظر بگیرید که دسترسی به آنها آسان است

فرصت های شغلی را در نظر بگیرید که به راحتی می توانید وارد آنها شوید. این انتخاب حرفه و انتخاب رشته کنکور در بهترین مرکز انتخاب رشته  ها می توانند انتخاب حرفه و انتخاب رشته کنکور در بهترین مرکز انتخاب رشته  هایی باشند که در آن شما هم مهارت و هم علایق دارید. به عنوان مثال، می توانید در همان شرکتی کار کنید که خانواده خود، می توانید برای کسب و کار خانوادگی خود یا برای یک دوست کار کنید. اگر گزینه های شما محدود است، انتخاب انتخاب حرفه و انتخاب رشته کنکور در بهترین مرکز انتخاب رشته  و انتخاب رشته کنکور در بهترین مرکز انتخاب رشته  ای با ورود سریع بهترین گزینه خواهد بود.

۲- به وضعیت مالی آینده خود فکر کنید

یکی از مهم ترین مسائلی که باید در نظر گرفت این است که شغلی که انتخاب می کنید در سطح قابل قبولی از رفاه مالی باشد. به عبارت دیگر، آیا می توانید پول کافی برای حمایت از خانواده و خود به دست آورید؟

به یاد داشته باشید که این بدان معنا نیست که شما باید پول زیادی به دست آورید. تنها چیزی که مهم است این است که پول کافی برای خود و کاری که می خواهید انجام دهید به دست آورید.

۳- در انتخاب رشته در بهترین مرکز انتخاب رشته به ثبات شغلی آینده خود فکر کنید

مهم است که ثبات شغلی خود را در نظر بگیرید. بازار کار بی ثبات است زیرا جامعه در زمان های مختلف چیزهای مختلفی می خواهد. همیشه تقاضا برای مشاغل خاصی وجود دارد، در حالی که مشاغل دیگر ناپایدار هستند. بنابراین مطمئن شوید که انتخاب حرفه و انتخاب رشته کنکور در بهترین مرکز انتخاب رشته  انتخابی شما به اندازه کافی برای شما و خواسته هایتان پایدار است.

به عنوان مثال، با وجود اینکه برخی از دانشگاه ها دارای شهریه بسیار بالایی برای دانشکده حقوق هستند، اکثر افراد به دلیل اینکه فکر می کنند در آینده حقوق بیشتری دریافت خواهند کرد، به دانشکده حقوق می روند. با این حال، در چند سال گذشته تقاضای زیادی برای فارغ التحصیلان دانشکده حقوق وجود نداشته است.

مثال دیگر کار به عنوان نویسنده یا دنبال کردن انتخاب حرفه و انتخاب رشته کنکور در بهترین مرکز انتخاب رشته  ای در کار آزاد است. گاهی اوقات شما کار زیادی دارید و گاهی اوقات کاری ندارید. برای انجام این کار، به سطح بالایی از عزم و انضباط نیاز دارید و همه آن را ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *