بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم

بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم

همه ی ما در طول زندگی تحصیلی خود گرفتار استادی شده ایم که دوستش نداشته ایم، استادی که به درستی تدریس نمی کند، و امتحانتش از را را روی مطالبی که به درستی در کلاس توضیح نداده است، میگیرد!!

و بعد از مدتی چون درسش را متوجه نمیشویم عقب می مانیم. اما ما همچنین با استادی که دوستش داریم  نیز برخورد کرده ایم. کسی که کاریزماتیک و چالش برانگیز است و مطلب را به خوبی ما می رساند،بنابراین انتخاب یک استاد خوب در درس شیمی بسیار مهم و حیاتی است.

بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم کجا برگزار میگرد؟

 مهندس مهدی باباخانی در موسسه کارنامه خرد، مجری و مدرس برگزاری برترین بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم و دهم میباشد.کلاسهای آنلاین شیمی  استاد مهندس مهدی باباخانی بصورت تست محور و همراه با آموزش کامل نکات مفهومی و نکات تستی میباشد.

در کلاس آنلاین شیمی دهم و یازدهم و دوازدهم و کنکور  با تدریس مهندس مهدی باباخانی اتفاقات زیر رخ میدهد:

در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم با تدریس مهندس مهدی باباخانی ابتدا یک جزوه بسیار خوب و قوی که هم شامل آموزش و هم شامل نکات تستی و هم سوالات و تستهای فراوان است،در اختیار شما قرار میگیرد

در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم با تدریس مهندس مهدی باباخانی،کلیه کلاسها در برابر صفحه های نمایشگر سینمایی و بزرگ بصورت زنده برای شما اجرا میگردد و شما قادر به پرسش و پاسخ لایو و زنده نیز خواهید بود

در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم با تدریس مهندس مهدی باباخانی،کلیه فیلمها ضبط میگردند و امکان دیدن چندینباره کلاسها مقدور میباشد و از طریق پنل کاربری خود این دسترسی را خواهید داشت.

در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم با تدریس مهندس مهدی باباخانی،آموزش کامل و از ۰ تا ۱۰۰ میباشد

در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم با تدریس مهندس مهدی باباخانی،کلیه کلاسها در سرور مخصوص موسسه کارنامه خرد قابل پخش و مشاهده است و از بستر های عمومی و مشکل دار همانند ادوبی کانکت و اسکای روم استفاده نمیگردد.

در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم با تدریس مهندس مهدی باباخانی،پروسه رفع اشکال بصورت منظم و دائمی برگزار میگردد و دانش آموزان در گروه های رفع اشکال میتوانند به صورت مداوم رفع اشکال را انجام دهند.

یک استاد خوب در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم ، استادی است که با هر دانش آموز  به عنوان یک شخص رفتار کند، نه فقط یک عدد دیگر. بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم کسی است که نه تنها مطالب خود را خوب می داند، بلکه می داند چگونه آن را آموزش دهد. که نیازهای دانش آموزان را درک کرده و آنها را برآورده می کند. مهمتر از همه، یک استاد خوب بازتابی از دانش آموز یانش و موفقیت آنهاست.

پس چه چیزی یک استاد خوب را می سازد؟

معلم خوب در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم فراتر از ندای وظیفه رفتار میکند

دانش آموز نیازمند می تواند در ساعات اداری به معلم خوب  خود در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم دسترسی داشته باشد و اگر در دفتر پیدا نشود، به صورت مجازی به او دسترسی پیدا کند. او باز و منصف است و با هر دانش آموز رفتاری مشابه دارد و هیچ اولویتی ندارد.

معلم خوب در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم مدبر است

معلم خوب در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم سرشار از دانش است و الهام بخش شاگردانش است و زودتر نمرات را می دهد.

معلم خوب در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم مطالب مربوط به کلاس خود را می داند

معلم خوب در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم می تواند به هر سوالی که دانش آموز بپرسد پاسخ دهد و به شدت علاقه مند به مطالب و آموزش آن به دانش آموزان است. همچنین او اعتماد به نفس دارد، از اشتباه کردن نمی ترسد و به اشتباهاتش اعتراف می کند و مهمتر از همه درست ارتباط برقرار می کند.

معلم خوب در بهترین کلاس آنلاین شیمی یازدهم مطالب را به خوبی آموزش می دهد

برای معلم خوب در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم ویژگی هایی مانند؛ رفتار تعاملی، کاریزماتیک، سازماندهی شده، چالش برانگیز، زنده، برانگیزاننده، نوآورانه و تشویق کننده ضروری است.

معلم خوب در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم دانش آموزان را درک می کند

معلم خوب در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم شنونده خوبی است; دانش آموزان وقتی با مشکلاتی به او مراجعه می کنند احساس امنیت می کنند. همچنین شاگردانش را می شناسد، به تک تک افراد علاقه زیادی دارد و همیشه با شاگردانش رابطه دوستانه برقرار می کند.

معلم خوب در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم به شاگردانش احترام می گذارد

به همه اجازه می دهد تا نظر خود را بیان کنند و نظرات خود را به اشتراک بگذارند. به این ترتیب، دانش‌آموزان یاد می‌گیرند که چگونه احساسات خود را بیان کنند و چگونه به دیگران احترام بگذارند و به آنها گوش دهند.

معلم خوب در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم برای همه دانش آموزان انتظارات زیادی ایجاد می کند:

معلم خوب در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم آگاه است که وقتی دانش‌آموزان ببینند که دیگران به آنها ایمان دارند، خود را بیشتر به چالش می‌کشند و عظمت را هدف می‌گیرند.

۸- معلم خوب در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم  بسیارخلاق است:

معلم خوب در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم اگر ببیند دانش‌آموزان حواسشان نیست، راهی برای تغییر فضا پیدا می‌کند و مطمئن می‌شود که با آموختن چیزی کلاس را ترک می‌کنند.

معلم خوب در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم حرفه ای است

معلم خوب در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم از ظاهر شخصی گرفته تا مهارت های سازمان یافته و آماده بودن برای هر روز.

این شگفت انگیزترین احساس است که یک معلم خوب در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم باعث می شود دانش آموزان احساس کنند که انتظارات بالایی و واقع بینانه برای موفقیت خود دارند. این به دانش آموزان اعتماد به نفس و انگیزه می دهد تا سخت کار کنند و به اهداف خود برسند. دانش آموزان باید آموخته های خود را تمرین کنند، برای موفقیت باید شکست بخورند و استاد خوب کسی است که تمام مدت اینجا باشد، زیرا اگر دانش آموزی شکست بخورد، فقط به این معنی است که استاد هم شکست خورده است.

محمد حسین که دانش آموز یکی از کلاسهای آنلاین است  درباره استاد خود اینگونه میگوید:

این ترم استاد شیمی بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم مورد علاقه من است او استاد مورد علاقه من است زیرا به موضوعی که تدریس می کند بسیار علاقه دارد و به دانش آموزان اهمیت زیادی می دهد. من معلم خوبم در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم را دوست دارم، که مسلما درک موضوع درسش سخت است، اما معلم خوبم در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم آن را بسیار آسان تر می کند. معلم خوب ما در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم تاکید می کند که اگر ما به کمک نیاز داشته باشیم همیشه در دسترس است یا در اسرع وقت با ما تماس خواهد گرفت. او همیشه به ما می‌گوید که با خوشحالی توصیه‌های هر یک از ما را می‌نویسد و می‌توانیم با او تماس بگیریم و مشورت کنیم، مهم نیست که چقدر از کلاسش گذشته است. قبل و بعد از کلاس، او با دانش‌آموزان مختلف با علاقه واقعی در مورد عملکردشان صحبت می‌کند. معلم خوب در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم در طول کلاس، تقریباً در هر سخنرانی او فریاد می زند این مورد علاقه من است!! و همیشه ما را می خنداند در حالی که او تنها استادی نیست که عاشق موضوعی نیست که آنها تدریس می کنند یا به دانش آموزان خود اهمیت می دهند، او یکی از مشتاق ترین هاست. این شور و شوق چیزی است که باعث می شود حتی در برخی از روزهای سخت تر، به کلاس بروید.

جنبه مورد علاقه من از معلم خوب در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم این است که چگونه او رویکرد کل نگر و یکسوعی را به آموزش تجسم می دهد. وقتی برای اولین بار معلم خوبم در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم را ملاقات کردم، به جای اینکه در مورد رشته ام از من بپرسد، او مرا نشست تا از من بپرسد که می خواهم با آینده ام چه کار کنم. من بلافاصله در کنار او احساس راحتی کردم و پاسخی واقعی به او دادم که عمیق تر از صحبت های کوچک بود. معلم خوبم در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم می‌خواهد با دانش‌آموزان و مشاوران خود شخصاً آشنا شود و به آنها کمک کند تا به توانایی‌های خود دست یابند. از آنجایی که معلم خوبم در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم شخصاً با دانش‌آموزان آشنا می‌شود، کلاس‌هایی را توصیه می‌کند که متناسب با علایق مشاورانش باشد. معلم خوبم در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم به تمام وجود دانش‌آموز اهمیت می‌دهد و تمام منابع لازم را برای کمک به موفقیت شما در کلاس درس و فراتر از آن در اختیار شما قرار می‌دهد.

همه اساتید من برای موفقیت دانش آموزان خود سخت تلاش می کنند و فعالانه مطمئن می شوند که ما چیز جدیدی یاد می گیریم. یکی از اساتید مورد علاقه من که این ویژگی ها را به نمایش گذاشته است،

معلم خوبم در بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم مورد علاقه من است زیرا او زمان زیادی را در کلاس صرف می کند تا مطمئن شود همه ما مطالبی را که در حال یادگیری هستیم درک می کنیم. واقعاً می بینید که چقدر به کلاس خود و همه تحصیلات دانش آموزانش اهمیت می دهد، طوری که برای هر کلاسش آماده می شود. او همچنین بسیار فهمیده است و اگر برای انجام کاری به کمک نیاز داشته باشید یا اگر به مشاوره حکیمانه نیاز داشته باشید همیشه در کنار شماست. من همیشه از کلاس او بیرون می آیم با این احساس که یاد گرفته ام مقداری دانش جدید به دست آورده ام و احساس می کنم مطالب را ده برابر بیشتر از قبل از کلاس می فهمم. 

منبع: بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم – کارنامه خرد » کارنامه خرد (karnamehkherad.com)

1 دیدگاه در “بهترین کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم

  • فوریه 25, 2023 در 9:18 ب.ظ
    Permalink

    استاد باباخانی درجه یکن خیلی عمیق مفاهیم رو درس میدن و نکات کنکوری رو میگن

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *