تدریس خصوصی

معلمان معمولاً بسته به موضوع و سطح تحصیلات دانش آموزان خود می توانند درآمد بالایی کسب کنند. آموزگارانی که در موضوعات تخصصی مانند زبان‌های خارجی، فیزیک پیشرفته، یا مطالب فوق‌ثانیه تخصص دارند، معمولاً می‌توانند هزینه بیشتری دریافت کنند.

تدریس خصوصی را می توان در خانه مشتری، در خانه معلم یا در مکان دیگری مانند مدرسه یا کتابخانه انجام داد. اینترنت امکان تدریس آنلاین با استفاده از ابزارهای ویدئو کنفرانس را فراهم کرده است، بنابراین می‌توانید به مشتریانی که خارج از محل زندگی شما زندگی می‌کنند، از راحتی خانه خود آموزش دهید.

ایده خوبی است که قبل از شروع این حرفه جدید با مزایا و معایب معلم شدن آشنا شوید.

طرفداران

کمک به دانش آموزان برای رسیدن به یک هدف می تواند خوشحال کننده باشد

هزینه های اولیه اندک است

ساعت ها انعطاف پذیر است

می تواند به معلمان کمک کند تا درآمد خود را تکمیل کنند

فرصت هایی برای رشد و توسعه وجود دارد

منفی

کار بر روی برنامه های دانش آموزان می تواند به معنای شب ها و تعطیلات آخر هفته باشد

دانش آموزانی که تمایلی ندارند می توانند شکیبایی هر معلمی را امتحان کنند

موفقیت می تواند به معنای از دست دادن مشتری باشد

درس های یک به یک می تواند به مهارت های آموزشی متفاوتی نیاز داشته باشد

طرفداران

تدریس خصوصی به مربیان این امکان را می دهد که با دانش آموزان به روشی ارتباط برقرار کنند که معلمان در کلاس های درس همیشه نمی توانند انجام دهند. برخی از دلایل پیگیری این هدف و راه اندازی کسب و کار تدریس خصوصی در منزل عبارتند از:

برای شروع سریع و مقرون به صرفه است. شما به هیچ آموزش یا تجهیزات تخصصی نیاز ندارید، بنابراین می توانید به محض اینکه اولین مشتری خود را پیدا کردید شروع کنید.

این بسیار انعطاف پذیر است، بنابراین می توانید علاوه بر داشتن یک شغل دیگر، معلم خصوصی کنید، یا اگر مشتریان کافی دارید، می توانید به طور تمام وقت به آن متعهد شوید.

شما می توانید از یک کسب و کار تک نفره به سازماندهی معلمان دیگر برای کار در عملیات خود گسترش دهید.

این می تواند راهی برای افزایش درآمد مربیان باشد.

منفی

تدریس آسان نیست و اداره یک تجارت خانگی نیز آسان نیست. برخی از چالش‌های ویژه‌ای که با کسب و کار تدریس خصوصی در خانه همراه است عبارتند از:

لازم است که بر روی برنامه های دانش آموزان کار کنید، که معمولاً به معنای تدریس خصوصی در اواخر بعد از ظهر، عصرها یا آخر هفته ها است.

همه دانش آموزان مشتاق یادگیری نیستند.

خدمات تدریس خصوصی اغلب کوتاه مدت هستند. هنگامی که دانش آموزان شما یک دوره را تسلط یا تکمیل کردند، دیگر به خدمات شما نیازی نیست.

داشتن دانش موضوعی تضمینی برای تدریس آن نیست. انتقال دانش یک مهارت جداگانه است.

راه اندازی کسب و کار تدریس خصوصی در منزل

راه های مختلفی برای شروع تدریس خصوصی از خانه وجود دارد. یکی خرید یک امتیاز تدریس خصوصی یا فرصت تجاری است. یکی دیگر از این موارد این است که برای کار به عنوان پیمانکار در یکی از بسیاری از شرکت های تدریس خصوصی آنلاین مانند Brainfuse، Chegg یا Tutor.com ثبت نام کنید. یا می توانید به تنهایی از ابتدا شروع کنید.

اگر برای کمک به موفقیت دانش آموزان در مدرسه آماده هستید، برخی از مراحل زیر را در نظر بگیرید:

موضوعات و سطح آموزشی را که می توانید در آن کمک کنید تعیین کنید: موضوعات رایجی که دانش آموزان به کمک نیاز دارند شامل ریاضی، انگلیسی و علوم از دبستان تا دبیرستان است. بسیاری از دانشجویان کالج در این زمینه ها و در موضوعات خاص رشته خود به کمک نیاز دارند.

فهرستی از دانش آموزان بالقوه تهیه کنید: بر اساس موضوع و سطحی که می خواهید به تدریس خصوصی بپردازید، افرادی که به احتمال زیاد شما را استخدام می کنند، چه کسانی هستند و کجا آنها را پیدا خواهید کرد؟

تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید خدمات آموزشی ارائه دهید. آیا می خواهید فقط با دانش آموزان محلی تدریس کنید یا فقط به صورت آنلاین؟ شاید بخواهید هر دو را انجام دهید. اگر قصد دارید به دانش آموزان محلی آموزش دهید، جلسات را کجا برگزار خواهید کرد؟ توجه داشته باشید، اگر قصد دارید در خانه خود به تدریس خصوصی بپردازید ، می‌خواهید با بخش منطقه‌بندی شهر/شهرستان خود مشورت کنید. همچنین مطمئن شوید که بیمه مسئولیت خوبی دارید، در صورتی که دانش آموز شما در محل شما آسیب ببیند.

ابزارهایی را که برای ارائه خدمات تدریس خصوصی نیاز دارید جمع آوری کنید. فروشگاه‌های معلم بسیاری (آنلاین و غیرحضوری) وجود دارد که می‌توانید کتاب‌های کار و سایر مطالب را برای کمک به تدریس در آنجا تهیه کنید. اگر قصد دارید به صورت آنلاین تدریس کنید، مطمئن شوید که یک وب کم خوب با صدای واضح دارید. ممکن است از سرویسی استفاده کنید که امکان نوشتن روی تخته سفید دیجیتال را فراهم می کند.

در مورد قیمت گذاری و سیاست های خود تصمیم بگیرید . برخی از مواردی که باید در مورد قیمت گذاری در نظر بگیرید، موضوع و سطح درجه ای است که آموزش می دهید. به یاد داشته باشید، هر چه مبحث و نمره پیشرفته تر باشد، معمولاً می توانید مبلغ بیشتری را شارژ کنید.

در مورد ساختار کسب و کار خود تصمیم بگیرید. شما می توانید بلافاصله به عنوان یک مالک انحصاری شروع به تدریس خصوصی کنید. برای محافظت از دارایی های شخصی خود، می توانید یک شرکت با مسئولیت محدود (LLC) ایجاد کنید.

یک نام تجاری ایجاد کنید . شما می توانید کسب و کار خود را با نام مشخص خود اداره کنید یا می توانید یک نام تجاری یا ترکیبی از هر دو ایجاد کنید.

مجوزها و مجوزهای مورد نیاز را طبق نیاز شهر یا شهرستان خود دریافت کنید .

یک طرح کسب و کار بنویسید و تمام جنبه های کسب و کار خود و نحوه برنامه ریزی برای رشد آن را مشخص کنید .

یک طرح بازاریابی را ترسیم کنید. یک برنامه بازاریابی آموزشی خوب شامل یک وب سایت است که در آن افراد می توانند در مورد شما بیاموزند، یک استراتژی شبکه مانند از طریق مدارس، و یک سیستم ارجاع .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *