کلاس آنلاین زیست دهم

بهترین کلاس آنلاین زیست دهم در کارنامه خرد با تدریس دکتر همایونی و دکتر فاکری انجام میپذیرد

کلاس آنلاین زیست دهم با بهترین دبیران ایران

نکات نکات مطالعه برای حضور و موفقیت در کلاس آنلاین زیست دهم

مطالعه در بهترین کلاس آنلاین زیست دهم با شرکت و  تحصیل در کلاس های تاریخ یا زبان انگلیسی بسیار متفاوت است. استراتژی‌هایی که در آن کلاس‌ها به خوبی کار می‌کردند، ممکن است در اینجا خوب کار نکنند. در زیر استراتژی های مطالعه ای ارائه شده است که برای دانش آموزان در کلاس آنلاین زیست دهم  طراحی شده است. احتمالاً برای امتحان همه این استراتژی‌ها وقت نخواهید داشت، اما چند مورد را انتخاب کنید که فکر می‌کنید ممکن است به شما کمک کند و آن‌ها را امتحان کنید. نکته کلیدی این است که راه های مختلفی برای کار با اطلاعاتی که به شما داده می شود پیدا کنید.

قبل از کلاس آنلاین زیست دهم چه کارهایی انجام دهیم؟

قبل از کلاس آنلاین زیست دهم خواندن متن قبل از کلاس بسیار مهم است. اما نحوه خواندن کتاب همه تفاوت را ایجاد می کند.

قبل از کلاس آنلاین زیست دهم اگر وقت ندارید کل فصل را بخوانید، حداقل به تصاویر نگاه کنید (و زیرنویس ها را بخوانید). کلاس آنلاین زیست دهم  یک موضوع بصری است و بسیاری از مفاهیم به بهترین شکل به عنوان یک تصویر توضیح داده می شوند.

قبل از کلاس آنلاین زیست دهم سعی نکنید کل فصل را حفظ کنید. بسیاری از معلم ان از تمام اطلاعات موجود در متن استفاده نمی کنند و اطلاعاتی را که در متن نیست اضافه می کنند. معلم  به شما اطلاع می دهد که کدام بخش از فصل بیشتر مرتبط است.

قبل از کلاس آنلاین زیست دهم فهرستی از تمام کلمات این فصل که متوجه نمی شوید تهیه کنید. به احتمال زیاد اینها اصطلاحاتی هستند که معلم در کلاس توضیح می دهد. اگر قبلاً این کلمات را یادداشت کرده اید – در کلاس یادداشت برداری را شروع خواهید کرد. همچنین، اگر ایده ای در مورد اینکه چه اصطلاحاتی مهم هستند (حتی اگر معنی آنها را ندانید) به احتمال زیاد متوجه سخنرانی خواهید شد.

اگر یک تصویر چندین بار در یک فصل استفاده شود – احتمالاً مهم است. ممکن است بخواهید تصویر را فتوکپی کنید و با خود به کلاس بیاورید. یا، شاید یک عکس مشابه را آنلاین پیدا کنید و آن را چاپ کنید. برچسب زدن یک تصویر ممکن است آسان تر از تلاش برای کشیدن آن در یادداشت های خود باشد. با این حال، این استراتژی ممکن است مناسب نباشد – به کلاس و معلم  بستگی دارد.

اگر معلم شما در کلاس آنلاین زیست دهم یادداشت‌های آنلاین، برگه‌های مرور یا اطلاعات دیگری دارد، آنها را قبل از کلاس بخوانید. همچنین حتما آنها را با خود به کلاس بیاورید.

در طول برگزاری کلاس آنلاین زیست دهم چه انجام دهیم؟

در طول برگزاری کلاس آنلاین زیست دهم آماده بیایید

در طول برگزاری کلاس آنلاین زیست دهم کتاب خود را به همراه هر مجموعه یادداشت / برگه های مروری که مدرس ارائه می دهد همراه داشته باشید. اگر به جای کلاس یادداشت برداری در کتاب یا مجموعه یادداشت بردارید، اغلب می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید. یکی از رایج‌ترین مشکلات در کلاس‌های علوم این است که همگام شدن با سرعت سخنرانی‌ها دشوار است. اگر تصاویر کتاب (یا فتوکپی) را داشته باشید، می توانید خیلی سریعتر یادداشت برداری کنید.

در طول برگزاری کلاس آنلاین زیست دهم اگر در کتاب خود یا جای دیگری یادداشت برداری می کنید – حتماً آن را در یادداشت های خود بگنجانید. چیزی مانند  در یادداشت های خود بنویسید تا بدانید چه زمانی باید به تصاویر کتاب نگاه کنید.

در طول برگزاری کلاس آنلاین زیست دهم سعی نکنید هر چیزی را که معلم می گوید یادداشت کنید. این یکی از سخت‌ترین جنبه‌های دانش آموز بودن است – دانستن اینکه چه چیزی در یک سخنرانی مهم است. این نیاز به تمرین دارد. چند نکته برای یادداشت برداری:

در طول برگزاری کلاس آنلاین زیست دهم اگر معلم آن را روی تخته می نویسد – آن را در یادداشت های خود قرار دهید.

در طول برگزاری کلاس آنلاین زیست دهم اگر معلم  می گوید “این مهم است” یا چیزی مشابه – آن را در یادداشت های خود قرار دهید.

هنگام برگزاری کلاس آنلاین زیست دهم اگر معلم  به چیزی در کتاب اشاره می کند – شماره صفحه یا شکل را یادداشت کنید تا بتوانید بعداً به آن بازگردید.

هنگام برگزاری کلاس آنلاین زیست دهم سیستمی برای یادداشت برداری ایجاد کنید. روش های رسمی برای یادداشت برداری وجود دارد – یا می توانید خودتان را توسعه دهید. اگر مجموعه‌ای از کلمات وجود دارد که در کلاس زیاد استفاده می‌شوند – نمادی برای آنها بسازید که به خاطر بسپارید. (ممکن است بخواهید لیستی از این نمادها را در صورت فراموشی تهیه کنید.)

می توانید با تماشای یک برنامه تلویزیونی یا فیلم و یادداشت برداری روی سیستم یادداشت برداری خود کار کنید.

اگر در هنگام برگزاری کلاس آنلاین زیست دهم چیزی را از دست دادید از معلم  بخواهید که در کلاس آنلاین زیست دهم اطلاعات را تکرار کند.

اگر در هنگام برگزاری کلاس آنلاین زیست دهم چیزی را از دست دادید یک فاصله بگذارید و ادامه دهید – برگردید و بعداً آنچه را از دست دادید پر کنید.

اگر در هنگام برگزاری کلاس آنلاین زیست دهم چیزی را از دست دادید نکته بعدی را از دست ندهید زیرا از همسایه خود در مورد آخرین نکته می پرسیدید.

اگر در هنگام برگزاری کلاس آنلاین زیست دهم چیزی را از دست دادید اگر چیزی در کلاس نامشخص است  بپرسید!

بیشتر معلم ان از شما بدشان نمی آید که در کلاس توضیح بخواهید. اغلب خجالت آور است که سؤالات را بپرسید – اما همکلاسی های شما خوشحال خواهند شد که این سؤال را انجام داده اید. (آنها احتمالاً همین سؤال را دارند و خیلی خجالتی بودند که بپرسند.)

در کلاس آنلاین زیست دهم سوال پرسیدن باعث نمی شود که شما یک دانش آموز گنگ به نظر بیایید – باعث می شود که شما یک دانش آموز علاقه مند به نظر برسید.

در کلاس آنلاین زیست دهم اگر وقت دارید، ممکن است بخواهید تدریس ها را ضبط کنید. به این ترتیب، اگر چیزی را از دست دادید، همیشه می توانید به آن بازگردید. همچنین می توانید کل سخنرانی را دوباره گوش دهید. برخی از دانش‌آموزان در راه رفتن به محل کار به اینها گوش می‌دهند – این باعث می‌شود زمان صرف شده در ترافیک مفیدتر باشد. یا می‌توانید هنگام تمیز کردن خانه به آنها گوش دهید یا به دویدن بروید. کلید این استراتژی، تکرار است – ممکن است بار اول نچسبد، اما در نهایت خواهد ماند.

پس از اتمام کلاس آنلاین زیست دهم  یادداشت های خود را دوباره بنویسید این کار وقت گیر است اما دو کار را انجام می دهد. این به شما فرصتی می دهد تا آنچه را که در کلاس پوشش داده اید مرور کنید و مطمئن شوید که چیزی را از دست نداده اید. همچنین مجموعه ای منظم از یادداشت ها را برای مطالعه در آزمون به شما می دهد.

اگر یادداشت‌ها کمی بعد از کلاس دوباره انجام شوند، این استراتژی بهترین کار را دارد.

پس از اتمام کلاس آنلاین زیست دهم  از منابع ارائه شده استفاده کنید!

پس از اتمام کلاس آنلاین زیست دهم  ممکن است مدل‌ها، آزمون‌های تمرینی یا منابع رایانه‌ای در آن اتاق در دسترس شما باشد. همچنین معلمانی وجود دارند که می توانند به سوالات پاسخ دهند.

پس از اتمام کلاس آنلاین زیست دهم  منابع آنلاینی را بیابید که همان اطلاعات را پوشش می دهند. سعی کنید موضوع و کلمه “آموزش” یا “کوئیز” را در موتور جستجو تایپ کنید

پس از اتمام کلاس آنلاین زیست دهم  اگر سوالی دارید، در ساعات اداری از معلم  خود بپرسید

در آزمونهایی که پس از اتمام کلاس آنلاین زیست دهم  از شما گرفته میشود تست خودت را بنویس ابتدا اگر سؤال داشتید که می توانستید در مورد این اطلاعات بپرسید – چه می پرسید؟ چه موضوعاتی از همه مهمتر هستند؟ چگونه در مورد هر یک از این موضوعات سوال می پرسید؟ دانستن اینکه چه چیزی در یک آزمون قرار خواهد گرفت یک مهارت دشوار است – اما، با تمرین، باید بتوانید آن را کشف کنید.

پس از اتمام کلاس آنلاین زیست دهم  یک گروه مطالعه پیدا کنید. این تکنیک برای همه کار نمی کند، اما می تواند بسیار موثر باشد. در مورد موضوع صحبت کنید و مطمئن شوید که همه آن را فهمیده اند یا از یکدیگر سؤال کنید. این یک منبع عالی برای اطمینان از اینکه مفاهیم را اشتباه متوجه نشده اید است.

منبع: کلاس آنلاین زیست دهم – کارنامه خرد » کارنامه خرد (karnamehkherad.com)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *